Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-07-15, 12:07   #11
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Pewnie był zły loot dzisiaj
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-07-15, 14:44   #12
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Niestety ale Spejson po częsci ma racje. Ile ja się opisałem w momencie gdy administracja zaczela ,,przekombinowywac'' altaron. Ileż ja dałem merytorycznych argumentów - i co ? Jak grochem o ścianę. Administracja ma swoją wizję i niestety w dupie ma sugestie graczy - dlatego widzimy jaka jest liczba ludzi online :) Zamiast dopracować wszystkie expowiska to odwrócili cały balans profesji do góry nogami (wtedy skonczylem grać). I co ? Balans niby jest (chociaz na ten moment nie jestem w stanie duzo powiedziec), a expowiska dalej zrobione po glupiemu. Niszczą jedne, na korzysc drugich. Zawsze na altaronie bylo tak, ze tylko a paru expowiskach oplacalo sie expic - reszta byla do dupy. Pare dni temu przeszelem sie na trolle (silacze, twardziele) no żal straszny, nie da sie tam expic, dosłownie. Z sakiewek wypada mniej niz z ghuli, trollowe i stalowe itemy prawie w ogole nie leca. Z tego co czytam na forum takich expowisk jest duzo, a nic nie jest wprowadzone.

Nastepna sprawa. Arena walk - której bylem pomyslodawcą. Podalem pare fajnych propozycji - oczywiscie nie pokrywaly sie one z wizja administracji. I co sie stalo z areną ? Umarła smiercia tragiczną :)

PS. @Administracja moze chcecie sprzedac większościowy pakiet udziałowy altaronu ? Jestem pewny ze kierujac tym projektem sprawiłbym, ze grała by tu masa ludzi. $$$
1. Ile Pan dał merytorycznych argumentów, które nie sprowadzały się do tibii i nie wywalały balansu do góry nogami?

2. Jeżeli uważa Pan, że Administracja ma 'w dupie' propozycje Graczy to albo ma Pan problemy z czytaniem albo w ogóle nie przegląda forum.

3. Legowiska nie były priorytetem. Jeżeli przeczyta Pan 2 ostatnie newsy to znajdzie informacje, że chwilowo odłożyliśmy pracę nad nową grą, by zająć się obecnym Altaronem. Dzięki temu w ciągu miesiąca mogliśmy wyeliminować wszystkie błędy wynikające z nieprawidłowego działania pewnych fragmentów silnika gry. To czym aktualnie się zajmujemy jest napisane w ostatnim newsie.

4. Trolle Siłacze, Twardziele i zwykłe mają dokładnie taki sam łup jak 2 lata temu, jedyna zmiana to fakt, że Twardziele widzą niewidzialnych i nie zabijają się wzajemnie czarami obszarowymi, ich łup nie był ani zmniejszany, ani zwiększany.

5. Pomysł Areny walk był zaakceptowany w 2011 roku, system rozpisywał Pan Selbo, nie ma w niej nawet promila Pańskiego wkładu. Wszelkie tryby eventowe, death match, itp są dokładnie rozpisane, ale wprowadzenie ich nie jest priorytetem, aktualna arena pvp stanowi pole treningowe dla stron walczących.

6. Nie stać Pana. Gdybyśmy chcieli na siłę więcej Graczy to nie kasowalibyśmy 8/10 nowych za włączenie tibia auto na Licorze. Nie zamierzamy legalizować botów, by tylko 'grało' więcej osób.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-07-15, 15:00   #13
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Altrel 1 : 0 Wicher
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-07-15, 15:22   #14
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
6. Nie stać Pana. Gdybyśmy chcieli na siłę więcej Graczy to nie kasowalibyśmy 8/10 nowych za włączenie tibia auto na Licorze. Nie zamierzamy legalizować botów, by tylko 'grało' więcej osób.
Kupie ten burdel!! All in! :D
@Edit aż dziwne że mnie nikt nie zhejtował że napisałem "kupje"
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.

Ostatnio edytowane przez corkarypto ; 27-07-15 o 09:55
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-07-15, 15:41   #15
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

A ile trzeba zapłacić za altaron? Ja się z Wichrem złoże. Jeszcze Morgian coś sypnie, Proszo czekoladowe ojro i wejdziemy w nową erę altaronu.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-07-15, 15:44   #16
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19960314 Zobacz post
A ile trzeba zapłacić za altaron? Ja się z Wichrem złoże. Jeszcze Morgian coś sypnie, Proszo czekoladowe ojro i wejdziemy w nową erę altaronu.
Dokładam od siebie felgi do laguny, dostałem je w spadku od mojego dobrego zioma... sami wiecie kogo :)
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-07-15, 15:46   #17
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Jak laguna sprzedana to 3 altarony kupimy.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-15, 03:49   #18
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

przykro mi, ale już mam 51% udziałów altaronu.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-15, 04:49   #19
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
przykro mi, ale już mam 51% udziałów altaronu.
nie, umowa była taka, że ja mam wszystkie a Ty resztę. :v
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-15, 08:27   #20
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Dorzucam zapas papieru toaletowego eldoki.
Boltzer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin