Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-05-14, 23:09   #11
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Tak jak pisałem - w regulaminie są wypisane wszystkie rzeczy, które przychodzą do głowy. Niestety nie wszystko można przewidzieć. Czasem trzeba po prostu ruszyć głową, zdać się na własny rozsądek.

W życiu też wiesz (no, przynajmniej ja wiem, więc może Ty też wiesz) jakie zachowania są nieakceptowalne i jak nie należy postępować, nie musisz posługiwać się regulaminem.

Porada:

Następnym razem spytaj sam siebie (tylko na głos): czy wysłanie kilku osobom po 600 listów by zaśmiecić im depozyty i skazać ich na wyciąganie listów przez dłuższą chwilę, wymuszając przy tym zaśmiecanie depozytu i problemy z serwerem, to dobry pomysł, a nie działanie na szkodę osób/serwera?

Odpowiedź brzmi nie.

Pozdrawiam,
Doradca

PS: Prawo także buduje się na zasadzie precedensów. Sędzia ma wtedy trudniejszą robotę, ale kolejne wyroki uzupełniają prawo.
PS2: Aron, szatanie. Gdyby wszystkie listy wróciły do nadawcy - to dopiero byłaby kara! Powinny wracać po tygodniu od wysłania, jeśli nie zostały otwarte.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 11-05-14, 23:21   #12
kokoz
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Tak jak pisałem - w regulaminie są wypisane wszystkie rzeczy, które przychodzą do głowy. Niestety nie wszystko można przewidzieć. Czasem trzeba po prostu ruszyć głową, zdać się na własny rozsądek.

W życiu też wiesz (no, przynajmniej ja wiem, więc może Ty też wiesz) jakie zachowania są nieakceptowalne i jak nie należy postępować, nie musisz posługiwać się regulaminem.

Porada:

Następnym razem spytaj sam siebie (tylko na głos): czy wysłanie kilku osobom po 600 listów by zaśmiecić im depozyty i skazać ich na wyciąganie listów przez dłuższą chwilę, wymuszając przy tym zaśmiecanie depozytu i problemy z serwerem, to dobry pomysł, a nie działanie na szkodę osób/serwera?

Odpowiedź brzmi nie.

Pozdrawiam,
Doradca

PS: Prawo także buduje się na zasadzie precedensów. Sędzia ma wtedy trudniejszą robotę, ale kolejne wyroki uzupełniają prawo.
PS2: Aron, szatanie. Gdyby wszystkie listy wróciły do nadawcy - to dopiero byłaby kara! Powinny wracać po tygodniu od wysłania, jeśli nie zostały otwarte.
Z twojego komentarza wynika że gracz na altaronie nie ma żadnego prawa, a jak nie wie że robi coś co jest nie dozwolone MA SIĘ DOMYSLIĆ i tego nie robić.
Pozdrawiam
Gracz
kokoz jest nieaktywny  
Stare 11-05-14, 23:27   #13
Rebella
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Łódź
Postów: 62
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rebella
Domyślnie

Troche lipa teraz tak sprzątać to... Dla nich ubaw że latamy wkurzeni bo musimy sie dostać do dp a nie możemy i co podchodzimy to wyświetla się "Masz nową przesyłkę." i patrzysz a tam full listów.
<załamka>.
Rebella jest nieaktywny  
Stare 11-05-14, 23:59   #14
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

:kokoz
Tak, domyślić się i tego nie robić. Zauważ, rzadko ktokolwiek powołuje się na ten argument, jednak właśnie po to jest on w regulaminie. Regulamin jest formowany z myślą o tym, by graczom było dobrze, by nie było głupot, by każdy miał szansę na przyjemną rozgrywkę. Wyżej opisane zachowanie tę przyjemność zabierało innym graczom.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 12-05-14, 00:07   #15
Rebella
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Łódź
Postów: 62
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rebella
Domyślnie

On raczej zamiast myśleć że łamie regulamin zajmował się pakowaniem listów do skrzynki i pisaniem że płaczemy na forum o zapchane dp.
Rebella jest nieaktywny  
Stare 12-05-14, 00:42   #16
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Niech pozakłada więcej kont i z nich wysyła to dostanie bana na IP i będzie po Trollu. Chwasty trzeba wyrywać z korzeniami.
Mcree jest nieaktywny  
Stare 12-05-14, 01:54   #17
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Błagam jaki to troll.
Po prostu idiota.

Cytat:
Napisał kokoz Zobacz post
Z twojego komentarza wynika że gracz na altaronie nie ma żadnego prawa, a jak nie wie że robi coś co jest nie dozwolone MA SIĘ DOMYSLIĆ i tego nie robić.
Pozdrawiam
Gracz
Z twojego wynika, że nie potrafisz myśleć.
Że nie mając argumentów próbujesz atakować od każdej możliwej strony (co wychodzi gorzej niż źle).
Że albo jesteś kretynem, albo trollem-wannabe (nie wiedząc kto to troll). Nie wiem co gorsze.

Temat do zamknięcia, a ten co szarga dobre imię kokosów do odstrzału ban-riflem jak się będzie jeszcze gdzieś rzucał.

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Chwasty trzeba wyrywać z korzeniami.
+1


EDIT: Napisz jeszcze, że "daliśmy się strollować" to umrę ze śmiechu.
Mój ulubiony argument, gdy ktoś przegrywa w internetach.
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny  
Stare 12-05-14, 11:55   #18
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Ja to jestem w szoku, że autorowi tematu chciało się zakupić 600 listów (chociaż z tematu wynika, że było tego dużo więcej), każdy z nich otworzyć, wkleić nick adresata i miasto a następnie każdy z osobna wrzucić do skrzynki.
Siupek jest nieaktywny  
Stare 12-05-14, 12:19   #19
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

mógł mieć taskera!
czyli kara za popełnione przestępstwo - wysłanie dużej liczy listów która doprowadziła do obciążenia depozytów graczy, oraz zostaje podejrzany o używanie nielegalnego programu
kara : ban + zakaz wyjazdu z miasta/lub nie dalej niż 100 sqm od depo.
Arkon jest nieaktywny  
Stare 12-05-14, 12:38   #20
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

@Dreat
Czyli nazywając go trollem przegrałem internety?

@Arkon
Na listach jest napisana dokładna data co do sekundy, jeśli ktoś otrzymywał list co 2 sekundy to odpowiedź jest oczywista czy używał czy nie :>
Mcree jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin