Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-06-14, 10:12   #21
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Dlaczego Administracja dysponując test serwerem nie nagra jakiegoś filmiku z testa gdzie postać miałaby idealne skill'e pod duala, zrobiliby krótki pokaz obrażeń, przecież skoro dual taki dobry to nie powinno być z tym problemu, dajcie sobie po tym 200setnym skillu i pokażcie jak to biję. Myślę że to zakończy dyskusje nt. duala. Ale pewnie tego nie zrobicie bo dual jest kupą :D.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 10:20   #22
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

@up

Nie zrobią tego, bo na każdym kroku dają nam do zrozumienia, że projekt pod nazwą Altaron jest robiony wg "ich koncepcji" a poza tym ma być trudny
Dlaczego więc mieliby ułatwiać ludziom życie?
carlcoxxx jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 10:31   #23
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Bo lepiej by to wyglądało, jak Drakonno coś robił, na przykład czary itp pokazywał je krótkich filmikach jak wygląda stary czar, jak nowy, jaka jest jego mechanika i jak on teraz będzie działał. Podobała mi się taka forma prezentowania nowości. Krótki filmik 20-40 sekund.

Administracja powinna zrobić krótki filmik na którym mamy rycerzy z tymi samymi profkami ale innymi typami broni. Np 100 Rycerz Duch & Ele, dać im wszystkim takie same skill'e, nie muszą nam podawać, to będzie wciąż tajemnica kiedy dual się opłaca i pokazać test na jednym dummy który bije fizycznie i ma taki sam pancerz. Pokazać po prostu jak biję 2h przez 10 sekund, jak bije i blokuje 1h przez 10 sekund i jak bije dual wield. Oczywiście wszyscy z ekwipunkiem na taką samą siłę.

Taki przykład tylko
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 10:39   #24
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Jedyne czego oczekuję od duala to naprawa odes rago... Bo chyba to błąd tak? Niedorzeczne, żeby tak bić. No i może trochę z tymi karami przesada... 200 zręczność trzeba mieć żeby bić się opłacało... wojem 200 zręczność? Co do defa pisałam, że pomysł przegięty.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 10:55   #25
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Wreszcie ktoś zaczyna rozumieć, że coś jest nie tak, ten def i odes rago mówi to za siebie, może dual jest dobry ale do 20 lvla jak sie bije czerwie i olbrzymy, pan rub'son, który mówi, że dual jest taki dobry, proponuje wbić przynajmniej 50 lvl i pójść na górskie trolle, albo kościane smoki, jeżeli uda się panu zabić kilka tych stworów, dotego uzyskać profit i nie zaliczyć gleby, to pogatuluje panu, dokona pan tego? Bo ja z 1h i shield, bez najwiekszego problemu expie na owych mobach z pokaźnym zyskiem i przyzwoitym expem, dualem tam na wejściu zwontpiłem. Wiekszość negatywnych tu komentarzy w moją stronę kierowana jest bezpodstawnie, bo wszyscy co tak mówią, że płacze o tego duala, nawet nigdy nie widziała go w akcji, już nie mówie, żeby nim grała, swoje argumenty opieracie tylko na założeniach z poradnika i czystej teorii, ja za sobą mam praktykę wielu godzin, dlatego pytam kto jest bardziej bezczelny ja grający dualem i broniącym jego pozycji czy wy nic nie wiedzący o nim a mądzrzący sie i za wszelką cene nie chcący dopuścić by jakaś profesja się poprawiła, bo jego na tym ucierpi.
Pozdrawiam i dziękuje panom, którzy uszanowali moje starania o poprawę tego systemu oraz wstawili się za mną, serdecznie dziękuje.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 12:22   #26
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

@ up

Czemu on tak pisze? Nie wiem z czego bije, bo nie śledze, ale mając wysokie skile pewnie używając słabej broni nie ma kary obrażeń.... A na wyższym lvlu się ma, tzn korzystając z silnej broni. Przejrzyj to, wyjaśni Ci pewnie kwestie. https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11563





__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 12:25   #27
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

Teraz ja ;) Nie wiem ja to jest z tym dualem. Miałem ochotę nim pograć, ale narazie to ja jeszcze 1h nie wyskilowałem...

A dla pana Adrondil...
http://ulub.pl/4NDKV8wuIe/nowosc-bob...official-video

pozdr. ;D
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D
my life jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 13:09   #28
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

@Adrondil, to jest chyba dosyć logiczne, że 1h+shield pokara lepsze potowrki? W końcu ma większa obronę a do tego przyzwoite dmg... Jeżeli chcesz pure dpsa to w żadnej grze na wyższym lvlu nie pokarasz lepszych mobków solo dlatego znowu twierdzę, że Twoje argumenty są bezpodstawne... Oczekujesz od Duala Mega defa i Mega dmg... to jest dopiero niedorzeczność. 2h również nie poexpi solona Hlvl, dlatego jest ktoś taki jak Mag Duchowny (healer). Więc po raz kolejny proszę schowaj te swoje "argumenty" względem expa oraz mojej osoby. :)

@Beta, biję z 2x zaibatsu czarowane na mrok. Więc mam 140%, daję radę z smokami pomimo otrzymywanego dmg. Przecież to jest wiadome, że oberwę więcej niż 1h+shield, tak? Ale pomimo tego jest znośnie. :) Dodam, że mam słabsze skille od Kolegi Adrinadila. Tylko tu pozostaje ten problem, że ja rozumiem to na jakiej zasadzie działa dual a On nie. Czego On oczekuje? Defa prawie jak u 1h+shield a dmg rodem z 2h...

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 13:54   #29
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@up Raczej chodziło o to, że będąc 1h zabija i szybciej i z większym profitem te górskie niż na dual wieldzie, sam spróbuj na tych czerwonych, zresztą to logiczne, że 1h jest bardziej opłacalny, bo możemy nosić jakąś porzadną broń, a dual wieldem jakieś gówniane zaibatsu :|, jak już mówiłem, wprowadzenie jakiejś lepszej broni do dual wielda powinno załatwić sprawe
cewix jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 14:01   #30
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Cewix, ale to jest logiczne, że 1h+shield będziesz miał mniejsze waste bo w końcu większy def. A jeżeli chodzi o szybkość zabijania to bym się troszkę kłócił... No i do expa solo 1h+shield jest bardziej opłacalny bo jest samowystarczalny, dobry def, dmg nie najgorsze, waste małe... i to wszystko. Nie oczekujmy od Duala Tanka z dmg 2h...

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin