Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-12-13, 15:57   #1
Zimowy konkurs - etap I
Slythia Slythia jest nieaktywny 02-12-13, 15:57

Jak obiecaliśmy... Czas zacząć!

Cytat:
Napisał Wicked
Witam wszystkich!

Tydzień obiecanych konkursów czas zacząć. Przepraszam za opóźnienie i inne wszelkie zwłoki (i truposze). Bez zbędnego przedłużania, podaję zasady, a następnie przechodzimy do dzisiejszego tematu.
  1. Na każdego uczestnika przypada JEDNA praca. Czemu? Ponieważ nie chcę zalewu byle jakich prac, wysłanych z nadzieją, że któraś może będzie dobra. Wybierzcie najlepszą, dopracujcie i wysyłajcie!
  2. Wszelkie prace możecie składać w tym temacie, lecz... lecz jeżeli obawiacie się plagiatu, możecie kierować ją na maila rekhyd@gmail.com lub do mnie na PW forumowe. Przy rozstrzygnięciu postaram się wtedy i tak wrzucić wszystkie prace. :)
  3. Jak oceniamy. Najważniejszy jest pomysł i starania. To, że ktoś nie umie malować - nie dyskwalifikuje go wcale. Tak samo w drugą stronę. To, że ktoś umie obsługiwać 100 programów graficznych, nie oznacza, że z miejsca wygrał.
  4. Na każdy konkurs jest równo 24 godziny. Po 24 godzinach zamykam konkurs, a następnie wstawiam kolejny. Ogłoszenie zwycięzców (lub zwycięzcy) będzie następować przy każdym kolejnym konkursie (wyniki pierwszego konkursu przy pojawieniu się drugiego, etc, etc). Nie wiem ile będzie prac, dlatego wolę zarezerwować zapas czasu, aby móc sprawiedliwie skonsultować wszystko i ocenić.
  5. Nagrody. O nagrodach nie mówię, znowu, nic. Chcę tylko zapewnić was, drodzy czytelnicy, że jest o co walczyć. Nie będą to potępione zbroje +15, ale mam ambitny zamiar sprawić, aby każdy się poczuł doceniony, wyróżniony i nie oszukany.
  6. Technika, jak wcześniej pisałem, obowiązuje dowolna. Paint, screeny, wycinanki, skany, robienie zdjęć telefonem, nagrywanie filmików. Co tylko się wam marzy i potrzeba. Jedynie plagiat nie będzie tolerowany, a prócz tego istna dowolność formy. Jak komuś nie pasuje graficzna, może pisać. A jak ktoś umie, to nawet i śpiewać. Czemu tak? Chcę, aby każdy mógł wziąć udział, niezależnie od tego jakie uzdolnienia posiada.

ZACZYNAJMY!

Pierwszy temat konkursowy: "Jak bym chciał/a, aby wyglądała zima w Altaronie?". (Rozwiązania fabularne, graficzne, mechaniczne - absolutna dowolność wyboru).

Czas start, konkurs trwać będzie do jutra do godziny 16.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

 
Avatar Slythia
Slythia
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Odwiedzin: 8368
Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-13, 16:27   #2
jankolo21
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 24
Domyślnie

ja chciałbym żeby zima w altaronie była taka:
-śnieg na dachach drogach
-stroje zimowe wprowadzone
-święta wprowadzone i zeby je hucznie obhodzono
-i zeby wszysczy usiedli przy jednym stole i jedli wspulnie.
jankolo21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-13, 16:35   #3
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Ja bym chciał, żeby zima (i święta) w altaronie przebiegały pod znakiem update.
Na święta św. Mikołaj mógłby rozdawać wszystkim potrzebującym słowniki.
Proszęęęęę
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-13, 19:44   #4
yahiko96
 
Avatar yahiko96
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 26
Domyślnie

Moim zdaniem powinien być wprowadzony śnieg na ulicach, dachach itp, jakieś choinki i inne dekoracje w mieście. Powinien być wprowadzony także nowy outfit(jakoś tak) oraz jakiś npc ala św. Mikołaj gdzie codziennie przez okres świąt dawał by nam jakieś zadania i za to nas nagradzał. Nie musi być to nagroda typu eq tylko np. jakieś itemki ozdobne do domku gdzie nigdzie nie będziemy mogli ich nabyć.
yahiko96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-13, 21:49   #5
rafibb2
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 11
Domyślnie

śnieg + prezenty + gorące mleko z wiaderka + ciasteczka

rafibb2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-13, 21:20   #6
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

A oto moja wizja świąt w Altaronie, pragnę aby MG Prakt i MG Slythia przebrali się w stroje i chodzili po całym mieście rozdając prezenty !



PS. Nie chcę nikogo obrażać !

Ostatnio edytowane przez Ser ; 02-12-13 o 21:25
Ser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-13, 22:27   #7
Zielu
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 21
Domyślnie

Grafikiem nigdy nie byłem dobrym i nie będę próbował, ale kilka słów napiszę.

Po mojemu zima w altaronie to:
Śnieg..., wszystko przykryte śniegiem, nie koniecznie wszystko na biało, raczej nasycenie śniegiem w jednej cześci mapy na maxa w innej bardzo delikatnie.
Oczywiście śnieg po którym chodząc zostawiało by się ślady....
Lód... jeziorka, rzeki, stawy - zamarznięte, tak że można po nich chodzić.
(ktoś zaraz powie że nie da się ryb łowić...., da się robisz przerębel i łowisz...)
na innych zrobione lodowisko.

obowiązkowo dodatkowy outfit jakieś zimowe palto / kożuch (lub coś na podobe), no i ozdoby do domków, nowa oferta u NPC - ozdoby zimowo-świąteczne.

Karawany, już nie jako wozy ale jako sanie.
Może psie zaprzęgi do wynajęcia?
Na barykadach pod miastem porozstawiane koksowniki ^^

Dodatkowy NPC Mikołaj, rozdający jakieś słodkości cukierki/lizaki świąteczne etc... codziennie w innym miejscu stale wędrujący po mapie, jak ktoś chce upominek trzeba go znaleźć...

Do tego obowiązkowo prezent w wigilię, ale za dobry uczynek, można liczyć na "większą łaskawość..."
Czyli trzeba komuś pomóc (NPC pomóc w czymś....).
Zielu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-13, 23:02   #8
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Jak jest zima, to są i święta.



Śnieg słabo się lepił, ale daliśmy radę.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	święta.png
Wyświetleń:	807
Rozmiar:	765.2 KB
ID:	2219  
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-13, 21:47   #9
773164
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 1
Domyślnie

Więc Tak:
-Jak i biały tak i żółty śnieg, jak wiadomo chodzą pieseły po mapie altaron'u.
-Żeby był Św. Grubasq który daje misje typu: złe elfy ukradły ciasteczka,przynieś otrzymasz nagrodę i innego typu. ( napisać hi,present,yes, to już jest nudne ;< > )
-Kupno Choinek, ( jeżeli można to sry nie wiedziałem ), ozdobienie mapy różnymi ozdobami świątecznymi.


Jeżeli coś mi przyjdzie innego do głowy to dopisze.

Ostatnio edytowane przez 773164 ; 03-12-13 o 15:09
773164 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-13, 21:59   #10
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Chciałbym tylko zaznaczyć, że to jest KONKURS, a nie koncert życzeń. Mam wrażenie, że niektórzy mogli nie zrozumieć i/lub dać się zmylić Eletrixowi i jego koledze. Forma pisemna jest dozwolona, ale forma pisemna KONKURSU. Pisanie czegoś, co się ledwo łapie w propozycje (luźną) jest raczej dość marnym wyborem w miejscu, gdzie należy się wykazać kreatywnością.
Nie chcę niczyjego zapału torpedować, ale... chodzi o wykazywanie się pomysłowością, ubraniem tego w niezwykłą formę i sprzedanie tak, aby druga strona się uśmiechła. A pisanie "chciałbym śnieg!!!!11oneonoe"... well. Wróżę małe szansę nawet na wyróżnienie w kategorii do 7 lat.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin