Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz siê na krawêdzi miêdzy ¶wiatem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i prze¿yj
niesamowit± przygodê!

Connect with Facebook

Wróæ   Forum Altaron.pl > Lu¼ne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomo¶æ
[2023-05-02 14:55] Wprowadzili¶my kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem siê do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachêcamy do zapoznania siê ze szczegó³ow± list± zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Wygl±d
Stare 14-02-12, 23:26   #11
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Sk±d: Óæ
Postów: 545
Wy¶lij wiadomo¶æ poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domy¶lnie

Czekam na wiêcej i zwracam uwagê dok³adnie na to, o czym wspomnia³ przedmówca. Tu zgadzam siê z ka¿dym s³owem i widzê, ¿e faktycznie ma sporo wiêksze do¶wiadczenie, ni¿ Ty. :)
Cytat:
Ach co do tego ile piszesz, mo¿esz pisaæ fabularnie nawet i 10 lat, gdy¿ fabularne pisanie, a pisanie powie¶ci czy ksi±¿ek, znacz±co siê ró¿ni.
Przemy¶l to jeszcze raz. ;) Rozumiem, ¿e jeste¶ m³odszy od nas. Ja mam nieca³e 25 lat, kolega, zdaje mi siê, wiêcej. Nie chcê Ci teraz zwracaæ uwagi, czy nawet wytykaæ b³êdów, chodzi mi tylko o to, ¿eby¶ siê do pisania nie zrazi³.
Moim zdaniem Twoje "fakty" s± nie do przyjêcia, a przynajmniej nie w najbli¿szych piêædziesiêciu latach. Tak siê teraz i w Europie i w ONZ i kilku innych organizacjach walczy ze skrajnie lewicowymi i -prawicowymi pogl±dami, ¿e nowe ZSRR nie powstanie. Pisz, bracie, pisz. Popracujesz nad stylem (uwa¿am, ¿e masz zadatki na - przynajmniej publicystê; w porównaniu do tych z WP, czy onetu^^) nad historia i (przede wszystkim po to jest szko³a) jej konsekwencjami (tj. wnioski xD prawdopodobne wersje przysz³ych wydarzeñ itd. Po to tego ucz±, jakby kto¶ mia³ jeszcze w±tpliwo¶ci co do celu.) Poczytaj o znanych i dobrze sprzedaj±cych siê prozaikach. Poczytaj jak wygl±da pisanie powie¶ci. I pisz, pisz i jeszcze raz pisz. Ale z g³ow±, notatkami, (chocia¿ tych i Sienkiewicz mia³ za ma³o ^^ Je¶li wiecie, o co mi chodzi) pomys³em, wyrobionym stylem (To przychodzi z wiekiem, nie tylko z talentem. Nie wiem, ile go masz, ale styl siê wyrabia. Nie jest wrodzony.)
Je¶li jestem dzi¶ deko nie w stanie, wybacz. Je¶li chcesz parê dalszych, bardziej konkretnych instrukcji, pisz PM. Postaram siê pomóc. Chocia¿ wierzê, ¿e równie chêtnie pomo¿e i Wicked i parê innych osób, których jeszcze tu, nie wiadomo, czemu, zabrak³o. ;D
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 22-02-12, 17:00   #12
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domy¶lnie

http://www.joemonster.org/phorum/read.php?f=3&t=1113242
^
Nawet joemonster siê zainteresowa³. ;]
Wicked jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 26-02-12, 02:59   #13
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domy¶lnie

Przepisz co¶ wiêcej, czyta siê fajnie. nie szukajmy tu czego¶ co leci z g³owy i jest przepisywane z zeszytu... to nie jest ksi±¿ka która ma byæ wydana... i po co te poprawki? ;D tak moim zdaniem lepiej siê czyta.
Siwor jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Odpowiedz


U¿ytkownicy aktualnie czytaj±cy ten temat: 1 (0 u¿ytkownik(ów) i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia w±tku
Wygl±d

Zasady postowania
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB Code jest W³±czony
EmotikonyW³±czony
[IMG] kod jest W³±czony
HTML kod jest Wy³±czony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
T³umaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin