Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-08-15, 18:16   #11
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymongal Zobacz post
Słabo znam sytuację sprzed resetu, ale aktualnie jedyną osobą u nas która może mieć złą opinię, jest chyba Morgian :P
Wiele osób jest w danych klanach przypadkiem, nie reprezentujemy żądnej ideologii, czy czegoś w tym rodzaju, w każdej gildii są ludzi spoko, zdarzają się betony. To wcale nie znaczy, że wszyscy w gildii się lubią, lub że wszyscy popierają działania innych.
Ludzie tam trafiają głównie przez wojnę. Potrzeba ludzi, mięsa i takie się znajdzie, nie ma po co oceniać całego KLANU, ani czuć negatywnych emocji do KLANU, bo sam w sobie nic nie reprezentuje.
Jesteś akurat jedną z osób, która została - jak dla mnie - podle potraktowana przez CLG, bo nie dość, że za grosze mnie expiłeś, to dostałeś hunta. Jak to było - czy Ty naprawdę byłeś z Exorit, czy doszedłeś tam z powodu hunta od CLG?
Pozdro Lequack! o/
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 18:25   #12
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Płaczecie, że opierdolił was ten i ten znacie się z gośćmi miesiąc albo kilka miesięcy, i myślicie, że to wielka sztama, wiadomo jak jest kurwy są i po jednej i po drugiej stronie, nie słuchaliście gnojki Molesty, jak byście słuchali, to byście znali powiedzenie patrz komu ufasz, przez swój długi okres gry tutaj byłem w jednym i drugim teamie, trzymałem sztamy z graczami i po jednej i po drugiej, pożyczałem hajs nawet ludziom z przeciwnej gildii bo mimo zmiany stron relacje się nie zmieniały, dalej była sztama, sam szukając pomocy wiedziałem, że mogę ją znaleźć nawet po drugiej stronie barykady, wiadomo, takie rzeczy po cichutku się robiło, żeby nikt nie wiedział. Nawet długo nie musze szukać przykładów, po ostatniej zmianie strony pożyczałem hajs od Fasola, mojego wafla, nawet się nie zastanawiał tylko pożyczył. Ufacie byle komu, to się nie dziwcie, że was ruchają
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 18:29   #13
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

jak się grało samotnie to się trzymało z nowymi ludźmi siłą rzeczy ;-)
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 18:33   #14
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał Garok Zobacz post
Daiver, Morgian to dwa największe raki serva i są / byli w Waszym teamie. Nie powiesz chyba, że nikt inny nie robił wałków od Was? Ktoś kiedyś od Was dał naszemu mbp pocisków mroku zamiast śmierci. Niby to odbierający się pomylił, ale to nadal nie jest w porządku, nieprawdaż?
Nakładaliście Paymenty a po spłaceniu hunciliście nadal.
NO kurwa wy to święci? Sam się wypłacałem i po pewnym czasie mimo to byłem huncony przeż ten twój zajebisty team. Usain no on od was nie był na pace nie okradał.
Ani nasz team ani wasz nie jest świety więc nie siej fermentu.
A co boli was że morgian okradł "kradzione talary"?Chyba że kopiowanie ich jest uczciwe.
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 18:35   #15
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

Nie napisałem, że mój team jest święty, czytaj poprzednie posty.
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 18:41   #16
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Nie, nie gram. Ale jak mnie najdzie nuda pewnie znów będę grał. Ogólnie fajny temat, taki mały serwer a takie ciekawe sprawy "polityczne" się tutaj dzieją.


Quann'ie, jakie jest twoje zdanie na temat zbugowanych talarów Trannitisa?
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 19:03   #17
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

zdanie mam takie, że jeżeli zbugowałeś talary (a przyznałeś się do tego kilkukrotnie podczas rozmów które widziałem, nie pamiętam czy to czat publiczny czy forum) to powinny były skończyć w koszu. Z tego co mówiono skończyły na allegro, a Morgian jest przekonany, że to była częściowa spłata za postacie, które nakupował do carrowania ludzików w swojej, tamtejszej, ekipie. W sumie chętnie skonfrontuje tą opcję, stąd jej skrócony opis.

Bez spiny Tranni, rozmowa z Tobą była w porządku ;-)
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 20:36   #18
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Kto jak kto, ale ja się nie spinam, a własne zdanie każdy mieć może.

Cytat:
Morgian jest przekonany, że to była częściowa spłata za postacie, które nakupował do carrowania ludzików w swojej, tamtejszej, ekipie
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 21:05   #19
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał Garok Zobacz post
Nie napisałem, że mój team jest święty, czytaj poprzednie posty.
Przecież Twój team do Hertagon, nas masz w dupie więc nie ogarniam po co te przedstawienie.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 21:20   #20
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Ja tam Garoka kojarzę z Wami, nie z Hertagonem. Widzę macie podziały ładne w tym teamie, a mnie wnerwia jak ktoś w Exo zrobi inne śniadanie niż inni...
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin