Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-06-14, 18:52   #1
Czy warto dać PN za pokonanie bossa?
dobryziomek dobryziomek jest nieaktywny 07-06-14, 18:52

W związku z wymianą zdań na temat kursu dla Graczy z MG Altrelem podsuwam drobną sugestię. MG wspomniał, że głównym motorem rozwoju postaci wg. idei Administracji są PN. PN możemy zdobyć wraz ze wzrostem poziomu, a także wykonywaniem przeróżnych zadań. Co więcej, Administracja dodała nieco zadań, których można podejmować się każdego dnia. Natomiast moja sugestia tyczy się PN, które moglibyśmy otrzymywać za pokonanie bossa. Wyobrażam sobie to tak, że PN (sprawiedliwie tyle samo) otrzymywałby każdy aktywy uczestnik drużyny, która stawiłaby czoło trudnemu przeciwnikowi. Rzecz jasna, że ilość PN byłaby dostosowana do tego jak silny jest dany boss. Myślę, że taka nagroda jest zachęcająca do podejmowania takiego wyzwania jakim są altarońskie bestie. Można zresztą dodać potwory, które należałoby pokonywać w drużynie. Nie zdziwię nikogo, jeżeli dodam, że ilość PN mogłaby być stosunkowo duża.

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze!
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza

 
Avatar dobryziomek
dobryziomek
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
Odwiedzin: 35040
Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-14, 19:33   #2
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Przydałoby się, bo aktualnie eq które zdobywa się ze skrzynek jest useless i przydatne jest tylko dla kolekcjonerów.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-14, 20:39   #3
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Świetny pomysł Lewski, w sumie byłaby to jakaś nagroda bo ostatnio te złote itemki ze skrzynek nie za fajne :P
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-14, 20:54   #4
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

popieram! nie dostanę itema to chociaż mam parę PN. bo czasami aż szkoda deski na pokonanie bossa dla złotej tarczy. XD
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-14, 07:02   #5
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Jestem jak najbardziej za!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-14, 11:13   #6
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Również za! zawsze to większa motywacja, w tym momencie czasami nie chce się dupy ruszyć
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-14, 11:26   #7
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

Popieram
Stros jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-14, 12:13   #8
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Co do pomysłu jestem za, chociaż szkoda byłoby mi supli na Khana Czarnego Topora, przynajmniej dopóki nie będzie lecieć z niego skrzynka nie będzie przeze mnie odwiedzany. Ale o nim już ktoś chyba kiedyś pisał, taki boss dla maniaków :)
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-14, 12:18   #9
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Każdy pomysł ma za i przeciw. Byłby to dodatek jedynie dla wysokopoziomowych postaci oraz ewentualnie Licoru, słabsi Gracze na serwerze PVP z tego co udało mi się przeczytać na forum oraz zaobserwować w grze mają zakaz bicia bossów pod groźbą zabicia przez gildię rządzącą, dodanie PN za zabicie bossa jedynie pogłębiłoby tę sytuację.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-14, 12:37   #10
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
żarówka

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Każdy pomysł ma za i przeciw. Byłby to dodatek jedynie dla wysokopoziomowych postaci oraz ewentualnie Licoru, słabsi Gracze na serwerze PVP z tego co udało mi się przeczytać na forum oraz zaobserwować w grze mają zakaz bicia bossów pod groźbą zabicia przez gildię rządzącą, dodanie PN za zabicie bossa jedynie pogłębiłoby tę sytuację.
Myślę, że wysokopoziomowi Gracze nie polują na bossy typu: Ostrogrzbiet czy też Piaskal, a na pewno nie są gotowi mordować innych Graczy ze względu na te i podobne bestie. Może istnieje pośrednia droga aby zapewnić niskopoziomowym Graczom wrażenia? - Zapraszam do komentowania! Czy istnieje możliwość utworzyć kilka "słabszych bossów"? Można też (i myślę, że warto) pomyśleć nad utworzeniem bramek poziomowych do finałowych pokojów gdzie czekałyby bossy. Jeżeli rzeczywiście niskopoziomowi Gracze są pokrzywdzeni to bramki mogą uwzględniać również górny próg.
Nie jestem też pewien czy ocena ekipy rządzącej jest do końca obiektywna. Co do ekip rządzących i tych odsuniętych to uważam, że takie są realia PVP i los Graczy biegnie zmiennie tzn. "raz na wozie, raz pod wozem".
Mimo wszystko warto wziąć taką opinię pod uwagę, być może jest coś do zmiany w mentalności Graczy. To taki apel do kolegów ze świata PVP
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza
dobryziomek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin