Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-07-14, 17:36   #21
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

To ja chcę taką runke od fizyka dla rycerza, najlepiej by biła po 800 chociaż bo mi się hotkeya z odes/haper rago nie chce klikać. W ogólę proponuje każdemu dać odrazu 300lvl to może ludzie nie będą narzekać.

Przecież na tych trollach bijesz lvl chyba w 20 czy tam 30 minut. I to jest za długo? To w ile Ty chcesz ten poziom wbijać, w 3 minuty?
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?
Paradoks jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 17:36   #22
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Do deper efo owli musisz się ustawić, nie strzelisz na lewo i prawo ani do tyłu.A w tym wypadku chodzi raczej o te mobki za plecami...

Mag oprócz manlego capa ma jeszcze jedną dużą wadę po upie. Niestety wg. twórców jest tak upośledzony umysłowo, że pancerz z eq wykorzystuje tylko w 60%. Skutkiem czego wszytko w takiego maga wchodzi. I nie piszcie, że może założyć tarcze....ona też za dużo nie pomaga. Do tego zmniejszono zasięg kosturów( z 5 do 4 kratek) a naręcza magii, przy którym można by używać tarczy z 3 do 2 kratek. A podobno mag ma bić na odległość...
Rayo jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 17:39   #23
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paradoks Zobacz post
To ja chcę taką runke od fizyka dla rycerza, najlepiej by biła po 800 chociaż bo mi się hotkeya z odes/haper rago nie chce klikać. W ogólę proponuje każdemu dać odrazu 300lvl to może ludzie nie będą narzekać.

Przecież na tych trollach bijesz lvl chyba w 20 czy tam 30 minut. I to jest za długo? To w ile Ty chcesz ten poziom wbijać, w 3 minuty?
Przeczytaj typie wszystko to co było tutaj napisane.
Runa ma bić tylko z mroku / światła dmg takie jak inne obszarówki -.-

Ja nie chce wbijać w 3 minuty lvla. Bo w tyle wbijam, robiąc 1kk/h magiem 64lvlem.
encorre95 jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 17:40   #24
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał encorre95 Zobacz post
Mała rada, zrób maga wbij 70lvl~ i skocz na górskie i sprawdź swoją metodę.
nikt nie mówi, że koniecznie expiłbym na górskich.

Cytat:
Napisał encorre95 Zobacz post
Uciekaj od mobów bij je z deper efo owli i jeszcze się manasuj w biegu.
deper efo owla nie kosztuje nie wiadomo ile many, żeby była potrzeba manasowania się podczas uciekania przed mobem, odwrócenie się użycie deper efo owla i biegnięcie dalej nie zajmuje prawie w ogóle czasu, wystarczy mieć ogar w palcach.

Cytat:
Napisał encorre95 Zobacz post
Ciekaw jestem jak to zrobisz, nawet nie wiesz jak bym bardzo chciał to zobaczyć. Nawet bym za bilet zapłacił.
No cóż nie dowiesz się, bo nie będę specjalne maga robił

Cytat:
Napisał encorre95 Zobacz post
Mag ma teraz mało capa jeśli expi się z samych czarów jesteśmy wyładowani manasami co oznacza że nasza szybkość strasznie spada
Hape odes i do dzieła, w większości i tak używamy run do bicia 1 moba, a sam czar nie kosztuje nie wiadomo ile many, więc nie potrzeba nie wiadomo ile manasów, a jeżeli expisz w taki sposób, że ciągle wyskakuje ci po ponad 2 moby, to expisz źle i w ten sposób marnujesz dmg punktowy nekro alchemika.

Cytat:
Napisał encorre95 Zobacz post
manasowanie w ruchu jest nie możliwe trzeba stawać aby użyć pota a to wiadomo jak się skończy jak podejdą do takiego maga 2 górskie no i z deper efo owli nie zawsze trafia się wszystkie moby.
Jak już mówiłem, nie trzeba się manasować podczas biegu, bo mamy dużo many, a to czy się trafia to kwestia ustawienia mobów ;)
cewix jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 17:43   #25
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

Wiesz co. Nie będę bić z czaru obszarowego który zabiera 150~ many po jednym górskim...
encorre95 jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 17:45   #26
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@up no to chyba logiczne, wtedy używasz run. #LOL
cewix jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 17:55   #27
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

Ehh, nie ma to jak rozmowa maga z zwiadowcą.
Ja swoje on swoje...
Runy by miały taki sam dmg jak inne żywiołówki więc w czym Wy ludzie widzicie problem?
encorre95 jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 17:58   #28
Rebella
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Łódź
Postów: 62
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rebella
Domyślnie

Carachim - Przeczytaj jeszcze raz wszystko na spokojnie, wszystkie komentarze, pomyśl i napisz coś co ma sens.
Rebella jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 18:18   #29
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Taki problem, że nekro alche/ele ma 128% od smierci obszarowo, a nekro ele ma 122% od żywiołów, więc taki nekro alche zyska dodatkową przewagę nad nekro ele.
I co z tego, że jestem zwiadowcą, jak już mówiłem mam kolege maga nekro alche.
Pozatym grałem sorcem i druidem w tibii, a nie oszukujmy się dużej różnicy nie ma jeśli chodzi o ten temat

@Rebella
Spokojnie, przeczytałem wszystko i wyrażam swoje zdanie potwierdzone argumentami, dość słabymi, bo nie mam jak udowodnić mocy maga, nie mając go ;)
cewix jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 18:33   #30
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

Wszyscy zwracamy uwagę na maga nekro.
A co z magiem duchownym ele/alchem? On też za dużo bije? Taki mag duch ele/alchem nie okłamujmy się bije jak ciota. Mlvl nic mu nie daje a ten dmg jego jest śmieszny. Nekro fakt na tym by skorzystał trochę. Ale tylko do któregoś lvla bo na większych lvlach już mało kto expi z gfb.
encorre95 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin