Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-03-13, 11:26   #11
Swatek22
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 42
Domyślnie

albo dajcie mozliwosc tworzenia ich dla alchemikow (nie mowa o przerabianiu sztyletow, nozykow za pomoca kostki ), skoro moga robic strzaly i belty,
Swatek22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-13, 12:24   #12
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał Swatek22 Zobacz post
albo dajcie mozliwosc tworzenia ich dla alchemikow (nie mowa o przerabianiu sztyletow, nozykow za pomoca kostki ), skoro moga robic strzaly i belty,
Pomyśl, że musiałbyś poszukać składnika (albo nawet 2-3) występującego nieco częściej niż te nożyki,scyzoryki,sztylety. Ale mógłbym trochę zarobić na tworzenie tych puginałów :D

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
@Agri - Rycerzem da się grać jak i szybko wbijać poziomy. Zobacz jaki poziom ma Irvizz.
Możemy porozmawiać o normalnym grającym 2-3h dziennie graczu (no, może w weekendy 4h), a nie o wyjątku ?
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-13, 15:06   #13
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

nie wiem jak wy ale na non-pvp znam tylko jednego palka nekro który expi z pugi ;p znaczy no przed zmianą ceny expił, teraz już nie wiem. Odes bije wiecej i jest bardziej opłacalne...
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-13, 15:53   #14
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rian Zobacz post
Możemy porozmawiać o normalnym grającym 2-3h dziennie graczu (no, może w weekendy 4h), a nie o wyjątku ?
właśnie, ciągle tylko ten irvizz i irvizz nic do niego nie mam ale przstancie go ciągle dawać na dowód że rycerz jest fajny, bo prawda jest taka że rycerz wypada 100 razy słabiej na tle innych profesji, jak ktoś maniaczy 25h na dobe to wiadomo że będzię szybko expił, a rycerz jest do tego idealną profesją, rozumiem że ma on być tylko dla maniaków tak?. Jeszcze ten 2h to daje radę ale 1h to kompletna lipa, liczę na to że coś się zmieni przy następnym upie, brakuje lepszych czarów i expów dla rycerza.

żeby nie było za dużego offtopu, jak dla mnie zmniejszenie wagi surowej stali jest o wile mniej ważne niż zmniejszenie expa wrl, dawajcie może kilka info w pakiecie?
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-13, 16:45   #15
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Irvizz nie expi 25h/7. On wbija dosłownie raz dziennie po to by wyexpić staminę (bonus). Rzadko się go da złapać w grze, bo nie często gra.
neccoz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-13, 18:20   #16
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

To czemu jeszcze jest top1 ?
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-13, 20:16   #17
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

@up bo nikomu sie neichce grac

a co do sztyletów to to jest ...... ja nigdy nie mialem kasy a teraz to juz wogle xD
nie bedzie na steki pozdro . a mag niech se postoi pod dp odpali bocika i klepie sd xd heh z tym botem to zart bo zaraz mi bana wjebią ;p
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-13, 20:24   #18
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Czyli jednak woj nie ssie w expie, bo zarówno Irvizz jak i ktokolwiek inny (zwiad) wchodzą na godzinę. Zwiad ze względu na wyciagnany exp/h powinnien już dawno przegnić Irvizza.

A robienie z Irvizza nołlajfa jest oczywiste jak w przypadku większość h lvli, bo noobkom (czyli mnie dla przykładu) wydaje sie że trza siedzieć po 30h dziennie żeby wbić taki lvl.
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-13, 21:50   #19
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

wojownik może nie jest kompletnym gównem ale strasznie odstaje w expieniu.
ja mam rekord expa ok 480k ale niezły minus z kasą
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-03-13, 00:48   #20
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Nie rozumiem ludzi takich jak Wy. Gdybyście grali rycerzem, to chyba już byście szukali administracji z kastetami i basebollami ;)
QQ MOREEEEE. Co piszesz to placzesz, wez sie w grasc Agri!
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin