Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-01-13, 14:10  
Zmiany szybkości potworów
Obles Obles jest nieaktywny 27-01-13, 14:10

W świecie Altaronu ciągle następują zmiany. Często nawet ich nie zauważacie, gdyż są one tak drobne, że uchodzą uwadze nawet najbystrzejszym. Tym razem jednak zmiana jest dość znacząca i wolimy o niej poinformować.

Otóż doszły nas słuchy, że niektóre z potworów, po jutrzejszym zapisie gry staną się... szybsze (no, niektóre wolniejsze...)! Tak! Nie tylko Wy - gracze stajecie się co raz lepsi! I potwory przystosowują swoją taktykę do panujących realiów!

Może więc warto zawczasu przygotować się do trudniejszej walki ze Smokami (które postanowiły zrobić użytek ze swoich skrzydeł, przez co poruszają się znacznie sprawniej) czy poprosić mężnego wojaka, by znalazł czas do blokowania obrażeń wielu innych, szybszych potworów!

Ponadto przyjrzeliśmy się obrażeniom zadawanym przez Minotaura Kusznika! Teraz już na pewno nie będą aż tak wielką przeszkodą dla mniej doświadczonych poszukiwaczy przygód!

Czy coś jeszcze? Może tyle, że nasza wiki ciągle się rozrasta - własnie dzięki mozolnej pracy Karmelii został dodany nowy dział Pozyskiwanie składników. Poza tym, usunęliśmy chyba wszystkie informacje, które się zdezaktualizowały po ostatnich zmianach.

Na Archipelagu Licor też pojawiły się pewne długo oczekiwane nowości. Niektórzy kupcy znacznie poszerzyli swe oferty. Ponadto ciągle pracujemy nad wieloma projektami na raz, starając się, by gra była rozwijana i ulepszana :).

Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 27-01-13 o 20:27.

 
Avatar Obles
Obles
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Odwiedzin: 28306
Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 11:13   #81
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
A trolle to dobry exp? Od kiedy, kurna? Ja tam max wyciągałem 150k/h. Rycerzem. 2h. 130 lvl.
Ja tam magiem od 60lvl wyciągam narazie na maksie 310k/h :)
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 13:32   #82
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Wujek powiedz mi jak wyrobić tam 650k/h skoro schodzi trochę czasu na wycinanie tych łap.. Więc wątpię, żebym zwiadowcą nekro tam tyle wyciągnął. Myślę, że wyciągnę max 500-600k/h przy dobrych wiatrach. I to nie ma sensu, bo każda subprofesja inna od alchemika będzie mówiła, że dobrze zrobili zmieniając cenę łap, więc to zakończmy, bo alchemików jest mniej niż innych subprofesji. Tyle w tym temacie.

Wracając do twojego posta:

Dopytałem kumpli zwiadowców rekord jaki udało mi się ogarnąć to 135 zwiad zrobił 673k'h. 100 zwiad robi tam okolo 610k'h. Ja moim 80 robie jedyne 400, ale malo tam siedze.
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 17:19   #83
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majkul Zobacz post
Ja jestem alchemikiem i kupując stokrotki, prawdziwki i butle płacę za 1 miksturę maga 65 miedziaków, rybie ości to zbieram szybciej niż zużywam, aż w końcu musiałem przestać bo ile tego można mieć w domku albo depo. Zostają piórka które też się zbiera w miarę szybko choćby w trakcie surfowania po necie, nauki, pracy itd. A zysk? 2k potów w sklepie to 29 talarów, zrobionych samemu to 13 talarów + nawet 1 talara ze względu na popsute mikstury. Rzeczywiście bardzo mały zarobek.
A na górskich na jednym refillu (400 potów) na 95 zbierałem 100 górskich łap, więc problemu z zarobkiem nie ma. Jeżeli macie tam problem z zarobkiem to najwyraźniej macie za niski lvl, szczególnie łukiem który póki ma mało capa to często gorzej zarabia.
Powiedz mi ile Ci schodzi czasu na to?? Myślę, że więcej niż 2h to na pewno....
Nie każdy ma czas biegać od dp do alchemików po to by robić mikstury.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 17:41   #84
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Możesz zawsze robić mikstury w dp, wystarczy kupić odpowiedni przedmiot. Alchemik to klasa, której musisz poświęcić czas na uwarzenie mikstur. Spodziewałeś się czegoś innego?
Czy kucharz kupuje ciastka w sklepie?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-13, 06:44   #85
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Dobra to nie ma sensu, bo i tak na każdą moją wypowiedź inni (nie alchemicy) będą się wypowiadać, że alchemik ma i tak dobrze. Pograjcie alchemikiem i zobaczymy czy tak wspaniale będzie się grało. Tyle w temacie.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-13, 12:44   #86
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Skad wiesz, że nie jesteśmy alchemikami? Może mamy inne chary? Jak wolisz inną klase to zobie zrób, ja zwiadem mam ele i strasznie żałuję że nie mam alchema bo trace na tym krocie kasy a moje konto bankowe jest puste.
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin