Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Targowisko > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-10-14, 17:07   #1
Leonsio
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 4
Domyślnie ss7/30dni

Zapraszam do kupna ss polecam 100% pewniak. Aliabda pvp
Leonsio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-14, 18:54   #2
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

Pewniak na 100% kupiłem 4 x 30 dni pacc :)
encorre95 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-14, 17:26   #3
mwrobie
 
Avatar mwrobie
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 81
Domyślnie

Po wysłaniu przeze mnie talarów miałeś wysłać mi pacca, a pierdolisz że dałem zły kod.
__________________
Sygnatura gracza wicked"14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ...."
Tron-admin w altaronie przypadek?Spragniony prawdziwej poezji? Kliknij tutaj!
mwrobie jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-14, 20:06   #4
Cannabis
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Skąd: Białystok
Postów: 65
Domyślnie

Witam,
A jak udowodnisz nam, że ten Twój PACC jest zwanym przez Ciebie "pewniakiem"?
Cannabis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-10-14, 18:11   #5
Rebella
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Łódź
Postów: 62
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rebella
Domyślnie

Na 100% pewniak też kupowałam; >.
Rebella jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-10-14, 21:50   #6
Leonsio
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 4
uśmiech

Cytat:
Napisał mwrobie Zobacz post
Po wysłaniu przeze mnie talarów miałeś wysłać mi pacca, a pierdolisz że dałem zły kod.
O czym ty do mnie chlopcze piszesz jak ja nie zadej grejpfrut ogarnij sie i przrczytaj dokladnie oferte zegnam

Cytat:
Napisał Cannabis Zobacz post
Witam,
A jak udowodnisz nam, że ten Twój PACC jest zwanym przez Ciebie "pewniakiem"?
Nic nie musze udowadniac ... nie chcesz nie kupuj. tyle na temat...
Leonsio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-10-14, 07:39   #7
Cannabis
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Skąd: Białystok
Postów: 65
Domyślnie

Widzisz, jednak ja bym potrzebował jakiejś rekomendacji, potwierdzenia, że to nie jest zwykły tzw. "fejk". Osoby, które tu się wypowiadają, że potwierdzają "tego pewniaka" czy coś w ten deseń mogą być spokojnie podstawione. Jakbyś dał jakiś dowód, który potwierdza niepodważalność Twych informacji na ten temat lub rekomendację pewnych zaufanych, znanych wszem i wobec osobom to pewnie bym zaufał, a tak nie mam zamiaru ryzykować, kiedy nie mam za grosz pewności. Wiem, co mówię. Za czasów jeszcze świetności Altaronu było bardzo wielu oszustów, więc dlaczego i teraz nie znalazłby się ktoś, kto połasi się na talarki uczciwych graczy?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Cannabis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-10-14, 21:58   #8
Leonsio
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cannabis Zobacz post
Widzisz, jednak ja bym potrzebował jakiejś rekomendacji, potwierdzenia, że to nie jest zwykły tzw. "fejk". Osoby, które tu się wypowiadają, że potwierdzają "tego pewniaka" czy coś w ten deseń mogą być spokojnie podstawione. Jakbyś dał jakiś dowód, który potwierdza niepodważalność Twych informacji na ten temat lub rekomendację pewnych zaufanych, znanych wszem i wobec osobom to pewnie bym zaufał, a tak nie mam zamiaru ryzykować, kiedy nie mam za grosz pewności. Wiem, co mówię. Za czasów jeszcze świetności Altaronu było bardzo wielu oszustów, więc dlaczego i teraz nie znalazłby się ktoś, kto połasi się na talarki uczciwych graczy?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Nie mam mozliwosci potwierdzenia chlopie ss kujuje wysylajac sms i nie zawracajcie dupy ... nie chceta kupic to nie nikt nikogo nie naklania ...
Leonsio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-10-14, 00:16   #9
Cannabis
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Skąd: Białystok
Postów: 65
Domyślnie

I tu błąd! Ja chcę kupić, nie ukrywam, jednak dla mnie osobiście jest ważne co kupuję, czy to nie żadne oszustwo, czy nie kupuję zwanego "kota w worku". Wymagam jedynie błahego dowodu, rekomendacji osoby lub osób zaufanych, jednak Twoje zachowanie typu: "nie kupujesz wypier*alaj" itp. nie za bardzo zachęcają, wręcz bardziej ostrzegają, że tu może być jakiś haczyk.
Dlatego apeluję do każdego, żeby nie rzucał talarów komu popadnie, nie mając pewności co do wiarygodności transakcji/towaru sprzedawanego.
Wielu może pomyśleć: "Cooo? Ja nie jestem taki naiwny,nie dam się tak łatwo oszukać." Jednak widziałem wiele sytuacji, gdzie gość "sprzedający" PACCE rzucał wręcz nędznymi zapewnieniami, argumentami, a ludzie popędzeni myślą "Łohoho, zaraz będę miał PACCA" rzucali bezmyślnie talarki, ostatni raz widząc je na oczy.
Pozdrawiam i życzę miłej nocy
Cannabis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-10-14, 20:52   #10
Leonsio
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 4
Domyślnie

Cannabis. jak chcesz kupic a masz watpliwosci co. do mojej oferty. Popros rodzicow niech puszcza eska Na SS. bo zawracasz mi glowe
Leonsio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin