Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o tych wszystkich jakże licznych pracach?
No cóż... Nic dodać nic ująć :D Oby tak dalej! 146 66.36%
Lubię twoje prace, ale zdecydowanie wolę widzieć outfity! 39 17.73%
Outfity są fajne, jednak tak naprawdę powinieneś robić meble! 11 5.00%
Średnio mi się to wszystko podoba... 8 3.64%
Nie widzę w tym nic ciekawego! 16 7.27%
Głosujących: 220. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-07-12, 21:47   #381
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

A dla mnie jak zwykle gumowe, choć jakbym nie przypatrywała się i nie czepiała tego, to może być.

btw. Ty naprawdę nie znosisz krytyki, kiedy ktoś mówi na głos o czymś, co mu się jednak nie podoba.:D
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 10:37   #382
Drakon
Grafik
 
Avatar Drakon
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 46
Domyślnie

Nie rozśmieszaj mnie nawet, zachowujesz się jak ostatni bufon...
Twoje reakcje są tak żałosne, że nawet nie wiem po co je komentuje.
Możesz sobie zgrywać wielkiego nieomylnego grafika, ale ludzie którzy się znają widzą jaka jest prawda i śmieją się z Ciebie. Z tak naiwnym podejściem daleko nie zajdziesz, ale to już twój problem.

Niektórych już zniechęciłeś do komentowania, a twój temat robi się coraz bardziej opustoszały, ale nie martw się, na mnie możesz liczyć, będę bacznie obserwował ten temat, niecierpliwie czekając na kolejne grafiki.

Anyways, ręka trzymająca piorun też jest ułożona nienaturalnie, twój zeus chyba ma złamaną rękę w nadgarstku.

U MAD BRO? ;)
__________________
Visit if you want:
http://madboy91.deviantart.com/
Drakon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 10:48   #383
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał Drakon Zobacz post
Nie rozśmieszaj mnie nawet, zachowujesz się jak ostatni bufon...
Twoje reakcje są tak żałosne, że nawet nie wiem po co je komentuje.
Możesz sobie zgrywać wielkiego nieomylnego grafika, ale ludzie którzy się znają widzą jaka jest prawda i śmieją się z Ciebie. Z tak naiwnym podejściem daleko nie zajdziesz, ale to już twój problem.

Niektórych już zniechęciłeś do komentowania, a twój temat robi się coraz bardziej opustoszały, ale nie martw się, na mnie możesz liczyć, będę bacznie obserwował ten temat, niecierpliwie czekając na kolejne grafiki.

Anyways, ręka trzymająca piorun też jest ułożona nienaturalnie, twój zeus chyba ma złamaną rękę w nadgarstku.

U MAD BRO? ;)
ten komentarz świadczy o Tobie tylko. Temat robi się opustoszały z tego względu iż.. Hm, proponuję zajrzeć do gry :)

Skomentujcie to normalnie, zaczerpnijcie wiedzy na temat - co to konstruktywna krytyka, a potem piszcie. Przy każdym poście twierdzicie, że to nie tak, to beznadziejne, to sramto, tamto. Ok - ma prawo Wam się nie podobać, ale warto też napisać chyba co jest ok? Co świetnie wyszło? Shikate nie oczekuje od nikogo uwielbienia. Ciekawe, że kiedy np. ja napiszę mu co mi się w danym projekcie nie podoba, a co jest ok, on odpowiada mi normalnie.

Już nie rozumiem - drażnią Was jego prace czy jak? Bo ja tak to zaczynam odbierać... Nie chcecie, nie komentujcie - proste. Reprezentujecie Altaron więc wypowiadajcie się z sensem. Gracze patrzą na te posty, a Wy się kłócicie z Shikate jak małe dzieci.
(nie wszyscy)
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 11:25   #384
Drakon
Grafik
 
Avatar Drakon
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 46
Domyślnie

Ja nikogo nie reprezentuje (prócz siebie samego), w przeciwieństwie do Ciebie Nergula, nie mam pod nickiem żadnego statusu, więc o co chodzi? Ja jestem tylko zwykłym najemnikiem który robi tu swoje grafiki, a przy okazji korzystam z tego forum.
Co do tematu, to nie rozumiem w czym problem. Nie obrażam chłopaka, nie poniżam, nie twierdze, że jest słabym grafikiem, ja tylko zwracam uwagę na pewne rzeczy które warto by poprawić, mniejsze lub większe niedociągnięcia, błędy warte uwagi. Nie twierdzę, że prace są słabe, do niczego, że powinny być natychmiast poprawione, twierdzę nawet, że mogą się podobać i mi osobiście wiele z nich się podoba. Jak już wspominałem siedzę w tym "biznesie" (tj. tibiopodobne pixarty) parę ładnych lat, praktycznie zawsze tak komentowałem, również inni tak komentowali co ja robiłem i jak do tej pory nikt nigdy nie miał z tym problemu.

Shikate z kolei zachowuje się wręcz przeciwnie, obraża ludzi tworzących grę, prowokuje, nie potrafi przyjąć najprostszej krytyki, obnosi się, jakby był Bóg wie kim. Jak ktoś się zachowuje jak dziecko, to tak go będę traktował, nie mam zamiaru traktować kogoś jak księcia, tylko dlatego, że za takiego się uważa.

Jak to świadczy o mnie? Szczerze mówiąc wisi mi to, bo nie mam w zamiarze w jakikolwiek sposób się tu produkować.W gre nie gram, więc nie jestem w stanie powiedzieć, mówię co widzę, temat jest opustoszały.
__________________
Visit if you want:
http://madboy91.deviantart.com/
Drakon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 11:27   #385
Wójek
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 6
Domyślnie

No to zacznę komentować...
Wcześniejsze projekty (oprócz pająka) były fajne. Ten też jest ok, ale Drakon ma trochę racji- trzeba poprawić kilka rzeczy, jednak nie aż tyle, bo niektóre błędy są złudzeniem- aby się ich pozbyć wystarczy kliknąć na obrazek.
Widzę dwa błędy:
1. stopa- trochę dziwna
2. szata- jak pisał Drakon jest na prostej ręce.
Fajnie wyszedł piorun i głowa. Jeszcze można poprawić "złocenia" szaty- są podobne, albo takie same jak skóra.

Ogólnie ZUS wyszedł ok, chociaż spodziewałem się czegoś więcej. Czekam na Hadesa.
Wójek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 11:37   #386
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Zdaje mi się, że stwierdziłem, że wszystko jest ok poza stopą, która to swoją drogą wygląda, jakby z o wiele za szerokiej kostki wychodziły od razu palce, reszta jest na moje oko w porządku. (Gumy wspomnianej wyżej tu nie widzę. Szata przypomina jedwab, ta pierdółka na klacie coś o fakturze piaskowca, natomiast włosy, czy skóra są na tyle dobre, na ile się da przy takiej rozdzielczości i bez przezroczystości) Zostałem przez samego zainteresowanego określony mianem hejtera. Drakon też od początku pisał, co mu się podoba, a co nie. Nie było to tylko marudzenie dotyczące rzeczy, które wybierał sobie na chybił/trafił. Mistrz się do nas uprzedził i każdy nasz post będzie traktował teraz jako atak, (miałem naprawdę dobre, szczere chęci) dobrze, rozumiem, ale z całym szacunkiem, nie dam sobie wmówić, że jest to spowodowane tym, że zamiast posługiwać się sensowną krytyką agresywnie się czepiam.
Jak wyglądałaby tu konstruktywna krytyka?
"Wszystko zajebiście super, masterpiece, 11/10, bomba, cool wypas, tylko stopę możesz trochę przerobić, bo gdzieś śródstopie mi umyka i kostkę ma za szeroką, ale ja się naprawdę na tym nie znam, jestem laikiem, a prace są zajebiście super, no cudo, a ta jak zwykle nie odbiega poziomem od reszty?"
Na miłość boską, jak mi się nie spodoba jeden szczegół, to piszę tylko o tym jednym szczególe. Wiadomość jest wtedy krótsza, bardziej przejrzysta, a wszystko, co wartościowe, jest w niej zawarte.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 11:46   #387
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wójek Zobacz post
Widzę dwa błędy:
1. stopa- trochę dziwna
2. szata- jak pisał Drakon jest na prostej ręce.
Czekam na Hadesa.
Tak, stopa faktycznie i ta szata. Poza tym przeszkadza mi ramię. Shikate, znów prawe ramię xD Może niech będzie nieco bardziej schowane, chudsze? A co do szaty, wystarczy zrobić rękę zgiętą i ok - bardziej do środka.
poza tym, tak jak mówiłam - jest ok, postać Zeusa bardzo mi się podoba :)

Również czekam na Hadesa ( xD )
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 14:01   #388
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

@cinkiwonsz
"Zostałem przez samego zainteresowanego określony mianem hejtera."

Jeśli chodzi ci o to co napisał wcześniej "@2 up" to pewnie chodziło o post Drakona.

Już wcześniej pisałem na gg ale widać zostało to. Zeus patrzy wciąż w prawą stronę.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 14:05   #389
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Cześć. Trochę nie rozumiem co oznacza: Na prostej ręce, dlatego proszę o jakieś lepsze wytłumaczenie mi tego. Chodzi o to, że ręka jest całkowicie prosta, a nie zgięta? Jeśli chodzi o prawe ramię, to postaram się je poprawić. Została jeszcze stopa, cóż.. Nie najlepiej mi wychodzą stopy, dlatego wezmę sobie za wzór cyklopa tibijskiego w tej kwestii.

Skoro czekacie na Hadesa, to już go daję.. Nie starałem się za bardzo przy nim, ale obiecuję, że Posejdon(kontur gotowy) będzie całkowitym moim poświęceniem ;) Ten Hades może Wam nie wyglądać na Hadesa tudzież nie podobać się Wam mogą inne elementy, ale to również będzie jako outfit dla innego członka ekipy i robiony jest wg jego gustu, dlatego proszę o zrozumienie innych ;P Oczywiście możecie pisać co jest nie tak, uzgodnię to z ,,zamawiającym''.



Zapraszam do komentowania moich gumowych prac!
Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 14:35   #390
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

ten niebieski kolor szaty mi nie pasuje. powinnien byc bardziej emm... taki:
http://www.amstii.pl/tkaniny/szyfon/17.jpg
tudzież taki: http://www.wizytowe.com/images/stori...let-ciemny.jpg

Wydaje mi się, że te kolory by bardziej pasowały, ale to nie mój out xD

Poza tym hadesowaty Hades mi się podoba - swoista wizja. :)
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin