Witaj w Altaronie!
Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!
|
|
#81 |
|
Dzień rozpocząłem od nauki czarów
![]() Wybrałem się na minoski ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() I na tym skończyłem tłuczenie minosków. Ale niestety....... ![]() Ale pny rozdane zawsze cieszą ![]() Niedługo kolejny double post B) |
|
|
|
|
|
|
#82 |
|
Double
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() #łatwo |
|
|
|
|
|
|
#83 |
|
Nowa przygoda zaczyna się!
Poznajcie pewnego maga z Amardanu :) Jak już zaczynać to trzeba cwaniaczyć :D! ![]() No i przyexpić ;p ![]() Ale głównie cwaniaczyć ![]() Chociaż exp też ważny ![]() ![]() Locik z 600 krasnali ![]() I w wolnych chwilach zarabianie robiąc starter packi (już z 3talary tak zrobiłem pomagając robić 8 charów :v) (to są itemy na startery) ![]() Fajny RPG się robi. |
|
|
|
|
|
|
#84 |
|
Lubię placki
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,265
|
No dobra. Choć za Tobą nie przepadam to przyznaję - dobra robota. Za usługę szybkiego przechodzenia Licora również szapo ba.
|
|
|
|
|
|
#85 |
|
Oj bo się zaczerwienie od tych komplementów :*
Edit: mam super avatar. Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 25-12-16 o 22:08 |
|
|
|
|
|
|
#86 |
|
Jak już skillić to z przytupem!
![]() A jak expić to ostro! ![]() ![]() Nie wiedziałem że da się tyle wykręcać na czerwiach bez bonusu ;d
|
|
|
|
|
|
|
#87 |
|
Po dobiciu tego szlachetnego 20 poziomu trzeba było iść do Merlina i zrobić mu rachunek sumienia by dał nam upragnioną promocję :D!
I tak się stało ![]() Ale i tak bez lvlowania jest nuda więc... ![]() ![]() Co ten mag robi tym nożem to jasny gwint :o ![]() Ale lvl najważniejszy!!!!! ![]() ![]() Tak samo jak mlvl, najlepszy moment kiedy 2 gryfy spadają na hita od eamo ofli :) Mrrrr ![]() Chociaż moment w którym locimy itemy warte fortune jest jeszcze lepszy... ![]() Ale nie ma nic lepszego od lvlowania!!!! ![]() A tu taki drobny całokształt dropu ![]() A teraz zdjęcie które poruszy serca wszystkich altarońskich graczy! Godzina 23:00 ![]() P,S jakby się ktoś pytał to \/ Ukryty tekst: |
|
|
|
|
|
|
#88 |
|
Czemu ja to przegrałem ;-; te nano sekundy zawsze bolą.......
![]() Ale żyje się dalej i lvluje się dalej! ![]() ![]() ![]() ![]() Questuje się dalej ![]() Dzisiejszy mistrz czatu::: Ukryty tekst: Jakby się ktoś pytał to : Ukryty tekst: |
|
|
|
|
|
|
#89 |
|
Mechaniczna zawsze spoko
![]() ![]() ![]() ![]() Przynajmniej screeny lvli odstresują ;d ![]() ![]() ![]() I jeszcze ten queścik rpg ;d ![]() ![]() Pomyśleć że kiedyś szanowałem Twardowskiego.... ![]() Ciekawe czemu jestem niby tak mało ważny skoro potrafię zapanować nad każdym swoim przywołańcem skoro Ty nie potrafisz zapoanować nad haubakiem #Hejt na Twardowskiego ![]() Czekam na moją giwerkę :>! EDIT: Polecam gracza Gawroszz, szybka i bezpieczna sprzedaż pacca :>! Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 29-12-16 o 14:00 |
|
|
|
|
|
|
#90 |
|
Fajny dzień
pro elo tanker ![]() ![]() 22:01 Amok zabiera ci 549 many. Tylko to zdążyłem zapisać, także ten, daiverix chowaj się! Na rejony wkracza nowy tank! ![]() ![]() Skrzynki otwierali :Ja (op tank) i Sabamanoria Niestety tylko 2 wn ;/ ![]() -0.1s xdddd ![]() Tak ogólnie ![]() I tak w między czasie... ![]() Polecam. Btw, chyba jako jedyny nosiłem SSa z drużyny, więc pozdrawiam wszystkich magów którzy ze mną byli ;D! |
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|