Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-06-14, 18:43   #11
Maxelek
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 10
Domyślnie

Hmm, myślę, że spis wszystkich dostepnych zadań wraz z podaniem NPC zaczynających byłby bardzo przydatny dla wszystkich, możnaby jeszcze dodać Nagrody, ładnie wypisane. Trochę roboty by z tym było, ale czego się nie robi dla graczy :) ?
Maxelek jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 19:06   #12
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

E tam, jak ktoś bardzo chce to znajdzie większość misji, jak nie w grze to w google.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 19:13   #13
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

To może w ogóle wrzucić na to forum link do tej wiki z opisami zadań? Skoro i tak ludzie googlują i znajdują?
Taki SPIS nie SPOILER z pewnością zmniejszyłby ilość graczy odwiedzających wiki z CAŁKOWITYMI SPOILERAMI. :)
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 19:23   #14
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

no ale jeśli gość lubi robić misje to czemu nie poszuka? samo szukanie może być misją xD - proponuję 100 expa za znalezienie ukrytych misji.
Arkon jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 19:26   #15
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

@up
A kto mu zabrania szukania? Jak jest pro elo rpg playerem, to spis będzie omijał szerokim łukiem.
Problem?
I jeszcze raz napiszę. To nie spoilery tylko spis zadań w Altaronie.

@dół
No najwyższa pora żeby powstał. Kto wymyślał ten zakaz spoilerowania? Chyba Pani S.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 11-06-14 o 19:34
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 19:32   #16
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

a po co po 3 latach spis zadań? jak i tak ten zakaz spoilowania nie ma sensu.
Arkon jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 19:33   #17
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

@2up
Z tym Problem? to uważaj, bo w takiej Łodzi by Cię pozamiatali (nie Uiop :>) xD
Co do tematu, przemyślałem jeszcze raz. W sumie przy opisie NPC mógłby się wyświetlać komunikat ile misji daje i tyle. Sam nie mam zrobionych plecaków czy elfickiego miecza, mimo że wiem gdzie zrobić jedno jak i drugie (a nie jest to opisane na tej słynnej wiki z questami)
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 21:06   #18
Stary Uzdrowiciel
 
Avatar Stary Uzdrowiciel
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 14
Domyślnie

Administracja strasznie upiera sie za zasadach i klimacie ktory chce stworzyc w Altaronie, ale czy nie widzicie ze wasz pomysl nie do konca jest idealny. Nie mozecie patrzec tylko na wasze pomysly jakie wpadna wam do glowy i tylko nimi sie kierowac. Bo graczy jest caly czas malo i bedzie poniewaz ten klimat nie jest az tak dla wszystkich akceptowany i lubiany. Wiem cos o tym, poniewaz kiedy postawilem serwer do CS'a 1.6 COD MOD i strasznie bylem zawziety w swoje pomysl, myslalem ze to co ja mysle jest najlepsze a inny sie nie znaja, lecz graczy nie bylo wiecej niz 8 ;/ Kiedy sie trafialo 8 graczy to bylo cos.... Zgubilo mnie moje zapatrzenie we wlasne pomysly. Jakbym sie posluchal graczy to fakt nie bylo by to co oczekiwalem ale na pewno serwer do dzisiaj by stal

Wiec moja uwaga taka. Droga Administracjo nie sugerujcie sie tylko wlasnymi ideami, pomyslami, lecz posluchajcie tego czego gracze oczekuja, a na pewno nowych bohaterów przybedzie i gra sie rozwinie. Narazie stoicie w miejscu


Edytuje: PS : sam jestem nowym graczem i gdyby nie poznanie kilku przyjaznych osob, kazdy wie o kim mowie ;) to bym nie widzial wgl jak "sterowac postacia" ..
Stary Uzdrowiciel jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 22:04   #19
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

@up
to czemu jest dział oczekujące na wprowadzenie? tam są pomysły graczy więc twój post jest niepasujący tu w ogóle. Administracja bierze pomysły graczy, jak i swoje. Czasem trzeba być przy swoim ale sugestie innych nie zaszkodzą, Moich pomysłów już jest trochę i jestem zadowolony z tego, że zostałem zauważony. (lol kto nie zna Arkona?)
i sądzę, że ten pomysł nie przejdzie nigdy, ale to nigdy w życiu nie przejdzie.
zadania są fajne - niektóre łatwo znaleźć inne nie. Po co komu jakiś tam spis? Altaron ma swoje sekrety! Lepiej jakby gracze dzielili się tym między sobą a nie, że zaraz zostanie ujawniona połowa zadań, która jeszcze nigdy w życiu nie została odkryta. (w co wątpię, że którejś ktoś nie zrobił). To jest moje zdanie na ten głupi temat, bo w końcu to ma być RPG a nie gra w której wchodzisz na np. Altaron.pl/spis-zadań/zadania-ukryte#5 (XD) i masz napisane, że jakiś tam npc, który jest mniej-więcej tam na zachód od tamtego pixela da Tobie super zajebiste zadanie, dzięki któremu będziesz mógł kupować miód u Rojena.
Arkon jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 22:17   #20
Stary Uzdrowiciel
 
Avatar Stary Uzdrowiciel
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 14
Domyślnie

Arkonie sekrety sa zbyt sekretowe haha Nie ktore misje sa tak "zakodowane" ze ciezko je wgl rozpoczac ..

Sekrety mozna w swiecie Altaronu interpretowac na inne sposoby. Chocby np. ukryte respowiska... ukryte stwory ktore nie sa podane na stronie i ciekawe itemy ktore takze nie sa podane na stronie a mozna jest odnalesc tylko w grze..
Stary Uzdrowiciel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin