Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-06-14, 15:08   #31
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał zolxik Zobacz post
Więc na prawdę uważacie, że nie ma żadnego sensu granie zwiadem duchownym oraz, że nie zostanie jakoś zmodyfikowany? Exp jaki nim wyciągam i waste są straszne. Nie wiem już czy dalej się męczyć, czy założyć nową postać...
Jak nie masz 500lv i plecaków talarów to załóż nowa postać :P
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-14, 15:15   #32
zolxik
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 4
Domyślnie

No niestety...
Sam widzę, ile talarów pochłania granie tą profesją, nie mówiąc już o tym, że gram sam. Aż się boję co jest na wyższych poziomach.
Tak więc zostaje założyć nową postać, tylko jaką?
Dzięki za pomoc w oderwaniu sie od duchownego.
zolxik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-14, 15:17   #33
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Bubsko, ani lvl ani talary nic tutaj nie zmienią (przynajmniej do aktualizacji za pewne ;DD). Na ten moment Mag nekro alchemik:)
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-14, 18:06   #34
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Mag nekro alchemik ;D Udało mi się trafić z subprofesjami na początku gry, ale przez 3 lata tak miło nie było jak jest teraz. Ale było warto czekać żeby teraz mieć pierdolnięcie mimo że nie udało mi się odzyskać wszystkich pn dzięki którym bym miał dużo większy mlvl niż mam teraz.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-14, 21:02   #35
naabster2
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 5
Domyślnie

Mam taki pomysł, co update będzie na serwerze NPC od jednorazowej zmiany sub-profesji i to byłoby sprawiedliwe i sensowne rozwiązanie. Istnieje multum plusów takowej sytuacji ( żaden z graczy nie został by pokrzywdzony i nie zniechęcało by to już do gry starych graczy etc). Najprostsze rozwiązania są najlepsze!!!! O czym nie wie nasza administracja, która jest zbyt ..... by po trzech latach prowadzenia serwera RPG ogarnąć iż każda zmiana w sub-profesjach łączy się z falą hejtów i ogólnego niezadowolenia. Sprawiedliwa byłaby możliwość powtórnego wyboru sub-profesji i taka jest prawda.
naabster2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-14, 21:23   #36
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

Cytat:
Napisał naabster2 Zobacz post
Mam taki pomysł, co update będzie na serwerze NPC od jednorazowej zmiany sub-profesji i to byłoby sprawiedliwe i sensowne rozwiązanie. Istnieje multum plusów takowej sytuacji ( żaden z graczy nie został by pokrzywdzony i nie zniechęcało by to już do gry starych graczy etc). Najprostsze rozwiązania są najlepsze!!!! O czym nie wie nasza administracja, która jest zbyt ..... by po trzech latach prowadzenia serwera RPG ogarnąć iż każda zmiana w sub-profesjach łączy się z falą hejtów i ogólnego niezadowolenia. Sprawiedliwa byłaby możliwość powtórnego wyboru sub-profesji i taka jest prawda.
Są dwa ale ;)
1. Co z questami od gildi?
2. Ci co akurat trafili z subprofesjami byliby zapewne przeciw ;D aż do następnego update...
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D
my life jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-14, 22:45   #37
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Pny przepadły to exp za misje nie może przepaść?! LOL zajebisty pomysł! Do tego aktualizacja niszcząca wszystko na sam konieć, co rycerz nie założy nawet mosiężnego bo wprowadzą skill wysokości chłopka, zwiadowca nie założy kuszy bo za mały bicek, a mag będzie chodził tyłem i nichuja żeby rzucił czar. To jest moc!
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin