Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-07-15, 21:30   #1
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie Niestety licor... wiadomo co..

Witam serdecznie wszystkich altarończyków stałych, rdzennych jak i tych na dalekim kontynencie!

Niestety, po wczorajszej zmianie spotkała mnie przykra niespodzianka ;/ Otóż gdyż walcząc z minotaurami zadawałem przeciętnie po 30-40 obrażenia + krytyk 80+ teraz walę od 5 do 20 obrażeń... tak zazwyczaj po 22, 25, 19, 2, 5, pudło, pudło, 6, 20 ... Mam wrażenie że licor teraz został skopany na dobre.. Myslałem że zmiany odczuję na 80 + lvl ale jednak już na samym początku idzie się rozczarować..

Tyczy się to też orków, orków spearmanów.. obrażenia zostały znacznie zminimalizowane które są widoczne gołym okiem. Pytanie teraz takie, czy młody smok i inni bossowie są teraz ozdóbką licoru?

Wiadmo.. nikt się licorem nie interesuje i sam w pojedynkę przeciwko setce graczy z kontynentu nie mam szans, ale to jest ostrzeżenie przed tymi nowymi graczami którzy chcą się 'związać' z wyspą na stałe, po prostu dwoma słowami określę to że nie warto..

a moze mi się po prostu wydaje że obrazenia są słabsze niż przedtem? bijąc czerwie też dostrzegłem że bije mniej niż ostatnio... proszę o udzielenie się w tej sprawie zarządu
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-15, 21:37   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Mówi Pan o obrażeniach zadawanych gladiatusem, młody smok oferuje jeszcze możliwość zdobycia korbacza, faktem jest, że jest on 'bossem' na licorze i nie powinno się go zabijać w pojedynkę, obrażenia w niego zadawane będą dochodziły do 11 punktów przy Pańskiej broni/umiejętnościach.

Jeżeli mowa o bossach to mają one mniejszą obronę od młodego smoka, w Baribala może Pan uderzyć nawet do 35.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-15, 21:40   #3
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Licor to etap przejściowy rozgrywki.
Fabuła mogłaby stanowić o tym, że jednostki niedorozwinięte intelektualnie nie dostały pozwolenia na opuszczenie wyspy. Z racji tego, że w obecnych czasach socjal jest mile widziany, administracja postanowiła zrobić kilka ukłonów w kierunku tych, którzy wymagają specjalnej troski - rdzennych wyspiarzy. Archipelag ma być miejscem, w którym nowy gracz ma poznać podstawową mechanikę gry. Nie jest miejscem, które docelowo ma być rozwijane, bo fabuła gry dotyczy wydarzeń na kontynencie.
Nie zadręczaj nas, proszę, swoimi problemami, które dotyczą Ciebie oraz kilku ułomnych, którzy pozwolenia na wyjście z archipelagu nie dostali.

Pozdrawiam,

Wujaszek Ormo
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-15, 21:44   #4
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

No mam po prostu wrażenie że zostały moje obrazenia zmniejszone i chce się upewnić czy faktycznie tak było..

tak więc zadam jeszcze raz panu A pytanie. Czy moje obrażenia z gladiusa zostały zmniejszone przy skillach walka 1h 50

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
Licor to etap przejściowy rozgrywki.
Fabuła mogłaby stanowić o tym, że jednostki niedorozwinięte intelektualnie nie dostały pozwolenia na opuszczenie wyspy. Z racji tego, że w obecnych czasach socjal jest mile widziany, administracja postanowiła zrobić kilka ukłonów w kierunku tych, którzy wymagają specjalnej troski - rdzennych wyspiarzy. Archipelag ma być miejscem, w którym nowy gracz ma poznać podstawową mechanikę gry. Nie jest miejscem, które docelowo ma być rozwijane, bo fabuła gry dotyczy wydarzeń na kontynencie.
Nie zadręczaj nas, proszę, swoimi problemami, które dotyczą Ciebie oraz kilku ułomnych, którzy pozwolenia na wyjście z archipelagu nie dostali.

Pozdrawiam,

Wujaszek Ormo
hahahahaha, teraz to Ty obrażasz mnie i innych stałych od ułomnych, gorszych itp... radzę uważać na słowa bo łamiesz regulamin :)
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-15, 21:44   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cios maksymalny uległ osłabieniu o 8 (przy podanej broni i umiejętnościach). W przypadku orków zapewne odczuwa Pan skutki zmian ich pancerza, które weszły już dość dawno temu.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-15, 21:57   #6
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

no właśnie... sam fakt osłabienia mojej postaci jest dla mnie oburzeniem! Mając 33 poziom mojej postaci odczuwam obrażenia takie jakby były na 20 poziomie... nie podoba mi się to i zastanawiam się nad zakończeniem gry. Chętnych prosze do skontaktowania się ze mną mam do oddania gladiusa. Nie będę grał w grę gdzie osiągając coś, moja postać będzie osłabiana...

I teraz na 50 poziomie atak będę odczuwał atak jak na 33.... to jest dla mnie po prostu nie do zaakceptowania.

i tak jest chu** na licorze to pewnie że można to jeszcze bardziej spie****** a co! jak od bohatera to do zera.
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-15, 21:58   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Poziom nie wpływa na zadawane obrażenia.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-15, 21:58   #8
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Psimgoth Zobacz post
No mam po prostu wrażenie że zostały moje obrazenia zmniejszone i chce się upewnić czy faktycznie tak było..

tak więc zadam jeszcze raz panu A pytanie. Czy moje obrażenia z gladiusa zostały zmniejszone przy skillach walka 1h 50



hahahahaha, teraz to Ty obrażasz mnie i innych stałych od ułomnych, gorszych itp... radzę uważać na słowa bo łamiesz regulamin :)
Regulaminu nie łamię... znam go doskonale i coś tam miałem wspólnego ze zmianami w regulaminie swego czasu ;)

Nie jest to obraza, a powiedzenie wprost jak wygląda sytuacja. Licor nie jest miejscem, które docelowo ma być rozwijane... Jest etapem przejściowym. Są tacy, którzy na kontynencie sobie radzą i tacy, których to przerasta. Administracja wiele już dla tych, którzy sobie nie radzą, zrobiła. Są ważniejsze rzeczy na których należy się skupić. Licor ma być przyjazny dla nowych graczy. Ma być przygotowaniem do systemu gry na kontynencie, który w dużej mierze opiera się na robieniu misji oraz zdobywaniu doświadczenia na polowaniach. Jeżeli nie odpowiada Ci sytuacja na Licor, to kontynent stoi otworem. Wystarczy spytać zarządce o pozwolenie na opuszczenie wyspy.

Pozdrawiam,

Wujaszek Ormo
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-15, 22:24   #9
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Drogi altrerze, myślisz że znając swoje umiejętności postaci, pogarszając je zachęci mnie to do gry? sam sobie odpowiedz..

Niestety.. zarządca odrzucił mi pozwolenia bo powiedział że się nie nadaje ;/ I co teraz mam zrobić?


PO prostu wiem na co moją postać stać, znam ją bardzo dobrze i zmiany też są dla mnie odczuwalne podczas expienia.. nie będę się zniżać z czegoś co osiągłem, dlatego dla mnie temat stałego wyspiarza można uznac za zamknięty.

gra się teraz trochę nie wygodnie ;/ Po prostu jestem przyzwyczajony do tamtego expienia i teraz mam wrazenia że moja postać z dupy zrobiła się słabsza...

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Poziom nie wpływa na zadawane obrażenia.
chodzi mi o skille.. na 33 poziomie mam 50 poziom walki 1h i załóżmy przed upem biłem po 40 a teraz po 32 (załóżmy!) To na 50 poziomie bede miał z z 60 poziom walki 1h i będę być po 40 tak jak na 33 lvl przed upem....

reasumując chodzi mi o to że mam teraz zacofaną postać.
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-15, 22:28   #10
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nazwałbym to - znormalizowaną, nie zacofaną, niemogącą samodzielnie pokonać wszystkich bossów, które nie są przeznaczone do pokonywania w pojedynkę.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin