Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-11-15, 02:35   #1
LandOcs
 
Zarejestrowany: Paz 2015
Postów: 15
Domyślnie Walka Dystansowa

Jestem zdezorientowany, zawiedziony a także wydaje mi się to bardzo dziwne.
Grając zwiadowcą doświadczyłem to samemu, ale również w rozmowie z innymi graczami. Doszedłem do wniosku, że jest to postać, w której nie ćwiczy się jej głównego atrybutu. Jak dla mnie jest to nielogiczne.... Mag ma możliwość ćwiczenia swojego mlv, kupić mikstury many/jedzenie stanąć przed depozytem czy sklepem i ćwiczyć mlv. Rycerz bierze słabą broń o bardzo małym ataku oraz tarczę, ćwiczy od razu oba swoje atrybuty na słabych potworach. I przechodzimy do zwiadowcy... Profesja, która nie ma jak ćwiczyć swojego atrybutu, kupić strzały zwykłe i iść na słabe potwory (mija się to z celem zupełnie)? Pójść zbierać kamyki? Przecież mag i rycerz mogą zakupić wszystko co im potrzebne w sklepie.
Rozumiem że walka dystansowa rośnie szybko, miałoby to rekompensować braki w ćwiczeniu tego atrybutu, ale nie wydaje mi się to niezbalansowane z innymi postaciami. Altaron w moim odczuciu ma być logiczny, czy osoba, która nigdy nie trenowała będzie dobrze strzelać z łuku? Nauczy się tego od razu w ferworze walki? Najpierw ćwiczenia....
Ja osobiście jestem osobą, która lubi najpierw mocno wytrenować postać i później iść zdobywać doświadczenie, dlatego czuję się ograniczony przez taką kolej rzeczy.
Czy zespół zarządzający grą zastanawiał się kiedyś nad wprowadzeniem czegoś na podobę strzał treningowych, które miałyby bardzo mało ataku, ograniczając przy tym trochę szybkość zdobywania doświadczenia w walce dystansowej?
LandOcs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-15, 02:40   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Dlatego też zwiadowcy mogą używać włóczni, a także posiadają czar, którym mogą je tworzyć http://altaron.pl/spell/tworzenie_wloczni.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-15, 02:53   #3
LandOcs
 
Zarejestrowany: Paz 2015
Postów: 15
Domyślnie

Włócznia 15 atk
Scyzoryk 6 atk
Kułak 9 atk
Z tym że o kijek czy nożyk bardzo łatwo i oba mają po 5 atk.
Powiedzmy sobie szczerze że te 10 atk robi dużą różnicę w ćwiczeniu...
LandOcs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-15, 03:18   #4
Lexor
 
Zarejestrowany: Paz 2015
Postów: 15
Domyślnie

Mag może łatwym i szybkim sposobem trenować na siłę mlvl (mikstury) lecz musi na to sporo wydać, Wojownik tanim kosztem i prostym sposobem może trenować praktycznie gdziekolwiek, ale to bardzo długa droga.. Zwiadowca trenuje szybciej i praktycznie za darmo, lecz musi pozbierać kamyki (nie jest to jakieś wybitnie trudne, wręcz przyjemne) i rownież może cwiczyć z wygodną tak jak Wojownik, w dodatku szybciej. Moim zdaniem to wszystko się jakoś uzupełnia.. ;)
Lexor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-15, 03:27   #5
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Natchnienie miałby niezły ubaw.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-15, 09:03   #6
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Są sposoby skillowania zwiadowcą 9x szybciej z użyciem strzał, z pomocą których można nabijać dodatkowo lvl.
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-15, 09:30   #7
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Aha dobre.
Nie dość że dystans G daje temat poruszany wielokrotnie to jeszcze nie można go skilować.

Poproszę o strzały treningowe albo jakaś proce na kamyki wymyślcie cos zeby mozna było władować te strzały do kołczanu czy pociski i przez ta godzinę zeby poskilował bo tak to przejeb.

A w ogole to niech mi tu nikt nie pierd o wojowniku ze dlugo mu leci AHA
2 tygodnie na nockach i masz 140 skile.

Ja biłem juz te 2 tygodnie non stop moby bo mam 91lv i mam 118 skill
WIEC NIE PIERD GLUPOT. Zadlugo i za monotonnie to leci.

Cytat:
Napisał mikeleplacido Zobacz post
Są sposoby skillowania zwiadowcą 9x szybciej z użyciem strzał, z pomocą których można nabijać dodatkowo lvl.
Z rix kpiro pewnie ? troszkę to kosztuję.

jakie to jest irytujace ze rix kpiro zabiera tyle many... bije się z tego TAK beznadziejnie ze łoo Jakby to było o połowę tańsze to moze był by sens..

Ostatnio edytowane przez Dather ; 13-11-15 o 15:48
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-15, 10:27   #8
saju1991
 
Avatar saju1991
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
Aha dobre.
Nie dość że dystans G daje temat poruszany wielokrotnie to jeszcze nie można go skilować.

Poproszę o strzały treningowe albo jakaś proce na kamyki wymyślcie cos zeby mozna było władować te strzały do kołczanu czy pociski i przez ta godzinę zeby poskilował bo tak to przejeb.

A w ogole to niech mi tu nikt nie pierd o wojowniku ze dlugo mu leci AHA
2 tygodnie na nockach i masz 140 skile.

Ja biłem juz te 2 tygodnie non stop moby bo mam 91 i mam 118
WIEC NIE PIERD GLUPOT. Zadlugo i za monotonnie to leci.



Z rix kpiro pewnie ? troszkę to kosztuję.

jakie to jest irytujace ze rix kpiro zabiera tyle many... bije się z tego TAK beznadziejnie ze łoo Jakby to było o połowę tańsze to moze był by sens..
To po co grasz zwiadowca? skoro jest taki chujowy?
zawsze trzeba pocisnąć administracji ze nic nie robi...
Kosztuje, widzę ze wszystko co kosztuje jest blee...
przypominam ze teraz można z kamyków w dual, skill leci dość szybko, ale tak no trzeba zmarnować czas na zbiór kamyków, dodajmy do sklepu. A kuzwa zapomniałem trzeba wydać $$ to niech kosztują 1 mdz.!
saju1991 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-15, 11:00   #9
LandOcs
 
Zarejestrowany: Paz 2015
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Są sposoby skillowania zwiadowcą 9x szybciej z użyciem strzał, z pomocą których można nabijać dodatkowo lvl.
Myślałem że to jasne że chodzi o skillowanie bez zdobywania doświadczenia, właśnie w tym cały ból. Moim zdaniem trening powinien polegać na tym że dopracowujesz swoją umiejętność bez zdobywania expa, knight tak ma, mag też.
Z tymi kamykami niby spoko, ale to tak jakby powiedzieć: No wiecie mag nie musi kupować potów do treningu mlv, przecież może sobie wyloocić z potworów....
LandOcs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-15, 11:19   #10
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał saju1991 Zobacz post
To po co grasz zwiadowca? skoro jest taki chujowy?
zawsze trzeba pocisnąć administracji ze nic nie robi...
Kosztuje, widzę ze wszystko co kosztuje jest blee...
przypominam ze teraz można z kamyków w dual, skill leci dość szybko, ale tak no trzeba zmarnować czas na zbiór kamyków, dodajmy do sklepu. A kuzwa zapomniałem trzeba wydać $$ to niech kosztują 1 mdz.!
No rozumiem ze wg ciebie to niech ludzie nie pisza na forum bo to płacz wg ciebie tylko.

A temat jest założony bo zwiad jako jedyna profesja nie może skilować jak inne. Jakby włócznie można włozyć do kolczanu to jeszcze jako Tako.
Knight idzie kupuje chlebki i bierze bron i wszystko.
Zwiad takiej możliwosci niema nawet jak masz kamyki to nie możesz ich włozyc do kołczanu O to mi chodzi.

NO TO NIECH ZROBIĄ SZANSE NA ZNISZCZENIE KAMIENIA 5% I NIEMA TEMATU.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin