Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-05-15, 09:37   #21
Maciek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 45
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymongal Zobacz post
@Cysio

Temat nie dotyczy porównania ducha i necro, tylko duch-alch i duch-ele.
Jak pisałem w 1. poscie, duchowy alchemik nie ma prawie żadnych % korzyści nad elementalistą.
Moją propozycją było zwiększenie mu punktowych od światła, ale może ktoś ma lepsze pomysły
W przypdku rycerzy: duchowny alchemik zarabia o wiele wiecej kasy od ducha elem!!! TO jest fchuj korzysc.. oraz jest o wiele lepszy w pvp, silne bomby itp.
Jesli chcesz miec wiecej kasy i wiecej bic bierzesz alchemika, a jesli chcesz troche szybciej expic i moc expic na wiekszej ilosci potowrow sam bierzesz elementaliste, proste.
Maciek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-15, 10:12   #22
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

Wolałbym unikać unikać rozmów o balansie rycerzy, ponieważ wg. mnie jest dobry. Każdą kombinacją można ugrać. Ale chyba balans polega na tym, że wszystkie kombinacje subprofesji dla wszystkich klas, były opłacalne; żeby miały swoje plusy i minusy, a w przypadku maga i zwiadowcy tak nie jest, pisałem już o tym wcześniej.
szymongal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-15, 11:55   #23
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

mLequack, ja jakoś nie widze nawet żadnego duch-ele zwiadowcy ( nie licząc ezzaka) i jakoś nikt się tym nie przejmuje...
Przy obecnych tabelkach i spellach, nie da się poprawić losu duchownevo alchemika. Albo będzie broken supportem leczącym, albo zarabial tysiace na potkach, albo zwiększając obrażenia będzie hybrydą nekrosa i duchownego.

Ostatnio edytowane przez Shrime ; 02-05-15 o 13:49
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-15, 15:48   #24
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Co do duchownego MA LECZENIE, to jest jego atutem. Prawdę mówiąc, na większych lvlach, jeżeli chcesz iść expić na silne potwory potrzebujesz duchownego do leczenia. Duchowny nie może dużo bić i dużo się leczyć.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-15, 15:53   #25
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

[QUOTE=Shrime;127406]mLequack, ja jakoś nie widze nawet żadnego duch-ele zwiadowcy ( nie licząc ezzaka) i jakoś nikt się tym nie przejmuje...

Belial
Furya
Norweski Ogrodnik
Buhson

Każdy z nich jest zwiadowcą duch/ele za to zwiadowcy duch/alch niema żadnego bo jest nie zbalansowany. Podobnie jest z magiem duchownym alchemikiem.
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-15, 20:09   #26
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

DMG/Leczenie w Altaronie są zbyt wysokie na chwile obecną. A co do obrażeń nekromanty/alchemika i leczenia duchownego/elementalisty powiem tam, w przypadku zwiadowcy:

Nekro-alchemik:
Hape Tawis(500) + Potion(~800) = 1300
Hape Odes Kpiro(na expie, przykładowo piaskowe) - ~1400-1500

Duchowny-Elementalista:
Tapen Tawis(1000) + Potion(~600) = 1600
Hape odes kpiro(jak wyżej) - ~1k

Wygląda w porządku, więc w czym problem? Problem tkwi w tym, że obrażenia są wysokie, a ilość punktów życia już nie, co mi z tego, że jestem w stanie uleczyć się 2x1600 w jednej turze ataku, skoro do 3200 punktów życia brakuje mi sporo, a skąd wziął się problem? Po restarcie serwera zmniejszono ilości PN potrzebne do podwyższenia umiejętności, kosztem trudniejszego wbicia ich ręcznie. Wszystko byłoby w porządku, gdyby zmiany najpierw zostały przetestowane, ale teraz, ja swoją nową postacią, doganiam Ezzaka z przed resetu w kwestii umiejętności, a włożyłem znacznie więcej w tamtą postać, a magowie w moim teamie, doganiają postać Death's Angel, o ile już nie przegonili jej z poziomem magicznym, gdzie obecne postacie, były robione na szybko, bo taka była potrzeba, a w stare pakowano setki talarów.
dawidees jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-15, 20:11   #27
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Duchowny Elementalista moim zdaniem jest dosyć dobrze zbalansowany. Bo trzeba wziąć pod uwagę możliwość leczenia innych. Co do nekromanty, to bardzo często mi siada kpiro w okolicach 1k, z uwagi na to, że tylko z 3 kratek bije się dużo, 1 więcej 1 mniej i bijesz dużo mniej.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-15, 20:15   #28
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

A wracając do tematu, nieumarli są stworami, które przyjemnie się zabija rycerzem, dlatego też duchowny/alchemik nie nadaje się dla innych profesji altaronu.

@Rekerafciu;
Co do tych obrażeń, niestety mówią że wszystko jest w porządku, i żadnej redukcji nie ma, może zrobimy godzinny filmik jak to wygląda w rzeczywistości.
dawidees jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-05-15, 00:15   #29
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ale co to da? Marek i tak napisze, że wszystko jest w porządku :D.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-05-15, 16:21   #30
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawidees Zobacz post

Nekro-alchemik:

Hape Odes Kpiro(na expie, przykładowo piaskowe) - ~1400-1500
Aż nie chce mi się wierzyć, że teraz tyle wchodzi, przed resetem ciężko było wbić 1.2k
brave12013 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin