Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-06-14, 14:15   #11
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Do czego dążą takie tematy na forum? Zdarzy się to 3-4 osobom, płakać zacznie 20, które padły z własnej winy, potem jeśli by coś oddali zacznie płakać 40, że każdy ded to bug. Mi się hoty zacinają kiedy mam scroll locka (lub okruszek pod nie wpadnie :( ). Ja rozumiem, że błąd może się zdarzyć, ale skoro nie pozostawia po sobie żadnych śladów w logach to nie jest spowodowany od gry.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 14:17   #12
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

No właśnie. Nie widzicie, że to nasza wina, że nam hoty nie działają? Przecież to oczywiste! Internety słabe, więc hoty nie wchodzą, ale biegać można bez problemu.
Ogarnijcie się -_-


@dół
Scroll locka mam w takim miejscu, że prędzej wcisnę przycisk "power" niż go.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 13-06-14 o 14:32
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 14:34   #13
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Ja nie chce zwrotu, chce żeby wyeliminowali błąd gry i w końcu go uznali bo póki co Administracja rżnie głupa a kolejny osoby giną na tym błędzie czy cokolwiek, jakkolwiek to Administracja nazywa. Zresztą jak zgłaszałem to ponad tydzień temu to mnie zlano, napisałem że z czasem będzie przybywać takich przypadków bo nic sobie nie zmyśliłem i jak powiedziałem tak jest. Czekam na odpowiedz Administracji.


PS przed wprowadzeniem mini łatki ostatniej o którejś tam w nocy pisałem w grze z Pregusią o tym i powiedział że to nie bład a spowodowane jest to spamem hotkey'ów. A nie żadnym scroll-lockiem. Nigdy w życiu chyba tego klawisza nie wcisnąłem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Mi się hoty zacinają kiedy mam scroll locka (lub okruszek pod nie wpadnie :(

Takie same zgłoszenie w innym temacie

i cytat :

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Na mistrzach ceremonii też mi się "zaciął" hot, ale to wynika z zatruwania, podpalania i innych akcji, które nakładają na Nas potwory, system widocznie traktuje to jako Naszą akcję i nakłada cd na użycie hota, wystarczy odbiec na krótką chwilke.
To jak wreszcie, podpalanie, zatruwanie, scroll lock czy może spam hotkeyów? gubie się już w twoich postach, co chwile zmieniasz zdanie.
A skoro na tyle sposobów tłumaczycie ten sam błąd to chyba jest coś na rzeczy.


A może błąd jest tak spieprzony że wszystkie te rzeczy go wywołują i aż wstyd się przyznać Administracji do takiej klęski?
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 14:37   #14
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis
Na mistrzach ceremonii też mi się "zaciął" hot, ale to wynika z zatruwania, podpalania i innych akcji, które nakładają na Nas potwory, system widocznie traktuje to jako Naszą akcję i nakłada cd na użycie hota, wystarczy odbiec na krótką chwilke.

Aaaa no kurde! Patrzcie, mamy rozwiązanie! Teraz tylko po cichu zapytam się Marka jak mam zbić parala i odbiec "na krótką chwilkę", jak mi hoty nie działają.

@dół
Nam nie chodzi o zwroty. Chodzi o naprawienie tego.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 13-06-14 o 14:43
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 14:41   #15
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

To wyżej testowałem i się nie powtórzyło stąd widocznie to nie było przyczyną. W logach nie zapisuje nic ciekawego, wiec to nic od silnika. Innymi słowy - takie o. Poza tym, napisałem że się może wydarzyć, więc odnoście się do całości wypowiedzi. ;> Mi tu chodzi tylko o zwroty, że zaraz by takie Wystrzalowe przyszły i pisało o zwrot 20x w ciągu miesiąca.

Tu macie takie o co napisałem żebyście się nie przemęczyli:
"Ja rozumiem, że błąd może się zdarzyć, ale skoro nie pozostawia po sobie żadnych śladów w logach to nie jest spowodowany od gry. "
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 14:45   #16
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

To jak wytłumaczysz to? klawiatury nam nie działają czy internet? bo jeśli to drugie to jakim cudem osoby z różnymi łączami z różnych części Polski doświadczają tego samego błedu w tym samym czasie i przechodzi dopiero po śmierci...
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 14:49   #17
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Miałem tylko jedną hipotezę - misja duchownych z leczeniem, w 2011 roku przez tę misję występował błąd, że nie można się było leczyć, ale wtedy sypało błędami w logach, tutaj nie, więc to odpada. :<
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 15:04   #18
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Jeśli to ten sam błąd którego doświadczyłem rok czasu temu, to nie jest on spowodowany żadnym błędem gracza, poza tym z tego co pamiętam administracja przyznała się do tego błędu(?), a więc coś jest na rzeczy, a ty marek przestań lizać dupe administracji, robisz to odkąd pamiętam i nawet jak wina leży po ich stronie to zawzięcie to bronisz, na pacca cie nie stać?
cewix jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 15:07   #19
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Jeśli to ten sam błąd którego doświadczyłem rok czasu temu, to nie jest on spowodowany żadnym błędem gracza, poza tym z tego co pamiętam administracja przyznała się do tego błędu(?), a więc coś jest na rzeczy, a ty marek przestań lizać dupe administracji, robisz to odkąd pamiętam i nawet jak wina leży po ich stronie to zawzięcie to bronisz, na pacca cie nie stać?
Wtedy był błąd z szeregowaniem akcji, system został wymieniony już, więc to nie to. Nie "liżę dupy", wiem po prostu co błędem jest, a co jest zamierzone, co można sprawdzić, a co nie, a jak czegoś się nie da, to nie jest od silnika.

Btw. nie jestem doradcą jakbyś nie wiedział. ;>
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 15:22   #20
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ale jednak błąd wtedy był do którego administracja nie przyznawała się długi czas, teraz problem jest ten sam, tylko źródło inne któego nie znacie, więc nie zwalajcie winy na graczy.
Wiem, że nie jesteś doradcą, dlatego wydaje mi się, że starasz się go zdobyć na nowo :D.
cewix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin