Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-05-14, 11:39   #11
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

No co do tego prawdę zna tylko Administracja... Bo mi już z 131 idzie powolutku. :) Może kiedyś się ktoś z Administracji wygada. :D I dziękuję za info, na pewno przyda się zaglądającym tutaj zwiadowcom. :) Mi z 80 do 81 szlo tak znośnie.

Pozdrawiam, RubSon.
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-14, 12:55   #12
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Trenuję tę zręczność dual wieldem właśnie, więc wydaje mi się, że leci podobnie.
Pewności nie mam.

Ciekawostka: siła wczoraj z 52 na 53, w godzinę podskoczyła o 5%.

Pozdrawiam!
Zręczka zwiadowcy wbija się szybciej niż rycerzowi :) Na 115 zręczności Rycerzem trzeba trenować ~40 minut. Zwiadowcy chyba tak długo skill leci na 150.

@topic
Powodzenia.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-14, 18:06   #13
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Tak też myślałem, że Rycerzowi zręczność leci wolniej... no ale to nie zmienia faktu, żę dalej będę skillował. :-) Jutro kolejna porcja screenów. :-)

@Tomakeo, bardzo dziękuje. :-)
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-14, 18:10   #14
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

W klanowym temacie dodałem fotki, widać dokładnie jak długo rośnie zręczność 132->133
Powodzenia dualisto :D
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-14, 18:40   #15
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Dziękuję bardzo Lordzie. :-D No i widzę, że ponad godzinka już siedzi... no ale nic, damy radę. :-D

Jeżeli tylko możecie to prosiłbym na temat prowadzenia tematu. Czy robię to dobrze? Jest to pierwsze moje podejście oraz robię to pierwszy raz więc chciałbym abyście wyrazili swoje zdanie. Wszelkiego rodzaju uwagi są mile widziane. :-)

Pozdrawiam, RubSon.
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-14, 21:40   #16
brunonbane3
 
Avatar brunonbane3
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Skąd: Kraków
Postów: 11
Domyślnie

Nie mam BLADEGO pojęcia dlaczego, ale ten temat mnie ciekawi :P.
Chętnie będę czytał o dalszych postępach, pod warunkiem, że będzie to opisane w klimatyczny sposób.

Samego mnie kusi, aby zrobić też swój taki pamiętnik...
Ufam, że jeszcze nie jest za późno, haha

Powodzenia!
brunonbane3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 12:38   #17
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie 30.05.2014r.

@topic
Opisy każdego obrazka zostały zmienione! Chętnych proszę do zapoznania się z nimi.

Tak więc mamy kolejny awans! Jest się z czego cieszyć ponieważ jesteśmy co raz to bliżej końca a to się ceni. Etap treningowy trwa nadal i będzie trwał dopóki dopóty nie osiągniemy odpowiednich rezultatów... ale kiedy to się skończy w końcu będę mógł zająć się tym co lubię. Panoszące się Cholerstwo po Naszych ziemiach musi UMRZEĆ!


Po długim treningu trochę mi się zgłodniało więc postanowiłem zajść do miasta i odwiedzić depozyt... ku mojemu zdziwieniu zastałem tam Wojowniczke o imieniu Hot CHicken. Na mieście mówią, że dostała taki pseudonim po tym jak nakryto ją w zagrodzie ganiającą kurczaki, ale to już inna historia. Niemniej jednak zostałem przez Nią zawołany abym podszedł to swojej skrzynki i wtedy się stało... ofiarowała mi Królewski komplet! Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak się ucieszyłem. Od teraz komplet ten będzie mi wiernie służył przez wiele lat i zapewne przez dłuższą część mojej historii...
Z tego miejsca chciałbym podziękować Hot Chicken za ten komplet który będzie mi służył przez dłuugie lata. Nie mogę zapomnieć również o koledze o imieniu Karnag bo dzięki jego pomocy zdołałem dojść tak daleko! Dziękuję za wsparcie!

Ostatnio edytowane przez RubSon ; 30-05-14 o 13:19
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 12:56   #18
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

GZ mistrzu!
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 19:16   #19
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

Przyznam się że robiłem małe próby z Duala i powiem, żę wygląda to tragicznie.

Trzeba mieć naprawdę wysokie skile zręczności żeby w ogóle próbować expić w ten sposób.

Przy 100 zręczności posiadając w ręce 2x pogromca smoków z odes rago bilem... 50-60 (z 1 w ręce bije 250). Także jak widać kara za dual jest ogromna. Wydaje mi się ze trzeba mieć ze 180 zręczności by ogarnąć te dwie bronie...
krrystian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 19:26   #20
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał krrystian Zobacz post
Przyznam się że robiłem małe próby z Duala i powiem, żę wygląda to tragicznie.

Trzeba mieć naprawdę wysokie skile zręczności żeby w ogóle próbować expić w ten sposób.

Przy 100 zręczności posiadając w ręce 2x pogromca smoków z odes rago bilem... 50-60 (z 1 w ręce bije 250). Także jak widać kara za dual jest ogromna. Wydaje mi się ze trzeba mieć ze 180 zręczności by ogarnąć te dwie bronie...
Dlatego potrzebna jest jakaś informacja na ten temat od administracji, bo bez tego to tragedia samemu domyślać się całego mechanizmu dmg.
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin