Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-05-11, 14:24   #71
Tomek119
 
Avatar Tomek119
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 17
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Tomek119
Domyślnie

Jestem jak większość wypowiadających się tutaj.. duży lvl nie ogranicza zwiedzania mapy, a nawet pomaga.. dajmy przykład: idzie sobie jakiś 20 mag zwiedzać mapę, zwiedza, chodzi i zagląda w każdy zakamarek.. nagle widzi otwór w ziemi.. wchodzi i ? oh nie, to bagienny smok, co robić ? nie ma liny a ta bestia się zbliża.. los tego bohatera jest przesądzony..może gdyby miał większy poziom doświadczenia, nowe zaklęcia, więcej potków to by dał radę ?

Nie wiem po co to pisałem, ale jestem na NIE !! ograniczenie poziomu jest dla mnie zbędne, a wręcz tragiczne :D
Tomek119 jest nieaktywny  
Stare 20-05-11, 14:33   #72
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomek119 Zobacz post
Jestem jak większość wypowiadających się tutaj.. duży lvl nie ogranicza zwiedzania mapy, a nawet pomaga.. dajmy przykład: idzie sobie jakiś 20 mag zwiedzać mapę, zwiedza, chodzi i zagląda w każdy zakamarek.. nagle widzi otwór w ziemi.. wchodzi i ? oh nie, to bagienny smok, co robić ? nie ma liny a ta bestia się zbliża.. los tego bohatera jest przesądzony..może gdyby miał większy poziom doświadczenia, nowe zaklęcia, więcej potków to by dał radę ?

Nie wiem po co to pisałem, ale jestem na NIE !! ograniczenie poziomu jest dla mnie zbędne, a wręcz tragiczne :D
Zauważ gdyby było ograniczenie poziomu to i potwory były by do tego przystosowane, czyli nie byłoby żadnych potworków z kosmosu, tylko takie idealne na ten maksymalny poziom. Oczywiście jestem na "nie", jeśli chodzi o ten pomysł, argumenty już padły, i nie będę ich powtarzał. Ale jestem pewny, że na 100% takie coś nie przejdzie przez sito administracji.
Tron jest nieaktywny  
Stare 20-05-11, 14:34   #73
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

@up a czar na magiczną line? :o zapomniał chyba ten mag z wrażenia :D
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 09:06   #74
Maat
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

Jak najbardziej na tak, Tibia spadla na psy dlatego, ze graczy porwal wyscig glupich szczurkow, powstalo tysiac fanowskich stron ociekajacych spojlerami questow, rzeczy, miejsc, wszystkiego+ odkrywanie swiata stracilo jako tako sens, zabilo ta strone gry. Co zostalo? Bicie numerka przy lvl, i glownie gracze, ktorym odpowiada to wyszukane zadanie.

Bezcelowa zabawa w nieskonczonosc. Wyscig bez mety, nie widzicie, ze to troche bez sensu? Rozwoj rozwojem, ale takie 'puste bicie lvl' nie ma nic wspolnegoz RPG.

Ograniczenie lvl moznaby wprowadzic i teraz, nie trzeba dopracowywac do tego zaraz mapki, i wszystkiego, o czym piszecie. Poki co to, co mamy, wystarczy, a i tak z 70% jest nieodkryte.

Przyjmijmy taka sytuacje, jest sobie maks 150lvl, jest sobie potworek, przepraszam za uzycie tibijskiej nazwy, nie wiem czy tu taki istnieje, ale dajmy na to, Demon. 150lvl sam ledwo ogarnia, a wiekszego lvla nie zrobi. Wtedy w gre wchodzi praca zespolowa. Uzyskanie najwyzszego lvlu nie umozliwi nawet ubicia najsilniejszych potworow. Taki stworki rozpykuje sie w grupie. Oczywiscie, wyczyn to zsolowac.

Dalej, gracze nastawili by sie bardziej na eksploracje, wspolne wyprawy, odkrywanie. Wydaje mi sie, ze nie po to ekipa altaronu budowala swiat bogaty w zagadki, i npc'ow, po to, by kisic na jednym zakichanym expowisku powiedzmy smokow, i bic lvl.

To cel Tibi. To nie cel tej gry.

Ograniczenie jest okej, jestem na tak.
Maat jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 10:26   #75
Vorian
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 18
Domyślnie

Maat, zgadzam sie z Tobą w 100% ! Inaczej ta gra bedzie drugą Tibia, wyscigiem szczurow po lvl ;/
Vorian jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 10:32   #76
Deevilek
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Grębów
Postów: 0
Domyślnie

w pełni się zgadzam, takie ograniczenie wyszłoby wszystkim na dobre, a nie gnanie po lvl, dzieci tibii.
Deevilek jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 10:34   #77
muscovite
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole
Postów: 38
Domyślnie

Hmm, ja tez jestem za ograniczeniem ale 'ruchomym'. O co chodzi?
Typowy system z wielu gier mmo, który według mnie jest bardzo dobry. Tak jak kolega wyżej pisał mamy maksymalny 150 poziom i najlepszego potwora demona. Mija jakiś czas, do gry wprowadzane są nowe tereny i potwory. Maksymalny poziom zostaje podniesiony do 165. Daje to znowu radość z możliwości wbicia nowych poziomów, może nowych czarów i zmierzenia się z nowymi trudniejszymi potworami.

Kolejna sprawa to zgłębienie tajników np. alchemii Poszukiwanie wartościowych misji oraz rzeczy, które uczynią naszą postać silniejszą. Kiedy osiągany jest maksymalny poziom skupiamy na na zabawie ze znajomymi, i poszukiwaniach. Oczywiście przydały by się jakieś innowacyjne (jeśli chodzi o Tibię i Altarona) sposoby urozmaicenia rozrywki. W stylu walki na arenie, obrony i ataku zamku, ochrona osad przed Abitańskimi najeźdźcami czy jakieś Altarońskie biegi na orientacje z rankingiem u któregoś z npców.
muscovite jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 10:41   #78
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał muscovite Zobacz post
Tak jak kolega wyżej pisał mamy maksymalny 150 poziom i najlepszego potwora demona. Mija jakiś czas, do gry wprowadzane są nowe tereny i potwory. Maksymalny poziom zostaje podniesiony do 165.
Nie będzie takiej potrzeby. Założyłem w pomyśle, że za wykonywanie zadań nadal będzie można otrzymywać doświadczenie, więc odskoczenie na kilka poziomów od granicy będzie możliwe, trzeba mieć tylko dobre RPG.
Poza tym, uważam że 150. poziom to za wysoko, maksymalnym poziomem na tę chwilę powinien być 110 - 130 (to już gestia Teamu jaki będzie ostatecznie).
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 11:08   #79
maszasz
 
Avatar maszasz
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wodzisław Śląski
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maszasz
Domyślnie

ja jestem na tak :) maksymalny poziom i po update np. dodane 20 lvli do wbicia :P albo coś :P

Wow style
maszasz jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 12:18   #80
Nathaniel1991
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ostrów
Postów: 15
Domyślnie

całkowicie idiotyczny pomysl. dziekuje.
Nathaniel1991 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin