Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-07-15, 18:04   #1
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie OTS list

Dlaczego Altaron nie widnieje na listach OTS'ów?
Boltzer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-15, 18:14   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Odpowiadałem już na to pytanie:

Po 1 - 90% takich list nie wykryje, że serwer jest online. Silnik Altaronu znacząco różni się od silników innych OTSów.
Po 2 - żadna z list nie poda prawidłowej liczby online/uptime.

Co za tym idzie Altaron będzie wyświetlany ciągle jako offline na X stronie (ostatniej na liście), a tam nikt nie zagląda.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-15, 19:41   #3
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Może warto spróbować? Niech wisi nawet na ostatniej stronie. Jak 2-3 graczy pozyskamy, to będzie przełom.
Boltzer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-15, 20:52   #4
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Pozyskać nowych nie trudno, bo takowi regularnie napływają.
Niestety zwykle szybko przestają grać.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-07-15, 09:57   #5
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

po co reklamować przecież 10 osób łącząc oba serwery pvp /n pvp to gigantycznie dużo GG
każdy tutaj wbija bo jest rewaluacyjna mechanika stworzona przez Mistrza Marka

btw : Bolzerku wiedzę teraz chętnie udzielasz się na forum , gdzie byleś miesiąc temu ? gdy my graliśmy ? Tak ci zależy na Altaronie ?
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-07-15, 11:35   #6
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mefisto63 Zobacz post
po co reklamować przecież 10 osób łącząc oba serwery pvp /n pvp to gigantycznie dużo GG
każdy tutaj wbija bo jest rewaluacyjna mechanika stworzona przez Mistrza Marka

btw : Bolzerku wiedzę teraz chętnie udzielasz się na forum , gdzie byleś miesiąc temu ? gdy my graliśmy ? Tak ci zależy na Altaronie ?
Marudzi koleś mający najwyższy poziom na serwerze...



Może zamiast pie***lić pomożesz w rozwoju i podzielisz się swoimi wnioskami i przemyśleniami tak, by usprawnić rozgrywkę? Obawiam się jednak, że nie jesteś w stanie podać chociaż trzech rzeczy, które byś zmienił, razem z rozwiązaniem problemu.
Tak, to wyzwanie. Bo marudzić i obwiniać bez argumentacji i dowodów może każdy jeden, ale by wejść w merytoryczną dyskusje, z której wypłyną dobre wnioski - to już mało który.

Ah... wybacz, a czy Ty jeszcze niedawno nie obniżyłeś aktywności, gdy Daylight było w gorszej sytuacji?
Nienawidzę hipokryzji, stfu!
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-07-15, 15:39   #7
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Spokojnie jak powstanie anglojęzyczna wersja Altaronu zjawi się tutaj Ivan z Bułgarami i wtedy rozpęta się tutaj prawdziwa Askara.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-07-15, 16:03   #8
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Marudzi koleś mający najwyższy poziom na serwerze...



Może zamiast pie***lić pomożesz w rozwoju i podzielisz się swoimi wnioskami i przemyśleniami tak, by usprawnić rozgrywkę? Obawiam się jednak, że nie jesteś w stanie podać chociaż trzech rzeczy, które byś zmienił, razem z rozwiązaniem problemu.
Tak, to wyzwanie. Bo marudzić i obwiniać bez argumentacji i dowodów może każdy jeden, ale by wejść w merytoryczną dyskusje, z której wypłyną dobre wnioski - to już mało który.

Ah... wybacz, a czy Ty jeszcze niedawno nie obniżyłeś aktywności, gdy Daylight było w gorszej sytuacji?
Nienawidzę hipokryzji, stfu!
Tak bardzo popieram.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-07-15, 09:37   #9
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

" Marudzi koleś mający najwyższy poziom na serwerze... " Nie wiem co to ma do rzeczy , ale ok , ale dobry " Pocisk " Jestem w stanie Podać te 3 Rzeczy ale nie mam ochoty ich podawać bo Oni i tak ich nie zmienia . Wielokrotnie Mareczek pisał ze jest dobrze ;]
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-07-15, 11:08   #10
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Niestety ale Spejson po częsci ma racje. Ile ja się opisałem w momencie gdy administracja zaczela ,,przekombinowywac'' altaron. Ileż ja dałem merytorycznych argumentów - i co ? Jak grochem o ścianę. Administracja ma swoją wizję i niestety w dupie ma sugestie graczy - dlatego widzimy jaka jest liczba ludzi online :) Zamiast dopracować wszystkie expowiska to odwrócili cały balans profesji do góry nogami (wtedy skonczylem grać). I co ? Balans niby jest (chociaz na ten moment nie jestem w stanie duzo powiedziec), a expowiska dalej zrobione po glupiemu. Niszczą jedne, na korzysc drugich. Zawsze na altaronie bylo tak, ze tylko a paru expowiskach oplacalo sie expic - reszta byla do dupy. Pare dni temu przeszelem sie na trolle (silacze, twardziele) no żal straszny, nie da sie tam expic, dosłownie. Z sakiewek wypada mniej niz z ghuli, trollowe i stalowe itemy prawie w ogole nie leca. Z tego co czytam na forum takich expowisk jest duzo, a nic nie jest wprowadzone.

Nastepna sprawa. Arena walk - której bylem pomyslodawcą. Podalem pare fajnych propozycji - oczywiscie nie pokrywaly sie one z wizja administracji. I co sie stalo z areną ? Umarła smiercia tragiczną :)

PS. @Administracja moze chcecie sprzedac większościowy pakiet udziałowy altaronu ? Jestem pewny ze kierujac tym projektem sprawiłbym, ze grała by tu masa ludzi. $$$
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin