Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-10-12, 15:39   #1
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie Leczenie rycerza

Witam. Piszę to tutaj, gdyż uważam, że to jest błąd.
Mianowicie chodzi o leczenie rycerza.
Podam tutaj przykład swój i El Kaela.

1.El Kael - 120 rycerz duchowny z 10 mlvl. Leczenie tawisem: -najmniej 76, - najwięcej ~115
2. Ja - 103 rycerz duchowny z 15 mlvl. Leczenie tawisem: -najmniej 79! - najwięcej 123.

Chyba coś nie halo, czy mlvl coś w ogóle tutaj daje ? Zauważcie, że za 17 poziomów, będę leczył się identycznie, bądź bardzo podobnie do Kaela.

Zróbcie coś z tym.
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 11-10-12, 17:38   #2
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

17 lvli to chyba nie aż tak dużo, a te 5 mlvli więcej sprawia, że leczysz się tak samo/lepiej od Kaela.
Arkadiasz jest nieaktywny  
Stare 11-10-12, 18:33   #3
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Czyli mam rozumieć, że te blisko 100 PN'ów poszło na marne ? Może niech wypowie się ktoś z administracji, bo sprawa wg mnie jest dość poważna.
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 11-10-12, 19:04   #4
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Domyślnie

Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem porównanie dwóch postaci. Masz niższy poziom zwykły oraz wyższy magiczny od Kaela. I mówisz, że za 17 poziomów będziesz "leczył się identycznie, bądź bardzo podobnie do Kaela"? Jak, skoro już leczysz się lepiej (tak mówisz)? Za 17 poziomów siła czaru może tylko wzrosnąć.

I magiczny i zwykły wpływają na siłę czaru, choć niewiele, bo to w końcu jest słaby czar leczący.
Trav jest nieaktywny  
Stare 11-10-12, 19:08   #5
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Z tego co widzę chodzi mu o to, że leczy się za mało! Od czego macie hape tawisa, uha, poty? Po zwiększeniu siły tawisa, zaraz byście chcieli zwiększać hape tawisa, potem uhy, itp. itd. bo byście uznali, że hape tawis biorący więcej many jest nieopłacalny.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 11-10-12, 19:38   #6
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Nie halo jest to, ze widzisz tutaj problem.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 11-10-12, 20:02   #7
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Z tego co widzę chodzi mu o to, że leczy się za mało! Od czego macie hape tawisa, uha, poty? Po zwiększeniu siły tawisa, zaraz byście chcieli zwiększać hape tawisa, potem uhy, itp. itd. bo byście uznali, że hape tawis biorący więcej many jest nieopłacalny.
Jest nieopłacalny, jest słabszy, ma większy exhaust, zżera więcej many. Mam wrażenie, że in overall zwykły tawis leczy więcej. Nie może, że w tej 1 sekundzie rzucania, ale leczy lepiej, szybciej i więcej.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 11-10-12, 21:33   #8
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trav Zobacz post
Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem porównanie dwóch postaci. Masz niższy poziom zwykły oraz wyższy magiczny od Kaela. I mówisz, że za 17 poziomów będziesz "leczył się identycznie, bądź bardzo podobnie do Kaela"? Jak, skoro już leczysz się lepiej (tak mówisz)? Za 17 poziomów siła czaru może tylko wzrosnąć.

I magiczny i zwykły wpływają na siłę czaru, choć niewiele, bo to w końcu jest słaby czar leczący.
Owszem, za 17 poziomów wzrośnie siła leczenia, ba nawet dość sporo, jednakże różnica pomiędzy 10 a 15 poziomem magicznym u rycerzy jest kolosalna nie sądzicie ? Skoro już poświęcam ok 80 PN żeby wbić z 10 poziomu na 15 poziom magiczny, to oczekuję, że będą to punkty nie wyrzucane w błoto. Gdybym mógł cofnąć czas to zdecydowanie zaprzestałbym rozdawania PN w magiczny poziom już po osiągnięciu 7.
Co za różnica, czy będę się leczył za 100 czy za 120 ? Chyba żadna, a PNów, których już nie odzyskam, przeznaczyłbym na wymaksowanie skilla 1h.

Cytat:
Z tego co widzę chodzi mu o to, że leczy się za mało! Od czego macie hape tawisa, uha, poty? Po zwiększeniu siły tawisa, zaraz byście chcieli zwiększać hape tawisa, potem uhy, itp. itd. bo byście uznali, że hape tawis biorący więcej many jest nieopłacalny.
Owszem, mamy te czary i runy, które powinny być bardziej uzależnione od poziomu magicznego niż poziomu postaci. W końcu jest to magia, czary. Niestety tak nie jest. Jest pewnie kilku rycerzy z podobnym poziomem magicznym co ja (tj 15) i też tracą na tym.
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 11-10-12, 21:41   #9
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

100 a 120 to duża różnica.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 11-10-12, 21:42   #10
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
100 a 120 to duża różnica.
Kosztem 80 PN'ów ? Chyba nie wiesz co piszesz.
tomakeo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin