Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-06-11, 23:32   #161
thosek551
 
Avatar thosek551
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

Co tutaj się dzieje ?...
Post zaczął się od skargi na niejaki klan Plan B, a przerodził się w Hydepark...
Co do Planu B

1."Zabawy" pod depo latanie na skullach i bicie ludzi, którzy na to nie zasłużyli.
2.Kwestia wbijania na spoty - Słowo takie jak "spokojnie" albo poprostu "Cześć" wywołuje u niektórych członków Planu B nieugiętą potrzebę pozamiatania kogoś
Aurix - Wchodzę na spota (nie było labela, listu, czegokolwiek) idę i idę a tu wyskakuje Aurix nie zdążyłem powiedzieć słowa od razu SD...
3.Słowa typu - "masz pograne" ,"wyjdź z pz" ,"dorwę Cię" Bla Bla Bla, powinny być karane gdyż jest to pozbawienie drugiej osoby możliwości gry i mile spędzonego czasu...
4.Zawsze mają wytłumaczenie "JASNE !!! LIST LEŻAŁ, NIE WIDZIAŁEŚ ZDECHNIESZ"
5.Ogromna liczba członków w klanie uderzyła do głowy niejednemu...
6.Sprzedawanie tzw. "Pro" - Teraz to już mnie całkiem dojechali.
Weźmie pieniądze a potem zlewka , co to dla niego 10-20 lvl...
7.Niedługo będą pisać "KTO NIE KUPI PRO MA POGRANE, JUZ MOŻECIE ZBIERAC PIENIĄDZE"
8.Prowokacja - stanie pod dp w 3-5 osób i rozmowy typu "Cio*a" "Su*a"
Nie będę wymieniał poszczególnych osób bo nie mam tego na celu.
Celem mym jest całokształt 50 % ludzie dosyć ogarnięci, spokojni 50 % agresorzy, chciwce chcący się wzbogacić kosztem innych

Podsumowując - Władza na altaronie = DESTRUKCYJNA IDEOLOGIA członków klanu

Dziekuję
thosek551 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 05:02   #162
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Blonek Zobacz post
Samozabijaka jesteś smieszny ;) nie lubiły mnie 2 osoby :) i to zera takie jak i ty :)<3 Marcin i ty :)
japierdole stary z tobą jest cos nie tak? w podstawowce nie miales czytania ze zrozumieniem? czy jeszcze nie doszliscie do tego tematu ;o no przechuj nie mam pytan, jak mowilem jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj. 2 osoby : blood, al'eremce, marciin, ja, gwander, ozi i jescze inni ktorych nie pamietam za twoje dziecinne zachowanie. To ze nie mowili tego przy tobie nie znaczy ze tak nie było, najwidoczniej to ty malo siedziac na channelu na ktorym było najciekawiej.

Cytat:
Napisał tenzuy Zobacz post
Pozwolę sobie na krótki offtop i ukłon w stronę Samozabijaki:
Zgadzam się, ze moje słownictwo nie jest wyrafinowane, nie mam do tworzenia zdań ani wprawy, ani talentu.

Pragnąłbym jednak zauważyć, że długa wypowiedź nie jest równoznaczna z wyczerpującą wypowiedzią.

Już spieszę z wyjasnieniem: Otóż długa wypowiedź trwa długi okres czasu, a wyczerpująca wypowiedź wywołuje wyczerpanie mówcy.
Moi wykładowcy potrafią tworzyć długie, czterogodzinne wypowiedzi, i wcale nie są wyczerpani, idą na kolejny podobny wykład.
A wyczerpująca odpowiedź może być krótka. Chociażby można przytoczyć szwaba próbującego wymówić "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz" w filmie "Jak rozpętałem Drugą Wojnę Światową". Wypowiedź składa się z dwóch słów, mimo to jest wyczerpująca.
chyba błędnie interpretujesz "wyczerpująca"spytaj sie kogos na wykładach ze tu nie chodzi o zmęczenie fizyczne tylko doszczętne wyczerpanie tematu...

Ostatnio edytowane przez apollo ; 07-06-11 o 05:09
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 09:31   #163
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał tenzuy Zobacz post
Pozwolę sobie na krótki offtop i ukłon w stronę Samozabijaki:
Zgadzam się, ze moje słownictwo nie jest wyrafinowane, nie mam do tworzenia zdań ani wprawy, ani talentu.

Pragnąłbym jednak zauważyć, że długa wypowiedź nie jest równoznaczna z wyczerpującą wypowiedzią.

Już spieszę z wyjasnieniem: Otóż długa wypowiedź trwa długi okres czasu, a wyczerpująca wypowiedź wywołuje wyczerpanie mówcy.
Moi wykładowcy potrafią tworzyć długie, czterogodzinne wypowiedzi, i wcale nie są wyczerpani, idą na kolejny podobny wykład.
A wyczerpująca odpowiedź może być krótka. Chociażby można przytoczyć szwaba próbującego wymówić "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz" w filmie "Jak rozpętałem Drugą Wojnę Światową". Wypowiedź składa się z dwóch słów, mimo to jest wyczerpująca.
Twoje zdolności lingwistyczne mnie urzekły.
Próbujesz używać barokowego stylu wypowiedzi, obfitującego wyszukane słownictwo.
Bardzo mnie cieszy, że jesteś studentem, który uczęszcza na wykłady i dzielisz się swoimi sukcesami na łamach forum. Doprawdy wzruszyłem się.
Abstrahując od tego, w twojej wypowiedzi pojawiło się kilka błędów logicznych. Przykładem może być stwierdzenie: "okres czasu".
Słów tych nie zwykło się używać w jednym ciągu myślowym obok siebie, dlatego że okres jest określeniem czasu. Możesz na przykład powiedzieć: "w okresie całego mojego życia nie zamoczyłem mojego penisa w wilgotnej pochwie kobiety", co jak przypuszczam jest zgodne z prawdą.
Według mnie próbujesz na tym forum zabłysnąć stawiając tezy oparte na całkowitym braku wiedzy i doświadczenia w danym temacie. W tym przypadku jest to elementarna umiejętność korzystania z piękna języka polskiego.
Określenie wyczerpujący, które to tak dogłębnie usiłowałeś nam tu zgromadzonym wyjaśnić, w tym konkretnym przypadku ma zgoła inne znaczenie.
Użyty do określenia słowa: "wypowiedź", ma za zadanie przekazać informację o zupełnym wyczerpaniu tematu, który to mówca słuchaczom referował.
W żadnym wypadku nie odnosi się do fizycznego wyczerpania mówcy.

Pozdrawiam, Naczelny PA i źródło wszelkiego zła, ORMO

Ostatnio edytowane przez leavemealone! ; 07-06-11 o 10:15
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 09:54   #164
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Myślę, Ormo, że będziesz przyczyną braku odcisków palców u wyczerpanego kolegi. "Abstrahując" od przewracania stron w słowniku i szukania mądrych słów w guglach (co oczywiście wiąże się z pisaniem na klawiaturze), kolega przy obgryzaniu paznokci uszkodzi sobie opuszki!

@down
No muszę przyznać,
signed with both hands ;d
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 09:55   #165
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

@up + 2x up.

Full own@ge

Ostatnio edytowane przez Kosiara ; 07-06-11 o 13:59
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 11:32   #166
tenzuy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 14
Domyślnie

@ormo
BRAWO! Dawno nikt tak pięknie i skutecznie mi nie pojechał!
tenzuy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 11:52   #167
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

polecam się
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 14:25   #168
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nathaniel1991 Zobacz post
... bo ja tu widze ze ludzie z planu B pomagaja tym z securum i wzajemnie :D
:o:o:o:o:o:o:o:o

No chyba Cie Boli :p:p

Na własne oczy widziałem tera :

Fasol


2011-06-07 15:19:27 Gracz zginął na poziomie 42 , zabity przez Tharoo, Jinkin,

#EDIT

A co mi tam, zrzut ekranu też zapodam.


Ostatnio edytowane przez Van Taron ; 07-06-11 o 14:31
Van Taron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 15:01   #169
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up
hahaha, dobre ;] nie ma to jak zalogować się raz na 2 tygodnie na 10 min i jeszcze paść przed dp ;p (mowa o graczu nickiem Fasol ;p)

A tak odośnie tematu to nie wiem na co i na kogo narzekają tu niektórzy gracze...

Pewnie latamy pod depo i dedamy te wszystkie 10 lvl, które sobie skillują ...
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 15:19   #170
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Walka pod depo i w mieście odbywała się tylko i wyłącznie między członkami gildii Plan B, każdą osobę którą "zahaczyłem" odes rago przeprosiłem, żadna z tych osób nie padła oprócz pewnego hatera, który zaczął wyzywać nas od kurw bez powodu. Jeżeli ktokolwiek został wtedy zaatakowany i zabity przez Plan B proszę go o wypowiedzenie się tutaj, inne osoby proszę o zaprzestanie pisania tutaj rzeczy, które nijak się mają do zaistniałej sytuacji.

@Van Taron

Odnośnie Fasola, jak sam widzisz gracz ten jest w gildii Securum, z którą prowadziliśmy "wojnę" więc nie było to random pk, osobiście tego nie pochwalam bo jak dla mnie to marnowanie fragów, ale nie było to zachowanie PA.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin