Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-08-12, 20:49   #11
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vorian Zobacz post
Po dzisiejszej grze na non pvp stwierdzam, ze sie szybciej wyludni niz pvp. Gracze to tragedia, chamstwo, zlodziejstwo, wyklinanie od najgorszych itd. poprostu totalne polactwo, za takei cyrki i od******* na pvp dostaje sie hunta bezlitosci sie gnoi.
Od rana siedzę na serwerze i ani jedna osoba nie została ostrzeżona/zbanowana za powyższe oskarżenia. Sam jestem wręcz zaskoczony zachowaniem graczy, którzy uwaga, pomagają sobie bardziej niż myślałem. Wystarczy poobserwować kanały - wszystkie.

Jedno jestem pewny, atmosfera jest lepsza, niż na początku serwera PvP.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-12, 22:19   #12
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał sidexxx Zobacz post
Właśnie ! to ze PvP to gorsi jesteśmy? :( tez chcemy nagrode za pierwsze zabicie abitańskiego monstrum :( albo za pierścień rekrutera :( CZUJE SIE SKRZYWDZONY PRZEZ ADMINISTRACJE :( a tak an serio to proponuje zrobic takie cus dla obu serwów .
No chyba by nie wypaliło bo serwer wystartował ponad rok temu :D


ps. 00:12 Widzisz martwego człowieka (Pojemność:10). To Warrpsimek. Przeciwnikiem, który go pokonał jest Czerw.
Podzielił mój los z dzisiaj ;p

Ostatnio edytowane przez Kuzyn ; 22-08-12 o 23:13
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-12, 23:35   #13
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

Ha to zobaczycie jak będzie później jak 40 lvl wejdzie na expowisko 100 lvl <dla czepialskich to jest przykład> i zacznie go wyzywać od najgorszych i co dalej?

Odp : NIC
__________________
WYTRWAŁYM BYĆ MUSISZ BY NIECHCIEJSTWO POKONAĆ W SOBIE
ABY BYĆ NAJLEPSZYM MUSISZ POKONAĆ NAJLEPSZYCH
crunchips jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-08-12, 03:35   #14
cado
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

A na pvp 100 lvl wejdzie na expowisko 40 lvl i go zabije bo taki będzie miał kaprys i co zrobi ten 40 lvl? Odp: NIC

Każdy gra tam gdzie chce, oba serwery mają plusy i minusy.
__________________
Jest jeszcze na świecie rozsądek? Czy już zostały na nim tylko skurwysyństwo i pogarda?
A. Sapkowski
cado jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-08-12, 07:07   #15
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał crunchips Zobacz post
Ha to zobaczycie jak będzie później jak 40 lvl wejdzie na expowisko 100 lvl <dla czepialskich to jest przykład> i zacznie go wyzywać od najgorszych i co dalej?
Zao, jak tam oprócz Red Rose (którzy trzymają jakoś poziom kultury) są nooby w przedziale 10-15lat. Wyzwiska będą na poziomie dziennym i taka szara myszka z prawdziwego serwa altarona stanie się kozakiem na serwie non-pvp.
Co się nimi przejmujesz... Pograją miesiąc, dwa i będzie tak jak na pvp, bo questy się skończą, expić się już tak jak kiedyś nie da.

Najlepsze jest to, że żeby się nie natrudzić to administracja zamiast zrobić nowe lokacje z np. warlockami, hydrami, kościanymi, nowe miasta, to ulepszyli potwory, i zepsuli postacie.

Jak to było napisane "część" mocy "nutek" zostanie zabrana. Część to nie prawie cała...
Zwiadowca to dopiero kabaret. Jakoś z każdej gry łucznik kojarzył mi się z postacią która popyla na respie i tyra na odległość. Chodzi mi tu o to kpiro. Genialnie się to sprawdziło na ob, bo palkowie jeśli nie stali w miejscu to nie strzelali nic. Można przeboleć to kpiro, chociaż trzeba było zrobić jakiś czar od 100 dla zwiadowcy a nie zatrzymywać się na 24lvl'u.

Mistrzostwo to leczenie. Jakby to Eldoka powiedział "weźcie rozpęd i jebnijcie w ścianę" (cytat). Przed upem łudziłem się, że jednak będzie ten balans jakiś alei jednak się myliłem. Postawić pierwszego lepszego gracza, który nie zna osób w altaronie i zrobić test. Wziąć do porównania 200 palka i 70 palka i niech każdy z nich używa tapen tawis. Różnica jest tak mała, że na pewno zawahałby się zanim by odpowiedział. To ja się pytam gdzie ten balans?
Jeszcze ten cooldown... tego to już mi się komentować nie chce...

Podsumowując moją wypowiedź jestem przekonany, że czasy "świetności" Altaronu minęły wraz z tym updatem. To jest moja opinia. Jedynymi zadowolonymi są nooby z pod dp, którzy grać nie mogli, bo ich east, horsu, syczy i deder bili. Jedyne co wam się udało to grafiki (myslałem, że "magiczny komin' będzie jakiś lipny, ale animacja wyszła super i możecie pogratulować temu kto ją zrobił. Dodanie nowego questa też było strzałem w dziesiątkę, bo zauważyłem, że jakieś zainteresowanie było nagrodą.

W systemie wewnętrznym jedyne co jest fajne to czas oczekiwania, aż zniknie mw. Teraz timer'a każdy może sobie usunąć, bo jest bezużyteczny. Nie wiadomo przecież, kto żuci mw.
Nutki, tapen tawis, odes kpiro, sd, jest teraz tak zryte, że jak ci nawet z non pvp wbiją te 80-90 (a będzie to pewnie tylko 1% społeczeństwa pewnie) to zrozumieją o co mi chodzi.

I nie zasłaniajcie się ile to wam ludzi teraz doszło, bo tak samo było na początku serwa. Było dużo zostało kilku i nie zawsze dlatego, że ktoś robił PA, tylko dlatego, że ta gra w perspektywie dłuższego grania jest po prostu nudna. Nie powiem dokładnie ile czasu spędziłem na kościanych smokach i czarnoksiężnikach żeby wbić ten 200 lvl. Jak ktoś wbije na non-pvp, albo nawet na pvp 200lvl to może to być tylko Zao (bo jakoś zawsze w nocy szybko expił) i Master'Bolter (parafrazując: Pozdrawiamy Master'Boltera, który expi jak dzika świnia). Teraz wbicie 100 lvl zajmie tyle czas to wbicie pewnie dawniej 150.

To wiadomość dla nowych graczy. Jak wybieracie pomiędzy palkiem a ryckiem to bierzcie rycerza.
Zastanawiam się tylko czy ci co expili ostro przed upem też będą tak expić jak wcześniej. No i czy mnie właśnie ci gracze skrytykują. Niestety prawda jest taka, że co update to jest coraz gorzej, pod względem balansu.
Grafików można pochwalić, bo mieli własne pomysły na stworzenie potworów (nie sugerowali się tibią, co mogło powodować dezaprobatę np patrząc na wiwernę)

Nie chce mi się poprawiać błędów. Mam nadzieję, że tekst jest czytelny.
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-08-12, 07:52   #16
Serio
 
Avatar Serio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Jak to było napisane "część" mocy "nutek" zostanie zabrana. Część to nie prawie cała...

Było napisane, że nutki zostaną MOCNO osłabione, więc mocno osłabili. Ten czar był zdecydowanie zbyt mocny
__________________
http://w562.wrzuta.pl/audio/6xm4IBZ7Vd0/wiatr_intro

Mój track - jesli sluchasz RAPu to sprawdz ;)
Serio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-08-12, 08:38   #17
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał cado Zobacz post
A na pvp 100 lvl wejdzie na expowisko 40 lvl i go zabije bo taki będzie miał kaprys i co zrobi ten 40 lvl? Odp: NIC

Każdy gra tam gdzie chce, oba serwery mają plusy i minusy.
Haha, piwo dla tego pana. :)



Ale ma rację. Każdy serwer ma swoje plusy i minusy - każdy gra tam, gdzie mu wygodnie.

Ja i jak całe Red Rose nie boimy się tego, co mówi Teverix: że znudzi nam się po wyexpieniu i zrobieniu zadań. Nie. Zanim się to zrobimy minie dużo czasu i zapewne wejdzie kolejny update, a nawet jeśli nie, to nikt od nas płakać nie będzie. Na pvp też porobiliśmy wszystkie zadania, mieliśmy duże lvl i potrafiliśmy zorganizować sobie czas.


Co do kultury na npvp - nie wiem czy my jako Wild Rose ją jakoś trzymamy, bo ciągle spotykam miłych, nowych ludzi. Dla przykładu - wczoraj trenowałam praktycznie pół dnia w miejscu gdzie dużo low lvl expi. Żaden gracz ani razu nie uderzył, nie zabił mojego potwora etc. etc.

Nie twierdzę, że to się w przyszłości nie zdarzy, ale WR woli żyć w spokoju niż użerać się kolejny, kolejny i kolejny raz z osobami z pvp i słuchać pustych obietnic, że żaden z nas nie zginie mimo neutralności.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-08-12, 09:36   #18
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Cóż Zao , teraz na auto uhach nieźle dajecie rade więc nie piernicz;) , wg mnie tak powinno być od początku. Dziś Altaron mogę nazwać inną grą. Prawdziwa gra RPG , która jest (w końcu) trudna , polega na team play , bez sojuszników niczego nie osiągnie się na Altaronie. Troche lipa z tym leczeniem , ale jakoś daje radem 85 magiem na dlach ;)
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-08-12, 10:59   #19
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Tutaj dyskutujemy o konkursach, nie o zmianach w aktualizacji. Proszę się tego trzymać.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-08-12, 11:13   #20
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

No to czemu na serwerze PVP nie ma konkursów?!
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin