Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-11-13, 19:41   #21
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Wszystkie zmiany powiadasz?
1)Ceny puginałów cichcem wprowadzane, ba nawet chcieliście wycofać możliwość ich kupna z dnia na dzień po restarcie serwera. Ceny z poczatkowych 3,3 na 10,5 też przeszły prawie bez newsów, DOPIERO dodany po zrobieniu dymu na forum.

2)Exp przykładowo z czarnoksiężników. Nie chce mi się serio znowu wyliczać bo jak zawsze będzie argument, że nieprawda/udowodnij/nie pamiętam.

3)Co do wagi pustych butli po manasach to trwało to prawie 2 długie lata i kilka tematów na forum, zanim łaskawie zmieniłaś o 0.2 oz. Great job - grafik zadań wypełniony na miesiąc.

4)Sety maga były nietrafione od początku. Przykładem sztandarowym jest zmiana poziomu magicznego zależnie od posiadania tarczy do set'a. + 3 m lvl w pełnym, a +4 w podstawowym? Halo? Gdzie tu bonus za zebranie większej ilości elementów i słabszych obrażeń? Kolejna sprawa to po jaką cholerę mi te +5 obrony, litości co ja mam bloczyć? Nic to nie daje poza fikcyjnymi liczbami.

5)PW były pisane z tego dokładnie konta co doskonale potwierdza mój wcześniejszy post.

6)"Problem z ilością many na 24 poziomie powinien być już dawno rozwiązany"

Jeśli Ty nie jesteś pewna czy tak duży błąd został naprawiony chociaż zgłosiłem Ci go osobiście w grze to winszuje zaangażowania w projekt.

7) Jeszcze raz sety. Duża ilość danych? 15 pełnych zestawów z czego może 7 używanych? Jak taka ilość danych to wymyślenia Was przerasta to wybaczam Wam wszystko bo tak sie nie da pracować.
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-13, 19:55   #22
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Nie zamierzam się kłócić, bo chyba nie o to chodzi. Jednak jestem pewna, że żadnego PW od osoby 'Śliski' nie mam, a nic nie usuwałam (po co, skoro mam miejsce).

Wyciągasz same stare sprawy. Po tym, jak zażyczyliście sobie pisania o wszystkim na stronie zaczęliśmy to robić i nawet małe zmiany lądują w short newsach. Zrobiliśmy to, co chcieliście... i nadal jest źle? Może przyjrzyj się*jak to teraz wygląda zamiast usilnie krytykować coś, co zostało już zmienione?

Jeśli zaś chodzi o te nieszczęsne butle - wagi wszystkich przedmiotów są do poprawienia dlatego chciałam to zrobić razem z resztą. Jednak uznałam, że za długo to czekanie trwa a te butle / fiolki / kolby mogę zrobić w parę minut, więc to wprowadziłam.

Obecnie pracujemy nad aktualizacją i niedługo powinny się pojawić pierwsze zapowiedzi. Czekamy z nimi do momentu, aż dana zmiana z projektu stanie się czymś*pewnym, tak by nie zapowiedzieć czegoś, czego później nie będziemy mogli z różnych względów wprowadzić.

I wybacz, że nie pamiętam każdej wprowadzonej przeze mnie zmiany.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-13, 21:12   #23
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Slythio, bravissimo. Ogłaszam wszem i wobec, że jesteś mistrzynią odwracania kota ogonem. Nie wiem czy trenujesz na swoim własnym czy to wrodzone, ale wychodzi bardzo, bardzo dobrze.
Nie będę wyliczać dokładnie, bo tak jak i Tobie, tak i mi się przestaje chcieć. Ale jednak postaram się oddać to jak najlepiej, bo chociaż jedno z nas dwojga ceni sobie przepływ informacji.
Otóż, na co najmniej 6-7 poruszonych kwestii, uzyskałem odpowiedź może na połowę. A potem zapętlamy aż do bólu, bo to problemy, których się pozbyć można, coś, na co masz argumenty. Butle, zmiany, sety. I nazad. Sety, zmiany, butle. I od nowa.
Czemu nie uzyskam odpowiedzi na to, czemu nie ma informacji dla ludzi, żadnych?
Czemu został zawieszony konkurs ze zdjęciami, skoro ludzie wciąż słali (chociaż raczej z rosnącym rozbawieniem z powodu mądrych "tematów przewodnich")?
Czemu nie ma eventów?
Czemu nie ma konkursów innych niż screeny?
Czemu milion setny raz ludzie muszą się dopraszać o coś, co było zaakceptowane 2 lata temu? (vide zmiana nazw profek. Toć to chyba nie jest aż tak trudne, by trzeba to 2 lata opracowywać, co?)
Czemu, jeżeli brakuje rąk do pracy, nie korzysta się z graczy, którzy chcą pomóc i od dawna próbują coś zrobić?
I proszę, nie mów mi, że "wszyscy są zajęci" albo "prace trwają i trzeba wybierać co robić", a potem wejdzie update z contentem robionym w 15 minut przez jedną osobę (Albercie, pozdrufki ;*). Bo albo macie czas i możliwości robić małe pierdółki (butelki, wagi, itp) w czasie robienia dużych rzeczy (rzekomego) albo nie macie. A zrobienie in-game statusu w grze, który też spotkał się z dużą aprobatą, raczej nie należy do gigantycznych zmian, eh?

Czuję się, jakbym przyłapał 5letnie dziecko na jedzeniu czekolady przed obiadem, a mimo buzi całej w czekoladzie ono mi wciąż powtarza: "Ale to nie ja!".
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-13, 21:15   #24
Swistakowy
 
Avatar Swistakowy
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Skąd: Warszawa
Postów: 249
Domyślnie

Ale po co? Nie możecie dać newsa, którego dane mogą sie zmienić? Nie, lepiej poczekać dwa miesiące, bo to ze w dp o 18 widziałem dwie osoby (oczywiście jeden Colg.), na czacie.. Trzy? A na TSie- standardowo zero. Do chuja. Otwórzcie test serv, zróbcie głupie losowanie darmowego SS, ręcznie zsumonujcie jakiś najazd do Neo, cokolwiek. Błagam, nawet nastolatkowie często trzymają servy, gdzie jest online 150 ludzi. Co sprawia, ze nie możecie napisać o czymś, co jest już zrobione? Chyba, ze nie jest zrobione nic, i tego sie właśnie obawiam.
Swistakowy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-13, 22:46   #25
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Czemu nie uzyskam odpowiedzi na to, czemu nie ma informacji dla ludzi, żadnych?
Czemu został zawieszony konkurs ze zdjęciami, skoro ludzie wciąż słali (chociaż raczej z rosnącym rozbawieniem z powodu mądrych "tematów przewodnich")?
Czemu nie ma eventów?
Czemu nie ma konkursów innych niż screeny?
Czemu milion setny raz ludzie muszą się dopraszać o coś, co było zaakceptowane 2 lata temu? (vide zmiana nazw profek. Toć to chyba nie jest aż tak trudne, by trzeba to 2 lata opracowywać, co?)
Czemu, jeżeli brakuje rąk do pracy, nie korzysta się z graczy, którzy chcą pomóc i od dawna próbują coś zrobić?
Z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi na te pytania :D
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-13, 16:21   #26
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Elo Kael pozdrawiam . Świetne informacje i gz ze dajesz rade. Kot :D . Myślałem że jak odejde to gra odżyje. Bo niby często działałem na szkode gry. Heh chyba że tak serwer uszkodziłem że nie może odżyć. Tutaj zawsz było obracanie kota ogonem . Albo robienie z gracza idioty. I tutaj nie pomoże x2 wieksza mapa etc. Ale najwiekszym problemem jest sposób traktowania graczy.
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-13, 21:59   #27
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Codziennie loguję. Codziennie mam cichutką nadzieję
HAHAHA KAEL ALE BEKA 2 lata juz tu siedzisz na tym forum i dalej to samo piszesz zamiast po prostu przestac grac , bekaaaaaaaa
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-13, 22:11   #28
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

@up,

Ach, te twórcze, rozbudowane wypowiedzi na poziomie... nie no, nawet w przedszkolu dzieci ładniejsze zdania składają. No, well. Może kiedyś będzie jeszcze dla Ciebie nadzieja.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-13, 22:14   #29
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post
HAHAHA KAEL ALE BEKA 2 lata juz tu siedzisz na tym forum i dalej to samo piszesz zamiast po prostu przestac grac , bekaaaaaaaa

Niektórym zależy na tym projekcie bardziej niż administracji, więc o co chodzi?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-13, 23:00   #30
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Taaaaa najlepszą obroną jest atak ;)

@tomakeo

o nic
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin