Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-07-14, 01:19   #11
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Szczerze mówiąc wolałbym, aby to Gracze sami dzielili się swoimi odkryciami, niż aby mapa z idealnie gładkimi borderami i rzeczami mieszczącymi się wewnątrz gór (których nie powinno się pokazywać) znalazły się na forum. Chyba, że będzie to mapa z perspektywy Gracza, wtedy nie mam nic przeciwko.

Dokładnych opisów zadań zakazuje regulamin, w który nie zamierzam ingerować, w tym względzie zgadzam się z zakazem.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 01:36   #12
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Tron
Nie do końca jest tak jak mówisz, osobiście nie chce zerkać w spoile ,a mimo wszystko przez to, że do niektórych zadań istnieją, robie to.
A to dlatego, że jestem leniem i kiedy coś stwarza mi problem to szukam łatwego rozwiązania.
Co prawda większość zadań robie sam, ale jak już się zatnę tak porządnie to pierwsze co robie to wchodze na spoile questów i szukam, czy nie ma przypadkiem tej misji(na szczęście zazwyczaj nie ma :D)
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 01:50   #13
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

@Mcree: Dzięki za słowa uznania, miło, mam nadzieję, że kiedyś wprowadzą te tereny! Chociaż z areny dumny nie jestem, zrobiłem ją zdecydowanie zbyt szybko (chciałem się wyrobić przed aktualizacją), a jej nie skończyłem do końca przed odejściem.

@cewix: To już kwestia samozaparcia. Ktoś kto faktycznie nie chce znać rozwiązania danego zadania i chce sam czerpać radość z samodzielnego pokonywania wyzwań rzucanych mu pod nogi to nie będzie ich szukał (nie mylić z pytaniem innych graczy o pomoc), a ruszy głową sam. Podobnie z graczami Dark Souls, są ci co grają sami, a są tacy co przechodzą grę najpierw na YouTube.

@Altrel: To co powiesz na zwykły, prosty spis zadań na Altaronie? Poradnik z taką listą zadań zawierający przykładowe informacje w postaci nazwy zadania, od kogo/czego zadanie wziąć i oczywiście od jakiego poziomu jest ono dostępne? Myślę, że to ułatwiłoby sprawę dla nowych graczy, którzy omijają zadania bo nie mogą ich po prostu zaleźć (a tu chodzi o to, żeby gracze je robili), a przy tym nie brudziłoby to gry spoilerami. Taki poradnik zostałby usunięty? Przy okazji nowy gracz widząc obszerną listę zadań jakie Altaron oferuje - mógłby się tym zachęcić do gry.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 02:34   #14
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

A tak zadam pytanie z dupy, co z tą ostatnią misją grabarza? Dalej nie wiem, czy jest ona w ogóle do wykonania? Mogę się mylić, ale administracja chyba do tej pory nie udzieliła jasnej odpowiedzi?
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 04:53   #15
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Osobiście jestem za zniesieniem zasady, która zakazuje zdradzania tajemnic gry. Kto chce zobaczyć - ten zobaczy i tak, a kto nie ten po prostu nie zerknie, czyli jak to Altrel uważa.
Od zawsze jestem za zniesieniem tego śmiesznego zakazu spoilowania. Nie znam innej gry, w której to spoilowanie jest zakazane, a za każdym rogiem w mieście czai się MG z kartką i długopisem i spisuje spoilujących.
Wystarczyłby głupi spis zadań, ale po co.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 08:07   #16
Troszcz
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Zielona Góra
Postów: 22
Domyślnie

Co z tego, że jest zakaz, skoro wystarczy w Google wpisać "Altaron questy" i wyskakuje cała lista wraz z opisami.
Troszcz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 12:06   #17
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@up Tam nie ma wszystkich zadań
Ja jestem za zakazem i tyle, bardzo dobrze, że nie zostanie to zniesione.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 21:46   #18
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Pisałem już 15 razy: zwykła lista na stronie jakby drugi dziennik, z tym, że wypisane wszystkie dostępne questy - na czerwono nie zrobione, na zielono wykonane, białe - dzienne. Z tym, że są to tylko nazwy i przypisek działu jak w zwykłym dzienniku - przeszłość, neolith, archipelag, działania wojenne itp itd. Oczywiście przy misjach na które nie mamy jeszcze lvla mała kłódeczka. Zero informacji o nich, tylko jakby wypisany pełny dziennik tylko pokolorowany i z kłódeczką.
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-14, 16:59   #19
Zielu
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 21
Domyślnie

up. w pełni popieram!
To co mnie boli (gram raczej solo - mało elastyczny czas na grę), to to że albo w danym dniu mam czas poexpić, albo zrobię dobówki, albo jakąś misję, sporadycznie mam czas na więcej...
Takie życie i akceptuję to....
ale już na bieganie po NPC i szukanie zadań troszku mi czasu szkoda....
raczej dowiaduję się od kogoś że misja jest i dopiero ją robie.....
Zielu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-14, 07:42   #20
scymork22
 
Avatar scymork22
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Skąd: Oslo
Postów: 35
Domyślnie

Jestem za tym, aby zrobić taki spis.
__________________
scymork22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin