Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-05-14, 10:20   #11
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Jezeli o mnie chodzi to ja bylbym za tym aby wszystkie czary byly zalezne w jakims tam stopnu od lvl... niby nic ale moim zdaniem to rowniez dopelniloby balans.

Pozdrawiam, RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 24-05-14, 13:30   #12
don browaro
 
Avatar don browaro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ostrołęka
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do don browaro
Domyślnie

ten system który został wprowadzony jest dobry ale tylko w połowie, te cyferki z tabelki przy skilach maksymalnych są iście z orshbombowego otsika to jest nie dopracowane, sto razy bardziej by mi się podobało, gdyby zostały odblokowane tylko maksymalne skille, tak by można je było pnami zwiększać. Wbicie z 10 mlvl do 62 mlvl magowi zajmuje jakieś 30 minut jak nie mniej, gdy użyłem tawisa i zobaczyłem że mi mlvl rósł po każdym użyciu uśmiałem się po pachy przecież to takie orhabalowe i bezsensowne jest że chuj, widząc tabelkę którą któryś z adminów wysłał to 125 magiem będe nie wiele więcej bił z pocisków mroku jak mój 16 mag. Zamiast to wszystko wprowadzać mogliście dużo więcej testów poświęcić na to i przemyśleć czy rzeczywiście te rozwiązania które daliście są najlepsze bo według mnie nie:) pozdrawiam.
don browaro jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 10:22   #13
Badyl Bamber
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 16
Domyślnie

A ja mam taka skromna sugestie ewentualnych zmian.
Rycerz 2h nadal nie powala dmg w stosunku do otrzymywanych obrazen wynikajacych z braku tarczy wzgledem rycerya 1h czy obecnego duala.
Moja propozycja to zrobic z obecnych rycerzy 3 odrebne profesje a mianowicie:
1h wojownik-rycerz sila nadal daje 0.1% do dmg zreka 0.18% do obrony (skile sily 10% wolniej niz u 2h, bron 1h i tarcza bez zmian, 2h 50% wolniej niz u barby)
2h wojownik- barbarzynca sila daje 0.5% do dmg zreka 0.1% do szansy uniku ( skil sily rosnie bez zmian, skil 2h tez, 1h 50% wolniej, tarczy 50% wolniej wzgledem 1h)
Dual wojownik- tancerz wojny sila daje 0.1% do dmg zreka 0.1% do zadania krwawej rany (potwor krwawilby przez np 30 sekund tracac co 2 sekundy pewna ilosc hp np 20% od dmg zadanego przy powstaniu krwawej rany) skil sily rosnie 10% wolniej niz u barby, 1h bez zmian, 2h 50% wolniej niz u barby, tarcza 50% wolniej niz u 1h)
skil zrecznosci roslby 1h bez zmian, barb 10% wolniej,dual 10% szybciej

na temat leczenia :
System moim zdaniem lezy skoro 100 ryc nekro leczy sie po 100 to albo usprawnic przelicznik bo wyglada na to ze magiczny tu wplywu nie ma ( od 3 do 7 lvl magicznego lecze sie po tyle samo) albo dodac mocniejszego tawisa ale nie tak mocnego jak u duchownego ktory tez od 4 leveli magicznych leczy po tyle samo rezultat: 4 tawisy wylecza ryca ducha pomiedzy 220-260 kosztem 80 many hape tawis 255 srednio za 75 many troche to nie logiczne ze te dane wraz z lvl i mlvl nie rosna ciagle.

Plusy mojego pomyslu:
odpowiednio zbilansowane postacie rycerzy
2 nowe profesje ( decyzja albo przy wyjsciu z licora albo przy zakupie 1 promocji na 20 lvl aby kazdy mial czas sprawdzic co mu lepiej odpowiada)
mozliwosc stworzenia outfitow unikalnych pod nowe profesje ( nie bedzie problemu ze ryc 2h chodzi w outficie z tarcza)
wkoncu moze woj 2h zyska u ludzi bo poki co dmg nie zadowala wzgledem strat hp. 40 woj 2h na 2 olbrzymach jest wstanie spasc gdzie tawis po 40 nie daje rady a dmg nie pozwala szybciej ubic niz samemu zginac gdzie woj 1h 4 olbrzymy trzyma na sobie i ubija na tawisie. znam wojow 2h ktorzy glownie uzywaja magicznego rzutu na dystans bo tam dmg jest dobry ale to nie zwiad przeciez ma byc :)
No i dodatkowa skoncza sie uniwersalni ryce ktorzy solo biegaja 1h a w grupie jako dmg 2h, teraz byloby im trudniej wyskilowac inne style nizeli swoje

Nazwy itp to wolna propozycja jak i nowy debuf :)

Sorry za brak polskich znakow ale klawiatura w pracy ich po prostu nie posiada :)

Ostatnio edytowane przez Badyl Bamber ; 28-05-14 o 10:28
Badyl Bamber jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 13:15   #14
wojo.rojo
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 1
Domyślnie

Wojownik 2h ma duzo lepszy dmg niz 1h... natomiast wojownik duchowny z 48 poziomem i 8mlv leczy sie od 200 do 350 a wypijajac miksture srednia na mlv leczy sie od 300 do 470! a do tego chyba mozna na raz rybe uzyc 4mlvle wiecej i jeszcze potke duza many i co ulecze sie za 650? a mam 850hp...

Limity na mlv to glupota konkretna... lepiej jezeli awansowaloby sie ponad swoj limit 5x wolniej niz w swoim limicie wtedy byloby GIT dmg by mi wzrastal... a tak na 20lv mam sam siebie na hita z pocisku i do 55lvl dmg mi sie nie zmienia a maxa mlv wbija sie do ok 22-23lvl jak ktos ma kase to nawet przed 20lv expiac!!
wojo.rojo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin