Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-09-18, 19:48   #1
Alchem
 
Zarejestrowany: Cze 2018
Postów: 27
Domyślnie Pytanie dotyczące Expa

Chciałem zapytac o nowe "zmiany" (może inaczej buff potworów)..
Gdzie teraz mam isc w Teamhuncie jeżeli:
-2 Profany bija po 2 tysiace
-2 hrimtury podobnie
-1 Zwykła hydra zabija 100 maga na combo
Jest tu sens w ogóle dalej grac???
Jezeli ta "łatka" miała pomoc to w jakis sposób i kto na tym zyskal bo chyba nie gracze,tylko potwory (nie dosc ze dostały buffa na hp, to jeszcze bija po milion)
Wprowadzenie a potem cofnięcie Tabelki Catthona też było zamierzone aby uciszyć nasze narzekania??
Droga Administracjo prosze o wypowiedz :)
Alchem jest nieaktywny  
Stare 29-09-18, 19:59   #2
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Tabelka została cofnięta? ;o WHY? ; /
Z tego co mi wiadomo moby jeśli są "znacznie silniejsze" biją 2x więcej...
Wg mnie jest to kompletna bzdura, bo na TH zazwyczaj chodzi się na te 'silniejsze' moby ;o
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 29-09-18, 22:00   #3
Alchem
 
Zarejestrowany: Cze 2018
Postów: 27
Domyślnie

Srednio poziomowi gracze raczej nie pojda na moby typu gargi..
W przedziale 100-150 lvla :)
Moze niech Selbo lub Catthon sie wypowie dlaczego tak jest
Alchem jest nieaktywny  
Stare 29-09-18, 22:07   #4
szymon39
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 35
Domyślnie

Co mają się wypowiadać zmienili całkowicie cpvp i tyle.
Po upie na + zbieranie loota, bonusy w loocie.
Ale w sumie jak zawsze było to tak będzie na altaronie xD. Jest się przyjemnie gra nikt nie narzeka ale nagle wchodzi patch co obraca altaron o 180 stopni...
Gdzie w ogóle było napisane, że to jest 'tymczasowa' tabelka i jeżeli miała być tymczasowa to co miała na celu pokazać? Przez to, że było tyle rozmów o nowej tabelce itd nagle wchodzi stara? No ludzie przecież chcemy by altaron był 'lepszy' i 'grywalny' a tak na prawdę po ok. 8 latach można powiedzieć, że ciągle jest w fazie beta. Nie mam racji?

Serio zastanówcie się nad tymi zmianami bo raczej nie wróżą nic dobrego (mam na myśli niezapowiedzianą zmianę tabelki itd). Niech góra da 'argumenty', które wpływają na zmianę tabeli. Zapewne każdy z graczy co odczuł tą zmianę chciałby je poznać.
szymon39 jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 00:03   #5
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Potwory zostały okrojone z expa wczoraj opat potrafil dawac powyzej 2k expa i krecilem 430k/h dzisiaj 1300-1500 expa na bonusie i 390k/h, w change logu chyba nie bylo mowy zmianie otrzymywanego doswiadczenia za potwory.
Dodatkowo zbroja psuje sie absurdalnie szybko, poltorej godzinny refil, a zepsucie bitewnej zbroji ~20%
Nie widać korzysci z ulepszonych przedmiotow. ktos pisal ze rarka ma byc przedmiot +3, wiec taki przedmiot mam, ale jego rzadkosc polega na wymaganych 6sciu lvlach wiecej do jego zalozenia, a obrona nie rozni sie on "nie rarowych" spodni, to jest kolejny absurd.
Mag zostal spowolniony i zabrano mu pancerz OKEJ, a wczesniej dano blokade m lvla, rozumiem ze dzialanie to mialo na celu zmniejszenie liczby aktywnie grajacych magow, wyexpiajacych sie magow, bo malo tego ze wszystko ich dogania od czerwi po gargi to jeszcze ich resetuje na 2 strzaly, altaron ma byc trudny-OKEJ, jakby im mialo byc za latwo to jeszcze zabrano im mozliwosc zabijania potowrow na 2 strzały poprzez znerfienie gfb i odgorne zablokowanie mlvla. Wszystkie te ciosy w maga rozumiem, moze byl troche za mocny, ale balans powinno sie wypracowywac na drodze delikatnych zmian a nie zmiane z trybu "mag ots" na tryb "zwiad ots". Bo jakby powyzszego bylo malo to jeszcze magowie znikaja na 2 hape odes kpiro zwiadka elementalisty duchownego nie wspominajac juz co robia z nimi zwiadowcy nekromanci. W ten oto sposob uwazam ze magowie stali sie CAŁKOWICIE BEZUZYTECZNI,bo nawet do zbierania loota sie nie nadaja bo jak przyjdzie cos na plecy cos silniejszego od piaskowej hydry to zabija KAZDEGO maga, ponadto zabrano im mozliwość lvlowania bo nie sadze zeby jakikolwiek mag doexpil sie do shareda z topka. Mag stal sie pasozytem poniewaz, nie naprawi sobie eq(bedzie siedzial i szukal łaskawego pana rycerza) nie pojdzie solo expic(bo pada od wszystkiego) w teamie bedzie piatym kolem u wozu( bo, ani nie robi top dmg, ani specyfika jego gry nie wymaga zrecznosci ani alchemi wiec nie powycina nic, a jesli powycina to pierwsza lepsza "hydra plecówka" wyrzuci go z party-> co czyni go na tle obecnych zwiadkow nie potrzebnym, bo po co ktos kogo trzeba expic, a jego wyexpienie nie ma w perspektywie jakis spektakularnych efektów?
Zalezność siły potworow od przedziału lvlowego jest rowniez bezsensowna jak wspomniano wyzej, bo generalnie chodzi sie na teamhunty na te silniejsze potwory a nie slabsze. Kosmiczne okaleczenie pancerza w porownaniu ze zwiekszona czestotliwoscia bosow powoduje ze nie warto expic tylko logowac sie co rano i zabic bosa. Przedmioty z bosow zaleja rynek wiec nikogo nie bedzie interesowala jednownekowy odpowiednik rarki, bo przeciez 2wnekowych juz jest(tak, za wyjatkiem przekeltego i chaosu), a bedzie jeszcze o wiele za duzo!
hejhop jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 00:31   #6
Alchem
 
Zarejestrowany: Cze 2018
Postów: 27
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Potwory zostały okrojone z expa wczoraj opat potrafil dawac powyzej 2k expa i krecilem 430k/h dzisiaj 1300-1500 expa na bonusie i 390k/h, w change logu chyba nie bylo mowy zmianie otrzymywanego doswiadczenia za potwory.
Dodatkowo zbroja psuje sie absurdalnie szybko, poltorej godzinny refil, a zepsucie bitewnej zbroji ~20%
Nie widać korzysci z ulepszonych przedmiotow. ktos pisal ze rarka ma byc przedmiot +3, wiec taki przedmiot mam, ale jego rzadkosc polega na wymaganych 6sciu lvlach wiecej do jego zalozenia, a obrona nie rozni sie on "nie rarowych" spodni, to jest kolejny absurd.
Mag zostal spowolniony i zabrano mu pancerz OKEJ, a wczesniej dano blokade m lvla, rozumiem ze dzialanie to mialo na celu zmniejszenie liczby aktywnie grajacych magow, wyexpiajacych sie magow, bo malo tego ze wszystko ich dogania od czerwi po gargi to jeszcze ich resetuje na 2 strzaly, altaron ma byc trudny-OKEJ, jakby im mialo byc za latwo to jeszcze zabrano im mozliwosc zabijania potowrow na 2 strzały poprzez znerfienie gfb i odgorne zablokowanie mlvla. Wszystkie te ciosy w maga rozumiem, moze byl troche za mocny, ale balans powinno sie wypracowywac na drodze delikatnych zmian a nie zmiane z trybu "mag ots" na tryb "zwiad ots". Bo jakby powyzszego bylo malo to jeszcze magowie znikaja na 2 hape odes kpiro zwiadka elementalisty duchownego nie wspominajac juz co robia z nimi zwiadowcy nekromanci. W ten oto sposob uwazam ze magowie stali sie CAŁKOWICIE BEZUZYTECZNI,bo nawet do zbierania loota sie nie nadaja bo jak przyjdzie cos na plecy cos silniejszego od piaskowej hydry to zabija KAZDEGO maga, ponadto zabrano im mozliwość lvlowania bo nie sadze zeby jakikolwiek mag doexpil sie do shareda z topka. Mag stal sie pasozytem poniewaz, nie naprawi sobie eq(bedzie siedzial i szukal łaskawego pana rycerza) nie pojdzie solo expic(bo pada od wszystkiego) w teamie bedzie piatym kolem u wozu( bo, ani nie robi top dmg, ani specyfika jego gry nie wymaga zrecznosci ani alchemi wiec nie powycina nic, a jesli powycina to pierwsza lepsza "hydra plecówka" wyrzuci go z party-> co czyni go na tle obecnych zwiadkow nie potrzebnym, bo po co ktos kogo trzeba expic, a jego wyexpienie nie ma w perspektywie jakis spektakularnych efektów?
Zalezność siły potworow od przedziału lvlowego jest rowniez bezsensowna jak wspomniano wyzej, bo generalnie chodzi sie na teamhunty na te silniejsze potwory a nie slabsze. Kosmiczne okaleczenie pancerza w porownaniu ze zwiekszona czestotliwoscia bosow powoduje ze nie warto expic tylko logowac sie co rano i zabic bosa. Przedmioty z bosow zaleja rynek wiec nikogo nie bedzie interesowala jednownekowy odpowiednik rarki, bo przeciez 2wnekowych juz jest(tak, za wyjatkiem przekeltego i chaosu), a bedzie jeszcze o wiele za duzo!
Nic dodać nic ując..
Droga administracjo jesli to mialo pomoc altaronowi to sie grubo pomyliliście.
Nie mniej jednak dziekuje wam za ten czas ktory tu spedziłem, ale z takimi rate i tym jak bija potwory zaprzestaje jakiejkolwiek gry,za ktorą bardzo dziekuje..
Pozdrawiam i życze powodzenia w dalszym prowadzeniu tego wspaniałego projektu.
Alchem jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 08:20   #7
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Nie bardzo kumam ten plącz xD na spvp tak jest i jakoś magowie byli top lvlami dopóki nie znudziła nam się gra lol, 130 magiem na hp stałem na piaskowych i nie padłem ani razu wiec nie wiem gdzie te dedy lol xD
Makon jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 09:42   #8
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Nie płakać, wszystko sprawdzone jest tip top, projekt w końcu się rozwija :)

PS serio ta tabelka o którą toczyła się batalia w ankiecie została cofnięta? XD

Ostatnio edytowane przez ciaparek ; 30-09-18 o 09:48
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 10:08   #9
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Nie bardzo kumam ten plącz xD na spvp tak jest i jakoś magowie byli top lvlami dopóki nie znudziła nam się gra lol, 130 magiem na hp stałem na piaskowych i nie padłem ani razu wiec nie wiem gdzie te dedy lol xD
Jak się chodzi w secie luskowym z zniszczeniem 50% to padają hah.

Znudziła się wam gra czy dostaliście poważna przekopke i się pokłóciliscie między sobą? Chyba to różnica 😉
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 10:32   #10
Kac Wieden
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 26
Domyślnie

Keavira, pamiętam czasy ,gdy byłeś dla mnie swego rodzaju autorytetem, ale wydaje mi się, ze obecnie już raczej pora ze sceny zejść, bo w warmode zbyt wiele nie pokazałeś. Przyszliście tutaj expić - my się znudziliśmy.
@topic
Daliśmy radę, przywykniecie ;-) Jedyne na co można ponarzekać to właśnie na obronę, lecz tarczą, która dziwnie się stackuje, ale administracja raczej o tym wie.
ps. nie polecam bagiennych ^^
Kac Wieden jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin