Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-06-14, 17:03   #31
Promyk
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 4
Domyślnie

200 mlvl to max, mam 121 i nie jest to poziom wysoki a lecze mniej lub rowno niz jak mialem 80 i wszystko gra i buczy? no ok, w sumie logiczne ;]
Promyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 17:07   #32
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Jeżeli Altrel mówi, że tylko tapena zmieniali to tak jest, jeżeli zauważyłeś, że leczysz się mniej niż wcześniej to oznacza, że jest to błąd i należy to zgłosić, a nie strzelać fochy, nauczcie się...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 17:08   #33
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

80, gdy maximum wynosiło 83 było wynikiem wysokim. 120, gdy maximum wynosi 200 jest wynikiem nieco ponad połowę. Obecny 120 poziom magii oscyluje pomiędzy 50 i 60 w starym systemie.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 19:17   #34
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

A co ja mam powiedziec kiedy przed upem wyskilowalem zrecznosc do 60 (co zajelo troche czasu) potem wydalem okolo 300-400 starych PN zeby wyskilowac zrecznosc do 105. Po upie okazalo sie ze mam 153 czyli tyle ile dalo sie wbic recznie w pare dni. Kto tu jest w tym momencie poszkodowany ? :D Na moj temat odnosnie tego wątku dostalem odpowiedz - niz z gruchy ni z pietruchy - ze resetu PNow nie bedzie, mimo ze wcale nie bylem o reset PN. Zart w chuj :)
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 19:49   #35
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@up aktualnie 153 zręczności to niezły wyczyn :D
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 21:21   #36
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

@cewix, a wez tu teraz skilluj ten chociazby 150... roslo dobrze, a teraz rosnie... no niezbyt dobrze...
Na tej zręczności troche sie zawiodlem jako Rycerz uzywajacy Duala... :-\

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 21:37   #37
Maxelek
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 10
Domyślnie

Prosiłbym administrację o przywrócenie starego systemu nabijania zręczności, albo przeskalowania obecnie posiadanej zręczności adekwantnie do obecnego poziomu trudności jej wbicia... Przez ponad tydzień można było wbijać zręczność bardzo szybko, po to jest serwer testowy żeby się upewnić, że wszystko jest dobrze zrobione i gotowe do wypuszczenia. Jeśli jest on obecnie zamknięty proponuję go otworzyć i wrzucać na niego wszystkie nowości conajmniej tydzień przed dodaniem ich na oficjalny serwer... To jest po prostu kpina, równie dobrze moglibyście na tydzień ustawić cenę sprzedaży fiolek u NPC na 10 000 miedziaków za sztukę, zmienić to na starą cenę po tygodniu/dwóch, czy jest to fer względem tych którzy tego nie ''abusowali'' ? Nie. Ja przykładowo czuje się pokrzywdzony, gdyż nie miałem okazji wbijania zręczności przed upem, no może GODZINĘ przed zamknięciem serwera...

@down
Gram na tym serwerze od chyba nieco ponad tygodnia...
Wyskillowałem 103 siły i 100 2h, miałem się wziąć za zręczność teraz i co ?...

Ostatnio edytowane przez Maxelek ; 05-06-14 o 23:08
Maxelek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 21:53   #38
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

1)Cały czas grasz na serwerze testowym- ochłoń
2)Umiejętności nabyte/wyskillowane nigdy nie zostaną odebrane
3)Trzeba było skillować, a nie exp exp exp 24/7, ja w tej grze więcej czasu poświęciłem na skillowanie niż faktyczne granie
4)Fakt, stary system był lepszy- obecnie nie sądzę by ktokolwiek miał zamiar grać system Dual Wield, a szkoda bo zapowiadał się ciekawie
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 22:27   #39
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Zmiany jak najbardziej na plus. W końcu w Altaronie normalnie spotyka się magów ^^.
Mam nadzieje, że cześć graczy, która narzekała, iż administracja nie bierze sobie do serca ich sugestii zobaczy, że jednak jest inaczej. Wszystko wymaga czasu na dyskusję, przemyślenia i konfrontację pomysłów z założeniami i wizją twórców. Ostatecznie gracze wywalczyli swoje (słusznie).

Uważam, że zręczność leciała zbyt szybko i osiągnięcie 100 jej poziomu równało się z praktycznie zerowym wysiłkiem a zatem dobrze, że zostało to zmienione. Nie, nie mam 170 poziomu zręczności a zaledwie 122.

Dodatkowo co do zręczności to cóż...takie sytuacje będą się zdarzać w miarę jak Altaron będzie ulepszany. Moim zdaniem to nieuniknione. Czasem starsi gracze będą mieli z tego korzyść a czasem to oni dostaną po tyłkach. Przykładowo osoby grające od dzisiaj nie awansują już tak szybko w zręczności, ale za to nowe postacie mogą lepiej się rozwinąć, gdyż lepiej mogą zagospodarować swoimi punktami nauki. Z kolei osoby grające dłużej np. 2-3 lata nie wiedziały, że dojdzie do takich zmian do jakich doszło, w związku z czym z pewnością nie rozdysponowały punktów nauki tak efektywnie jak nowi gracze...ale m.in to właśnie tym starszym graczom udało się wbić omawianą zręczność.

Ostatnio edytowane przez Siupek ; 05-06-14 o 22:54
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 22:56   #40
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

bzdura! zręczność nie powinna mieć bloodhita. jeśli macham czymkolwiek z każdym machnięciem robię to lepiej, więc o co chodzi z bloodem? zręczność powinna zostać. w ogóle komu to przeszkadzało? no niech się puknie w głowę. gz! teraz dłużej będziesz stał i bił smoka to takie RPG albo nie! lepiej! możesz być rolnikiem, ogrodnikiem a nawet rybakiem! tak! wybierz jedną albo wszystkie z tych 3 wspaniałych profesji aby móc zadawać częstsze obrażenia krytyczne, częściej pozyskiwać składniki do alchemii oraz po prostu być zadowolonym z tego jak dużo czasu na to zmarnowałeś
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin