Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-11-18, 23:05   #31
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Astero Zobacz post
GDZIE NA TYM OTS WY WIDZICIE PVP ?
Chyba jak 80 lvl wpadaja w 4 po ruda ....
600 z rago tote chyba w gościa bez tarczy i w secie poniżej bitewnego jak nie smoczego seta .....
17:33 Zadajesz 100 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.
17:33 Zadajesz 181 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.
17:33 Zadajesz 139 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.

17:33 Zadajesz 280 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.
17:33 Zadajesz 177 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.
17:33 Zadajesz 172 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.

17:33 Zadajesz 104 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.
17:33 Zadajesz 123 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.
17:33 Zadajesz 199 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.

17:33 Zadajesz 222 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.
17:33 Zadajesz 126 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.
17:33 Zadajesz 136 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.

17:33 Zadajesz 292 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.
17:33 Zadajesz 208 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.
17:33 Zadajesz 203 punktów obrażeń świętości do Mariusz'ek.


MAriuszek bez tarczy i w królewskim secie ja z raskolnikiem +3 czyli 71 atk 173 siły i 145 2h
Dobrze, czasami więcej z rago tote, niż mój mag z sd :D

@catthon czy buff 15% do duala z sezonowego, obowiązuje na cpvp ?
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 23:35   #32
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

W sprawie zarówno pvp i 1h oraz 2h mogę wypowiedzieć się wiele. Co do 2h i duala to duża różnica jest w dobijaniu stworów, dual radzi sobie zdecydowanie lepiej. Jako nowy gracz testowałem 2h i dual niemal równocześnie i mogę śmiało powiedzieć że aby 2h było wyraziste i nie zmieniać zbytnio balansu. Nie zwiększał bym max dmg ale podniósł dolny pułap by nie zadawać śmiesznie małych obrażeń z 2h. Co do duala to więcej broni :D, oraz dodać czar dla rycerza z tarczą ;). W pvp knight to i tak słabeusz, nie ma zbytniego potencjału złapany solo.
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 23:51   #33
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

@Fafka dobre pytanie. Nawet nie wiedziałem, że coś podobnego było w agendzie.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 23:52   #34
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Sorry ale jak ma być 2h rycerz i ma bić to 2h a nie że rycerze bijąc w dualu biją więcej od niego , gdzie tu sens i logika skoro to nie było przemyślane z dualem gdy wprowadzili zmiany i nowymi rzeczami i zarazem 2h pogorszyli dmg.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 23:55   #35
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

To proste zwiekszyc kryta z 2h :P niech te epickie kryty beda rekompensata za 2h xD jak juz siada to uber pieknie. Wtedy dobicie zreki na 2h tez bedzie mialo sens :D
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-18, 00:01   #36
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
@Fafka dobre pytanie. Nawet nie wiedziałem, że coś podobnego było w agendzie.
Było dodane na początku startu sezonowego, skoro cpvp to jego kopia, jest taka szansa ze te dodatkowe 15% jest na cpvp
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-18, 00:17   #37
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

Różnic w dps sd / rago tote.
- stoję w miejscu rzucam sd na battle tyle i sd jest od 50 lvl??
- rago tote (w typa w królewskim secie cmon czytaj fafka mając najlepsza broń dostępna aktualnie od 170+ jestem alchemikiem największy przelicznik w single target) wezmę Cię cytując cb " za klaki" postawię w secie chaosu z tarczą na Full defie z rago tote uderzeń od 0 do 150 bo rago tote nie omija pancerza...

Ale i tak rahilux grając 1h wojem będzie mówić najwięcej o 2h

-jak użyjesz rago tote i ktoś ci odbiegnie czesto nie uderzysz 2 hitów, a 1 hit z 2 i juz ci dmg spada
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-18, 00:45   #38
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Astero Zobacz post
Różnic w dps sd / rago tote.
- stoję w miejscu rzucam sd na battle tyle i sd jest od 50 lvl??
- rago tote (w typa w królewskim secie cmon czytaj fafka mając najlepsza broń dostępna aktualnie od 170+ jestem alchemikiem największy przelicznik w single target) wezmę Cię cytując cb " za klaki" postawię w secie chaosu z tarczą na Full defie z rago tote uderzeń od 0 do 150 bo rago tote nie omija pancerza...

Ale i tak rahilux grając 1h wojem będzie mówić najwięcej o 2h

-jak użyjesz rago tote i ktoś ci odbiegnie czesto nie uderzysz 2 hitów, a 1 hit z 2 i juz ci dmg spada
Pisz kiedy, tylko sd można zredukować w łatwy sposób, obrażeń ze światła już nie :)
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-18, 02:25   #39
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

Comun zgadzam się z tb ale prostujmy nie 1.5kk , a 1.3kk i spota zamknalem na 2 tygodniowej tabelce catthon + exp za Kościane smoki był większy.

Teraz odnosząc się do tematu poświęciłes czas żeby wybić zreke na dualu i masz dps większy niż ja na 2h o
Lekko połowę na turę jakoś , w dualu zręczność daje procentowe zmiejszenie kary na dps( nie znam dokładnych aktualnych wartosci) i to twój główny przelicznik potem broń Siła i 1h.

Wojownik 2h główny przelicznik atak broni sila i 2h mam najlepsza broń dostępna aktualnie ale zaden z moich skili nie jest możliwy do wbicia na 191 poziom skilujac tak jak ty swoją zreke i nawet gdybym mógł to nie mają aż takiego przelicznika jak twoja zreka. Czyli dual tak czy siak w końcu będzie najlepszy.

Testując duala/2h na test serwerze dałem staty po 200 i dualem bilem okolo 50 % wiecej na ture niz 2h wojem . Uzywalem 2x pogromcy zwyklych i raskolnika zwyklego .

I tutaj pytanie pojawia się do Catthona co zamierza z tym zrobić dual jako jedyna postać ma aż 4 przeliczniki do dps stąd jego wartości.

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Pisz kiedy, tylko sd można zredukować w łatwy sposób, obrażeń ze światła już nie :)
Mam "tylko" 85 %jeśli set daje 4 to nawet 89 protana mrok z apo i swietym setem latwe zadanie dmg łatwa obrona ale apo ma 6 uzyc i jest dosc wartosciowym przedmiot + różdżka i sd i chyba klątwa bije 20 z mroku to szybki waste apo.

Mozna dodać, że apo chroni 70 % na światłość dodatkowo to nie powinno być problemem ale też masz śmieszna różnicę między sd , a pociskiem bo nie jesteś nekro alche tylko nekro ele
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-18, 04:44   #40
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

na poczatku s-pvp strzelalem auto ataki dochodzace do 300 w pvp na ~80 poziomie jakbym tak strapowal 100 maga i bil mu ciagle rago tote to wreszcie by zrobil przysiad na odkarzacza

co z tego skoro 70lvli pozniej majac zamiast 120 skilla 230 na graata+cain+buffy i 160 bazowo bilem o 100 wiecej w moba tylko dlatego ze zmienilem bron xD? Po 120-130 skillu 2h dmg nie rosnie lepiej pn ladowac w sile/alchemie elo
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin