Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-12-12, 20:15   #11
blania133
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 31
Domyślnie

Dobra, a więc tak. Dostałem delete za uwaga ' sprzedaż lub dzielenie kontem '. A teraz prosiłbym o nie usuwanie tego posta bo i tak napisze to jeszcze milion razy jak będzie trzeba. Prawda jest taka, że cały czas ja grałem tą postacią. Nie obchodzi mnie już ta gra i napisze kilka szczerych słów. Zostałem ukarany za coś, co miało miejsce 8 miesięcy kurwa temu ? A gdzie mój stracony czas? Do tego jestem niewinny. Wiecie ile godzin straciłem od kwietnia? Wiecie ile to jest czasu? Jakiś mały przygłup, grubas i okularnik ma mieć wpływ na to co się dzieje z moją postacią? Slythia nie znasz się, podejście niczym pies do jeża. Mogę się chociaż pośmiać z tej sytuacji. Z jednej strony dziękówka za delete :D. Z drugiej szkoda mi czasu. JEDNYM SŁOWEM WYJEBANE !

POZDRO DLA CAŁEGO EXORIT, KTÓRE ZAPEWNIAŁO ZAJEBISTĄ ROZRYWKĘ, ALE WIDZICIE, SA LUDZIE I LUDZIE I NIC SIE Z TYM NIE ZROBI. SADYSTA, KARRIM, TEVERIX, AER, TUZ, YOBAK, EAST, SEBEK, ELDOKA, VERTERO, MORTIFER, NINIU, EREMCE, AGRI, FASOL, SZEWCZYK, TISAYA, OGRYZ, PSHEMKOO, BUTELECZKA, PRO ARCHER, DEDER, DZIIIKIII DZIKUS, CICHY BOBBBI, VIKO, WICHER, ORMO, YPKIS, LOBUZ, LINDO A NAWET BLOOD ( sorcia jesli kogos pominalem :< )- > DZIEKI ZA GREE;D, ROZWALCIE ICH, JEST MOC ! DOBRA ZABAWA BYŁA. CZASAMI WBIJE :)! MUSZE SIĘ Z WAMI POŻEGNAĆ NIESTETY I LECIEC DO PRZODU :> FACEBOOK JBC;D WYGRACIE TO ZRESZTĄ JUŻ WYGRALIŚMY. MIŁEJ GRY I SUKCESÓW W ŻYCIU PRYWATNYM. EXORIT O/


Jeśli możecie mnie uszanować to proszę o nieusuwanie tej wiadomości.

Ostatnio edytowane przez blania133 ; 09-12-12 o 20:21
blania133 jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 20:53   #12
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

#Blania133
Serio po sprawie z 8 miesięcy można dostać tutaj delete? Trzeba przyznać,że administracja ma poczucie humoru...

Swoją drogą gracze z Exorit graty; musieliście ich ładnie pocisnąć w ostatniej wojnie, że takie cyrki odchodzą ^^. Dla osób nowych i starych, którzy uważają Altaron za poważną grę, buhahah macie dowód, że niewiele się różni od high rate ots'ów : ).

Peace ./
Śliski jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 21:06   #13
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Śliski Zobacz post
#Blania133
Serio po sprawie z 8 miesięcy można dostać tutaj delete? Trzeba przyznać,że administracja ma poczucie humoru...

Swoją drogą gracze z Exorit graty; musieliście ich ładnie pocisnąć w ostatniej wojnie, że takie cyrki odchodzą ^^. Dla osób nowych i starych, którzy uważają Altaron za poważną grę, buhahah macie dowód, że niewiele się różni od high rate ots'ów : ).

Peace ./
Nigdzie nie ma w regulaminie, że jakiekolwiek wykroczenia się przedawniają. Nieważne więc, kiedy uda nam się wykryć, kara się należy.

Jeśli zaś chodzi o rzekome ignorowanie wykroczeń po stronie Collegium - dzisiejszego dnia (chyba) dwie osoby otrzymały z tego klanu bany (o ile nie usunięcia kont). Jeśli sądzisz, na czyjeś wykroczenie SG przymykają oko, to zgłoś się bezpośrednio do mnie.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 21:18   #14
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Jeśli zaś chodzi o rzekome ignorowanie wykroczeń po stronie Collegium - dzisiejszego dnia (chyba) dwie osoby otrzymały z tego klanu bany (o ile nie usunięcia kont). Jeśli sądzisz, na czyjeś wykroczenie SG przymykają oko, to zgłoś się bezpośrednio do mnie.
Ludzie z Collegium nigdy nie będą mieli usuniętych kont, nie wmówisz nam tego. Im postaci jedynie przybywa, bo oddelatowują postacie sprzed lat, a maxymalna kara Collegiusa to 30 dni, bez względu czy to ban, share, bug using, crash serwa, zabicie SG w Rl
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 21:21   #15
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Ludzie z Collegium nigdy nie będą mieli usuniętych kont, nie wmówisz nam tego. Im postaci jedynie przybywa, bo oddelatowują postacie sprzed lat, a maxymalna kara Collegiusa to 30 dni, bez względu czy to ban, share, bug using, crash serwa, zabicie SG w Rl
Pudło - dzisiaj Lenobowi została usunięta postać za współdzielenie konta.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 21:24   #16
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Gość naoglądał się Odwróconych,i myśli,że świadkiem koronnym zostanie jak wysypie paru od nas?
Jak mocno trzeba być pokrzywdzonym przez życie,żeby taką akcje zrobić :D
Albo mieć 11 lat...
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 21:24   #17
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Pudło - dzisiaj Lenobowi została usunięta postać za współdzielenie konta.
Gdyby miała +100 lvl to byłaby odbanowana jeszcze w tym tygodniu, a tak to pewnie stanie się to za jakiś miesiąc, gdy sprawa trochę przycichnie.
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 21:28   #18
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

I tu jest potwierdzenie życiowej mądrości
"Nie ufaj komuś, kogo nie znasz"

Nie pozazdroszczę tej sytuacji, ale sami jesteście sobie winni. Trzeba było trzymać w tajemnicy swoje występki, a nie rozpowiadać o tym "zaufanym" graczom.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 21:30   #19
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Gdyby miała +100 lvl to byłaby odbanowana jeszcze w tym tygodniu, a tak to pewnie stanie się to za jakiś miesiąc, gdy sprawa trochę przycichnie.
Chciałbyś. Skończ waść wreszcie z tymi swoimi teoriami z księżyca, ładnie proszę. Nikomu banów nie zdejmujemy, Collegium nawet nie skracamy, gdy są ku temu przesłanki.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 21:50   #20
blania133
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 31
Domyślnie

Lecom!!!!!!!!!!!!!!!
blania133 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin