Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-05-14, 22:12   #21
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

ty to już sam nie wiesz co piszesz, całe szczęście że nie grasz a jak grasz to wyjdź pod depo chętnie puginały potestujemy z Zao.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 22:19   #22
Hardyzz Skilzz
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 82
Domyślnie

Twój mózg gimnazjalisty tego nie ogarnia a wszyscy magowie wiedzą o co chodzi więc się nie udzielaj!
Hardyzz Skilzz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 22:33   #23
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Szatański pomiocie ciągle o tej gimbazie gadasz, pakuj się na przyrode i już nie płacz.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 22:41   #24
krycha3064
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 45
Domyślnie

W sumie jest tutaj dyskusja na temat maga ale zobaczcie co sie stało z palka duch- alchem np. rozumiem że jestem wojem 1h mam bitewny set itd ale żeby Loyx na 200 lvl bił we mnie z kpiro hity po 20-50 z czego co 3 hit wgl nie trafia? a 60 palek neckro alchem mnie uderzyłza 550 +/- z krytem, przecież to jest kpina, sam gram wojem 1h i testowałem z ludzmi dmg i stwierdzam iż woj 1h jest zajebisty jak dla mnie ale palek duch to przesada powienniscie mu zwiększyć troche dmg...,Mag nekromanta z sd bije dajmy to 450+/- alchemik walnie może 550, z regóły to mag powinien mieć najwieksze dmg względem swojego hp,palek nekromanta- alchemik powienien bić w takim razie jakies 450+/- z puginałów a nie 800 przecież to jest przesada.
krycha3064 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 22:49   #25
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

up ty potrafisz myśleć nie wierze xd
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 22:59   #26
krycha3064
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 45
Domyślnie

Nie no tak samo z siebie przyszło haha :D, szczerze nie lubie np takiego mustafy ale wiem ile wysiłku, czasu, nerwów i chęci włożył w tą grę,wbił ten jebany 200 lvl czego mi się pewnie nigdy nie uda a wy z jego chara zrobiliscie poprostu jebane ścierwo chuja warte, ja wojem 1h duchem-ele bije więcej niż on...

Jak robicie aktualizacje to niech któryś z SG zrobi sb postać wbije 200lvl np palem necro-alchem bije we mnie po 800 z puginału, da mi potem dostęp do bazy danych ja zmienie mu dmg że bd bił mnie po 100 i zobaczymy czy wtedy będzie tak pewny tego jakie te aktualizacje są dobre, nie moge powiedzieć rycerz jest dopracowany i chyba nikt na rycerza narzekać nie może, po 2 robicie aktualizacje prosicie ludzi o wypowiadanie się w tematach, graczy którzy grają i wiedzą jak się gra, mówią wam co powinno wejść a co nie, jakie profesje są dobrze dopracowane, jaka profesja ma za duży dmg a jaka za mały, a wy i tak robicie swoje, może jakiś SG grał tutaj, nie wiem nie wypowiadam się ale zrób Sb pan kazdą profesję z 150 lvl np i przetestuj to się pan przekonasz jak się gra.
krycha3064 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 23:06   #27
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Daiver moze jeszcze nie jestes stracony :P,zgadzam sie,ze duchowny alchemik to na chwile obecna kaplica.
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 23:09   #28
krycha3064
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 45
Domyślnie

Hahaha nie no ale serio tak mówiąc to czytam np ten temat u Casuala i powiem szczerze dlaczego np ty masz kurwa do wyboru 3 respy okey dajmy na to że chcesz na ich ekspić teraz na te 3 respy drogi Casuali przelicz sb kurwa ilość palków duchownych na serwerze, co oni mają kurwa ekspić w 5 na kościanych? a ja sb moim wojem duchem ele moge isc wszędzie? i robić większe pg niż np mustafa 200 zwiadem, faktem jest, że nie ekspię narazie bo nie mam mozliwości, i co mu da trannitis, myślisz, że taki Trannitis nie Bd wolał wziąść maga który bije 700 z pocisku tylko mustafe co walnie za 300 z całego kpiro? omg rozumiem że masz puginały i nakurwiasz z nich, jesteś podjarany ale weź człowieku przybastuj troche, myślisz, że jesli by palek duch nie był zjebany to tyle ludzi by o niego "płakało"? rly?
krycha3064 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 23:16   #29
krycha3064
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 45
Domyślnie

Myślę racjonalnie a ten przypał z domkiem itd to wina Zurvego bo kutas nie bd mi rozkazywał, ja grałem przed jego powrotem jakiś rok bez przerwy, i On myśli, że ja nie miałem prawa nie ekspić? Omg to samo było z Tisayą, która też mi rozkazywała pocisłem ją hunta złapałem, szczerze żałuję tego, że ją zwyzywałem i chcę ją tutaj publicznie przeprosić, ale ja już tak mam, że nie daje Sb pomiatać i nikt mi rozkazywał nie Bd, nie jesteście moimi rodzicami, żeby mi mówić co ja mam robić a co nie .
krycha3064 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 11:30   #30
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Cytat:
Napisał krycha3064 Zobacz post
W sumie jest tutaj dyskusja na temat maga ale zobaczcie co sie stało z palka duch- alchem np. rozumiem że jestem wojem 1h mam bitewny set itd ale żeby Loyx na 200 lvl bił we mnie z kpiro hity po 20-50 z czego co 3 hit wgl nie trafia? a 60 palek neckro alchem mnie uderzyłza 550 +/- z krytem, przecież to jest kpina, sam gram wojem 1h i testowałem z ludzmi dmg i stwierdzam iż woj 1h jest zajebisty jak dla mnie ale palek duch to przesada powienniscie mu zwiększyć troche dmg...,Mag nekromanta z sd bije dajmy to 450+/- alchemik walnie może 550, z regóły to mag powinien mieć najwieksze dmg względem swojego hp,palek nekromanta- alchemik powienien bić w takim razie jakies 450+/- z puginałów a nie 800 przecież to jest przesada.
Pugi nie maja krytykow w pvp wiec nie wciskaj kitensonów
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin