Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-07-14, 18:37   #31
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up nie oszukujmy się początek i tak jest w chuj łatwy w porównaniu do tego co było kiedyś.

Duch po prostu nie nadaje się do gry solo, jedynie w drużynie, za to duch alchem to totalna porażka, nie ma nic co mogłoby się przydać w drużynie w porównaniu do ducha ele.
Ale nawet w takiej sytuacji jestem przeciw obszarowym runom od mroku/świętości, to trzeba naprawić w inny sposób
cewix jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 19:00   #32
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Ja jestem przeciwny. Właśnie fajnie ze obszarowki sa tylko z zywiolow.
Uwazam ze to jest nie potrzebne
Ezreal jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 19:21   #33
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał encorre95 Zobacz post
No widzisz, może expiąc w teamie czy z blokerem obszarówki nie są aż tak bardzo potrzebne, ale powiedz mi co jeśli ktoś nie ma za bardzo z kim expić w teamie bo jego lvl jest o wiele za mały do pt lub po prostu nie ma akurat kogoś z kim zawsze expił a ma chęci coś pobić. Solo takim nekro alchemikiem ja nie mam za bardzo gdzie expić. Mając 64lvl mam 510hp a trolle to już na tym lvl odpada za długo się bije lvl na nich. Coś z mocniejszych mobów odpada bo lece na hita lub 2 od nich. Używając czarów muszę być blisko mobów a to dla maga wielkie ryzyko. Gfb mroku / światła tutaj rozwiązuje problem, a misja którą trzeba zrobić to utrudnienie jest też dla maga bo najpierw musiał by zrobić misje żeby mieć te runy. :D
Nie zgodzę się,od 50lv magiem biegałem po górskich trollach,ubierasz utamke,bierzesz sdki i robisz bardzo dobry exp,przy niezłym loocie,na wyższym levelu tez sa miejsca gdzie SOLO nekro alchemikiem robisz super exp.
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 19:45   #34
kasko43
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 51
Domyślnie

Oczywiście na nie. Obszarówki żywiołowe jedyny plus w emelity w stosunku do alchemika. Chciałeś mieć mega dmg i manasować się bonusowo to rezygnujesz z żywiołów.

"Skoro są obszarówki innych żywiołów to czemu by nie wprowadzić Mroku i Światła?"


Idąc twoim tokiem rozumowania powinny pokazać się sd żywiołowe.
kasko43 jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 22:40   #35
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Te runy obszarowe od mroku/światła jedynie dla elementalisty bym to widział czy nie tak miało być że elementalista ma być od obszarowych obrażeń?
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 22:49   #36
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał encorre95 Zobacz post
Przeczytaj typie wszystko to co było tutaj napisane.
Runa ma bić tylko z mroku / światła dmg takie jak inne obszarówki -.-

Ja nie chce wbijać w 3 minuty lvla. Bo w tyle wbijam, robiąc 1kk/h magiem 64lvlem.
Widzę, że nie wyczułeś ironii "typie".
Niechcesz w tyle wbijać lvlu a jednak proponujesz by wprowadzili runy by móc jeszcze wydajniej expić na potworach wrażliwych na mrok/światło.
Nie wiem po cholere takie ułatwienia. Do tej pory tego nie było i jakoś każdy sobie radził...
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?

Ostatnio edytowane przez Paradoks ; 26-07-14 o 01:03
Paradoks jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 23:23   #37
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał corkarypto Zobacz post
Te runy obszarowe od mroku/światła jedynie dla elementalisty bym to widział czy nie tak miało być że elementalista ma być od obszarowych obrażeń?
Wprowadzić jedynie dla nekro/duch ele ;-)
Inaczej nekro alchem byłby zbyt op a carachim nic o magu nie wie ;) wybacz, ale jak nigdy nie grales tu magiem to się nie odzywaj.
pan jest nieaktywny  
Stare 26-07-14, 04:15   #38
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up jesteś jakiś upośledzony? Właśnie mówiłem o tym, że nekro alche miałby za dużą przewagę, ludzie nauczcie się czytać ze zrozumieniem...
cewix jest nieaktywny  
Stare 26-07-14, 08:01   #39
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Jaką za dużą ku#wa przewagę jak teraz nie ma żadnej przewagi nad nekro alche?

Jedyny poszkodowany w takiej sytuacji byłby duch alchem
pan jest nieaktywny  
Stare 26-07-14, 10:59   #40
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

I tak jest poszkodowany. Nie dość że 50lvl mag duch leczy z sio minimalnie mniej niż 150lvl mag duch to i jeszcze ma obrażenia śmieszne.
encorre95 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin