Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co o tym myślisz?
Jestem na TAK! 12 31.58%
Jestem na NIE! 16 42.11%
Szukamy innego sposobu na poprawienie zwiadowcy. 10 26.32%
Głosujących: 38. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-03-18, 14:53   #1
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
żarówka Zwiadowca

Witam serdecznie chciałem poruszyć temat zwiadowcy i "nerfa", którego dostał na samym starcie edycji czyli zabranie po 1 ataku z Odes Kpiro i Hape Odes Kpiro aktualnie widać, że za mocno oberwał i może by przywrócić czar do stanu poprzedniego a zabrać z bełtów po 5atk ?
Taka luźna propozycja.
Zapraszam do wypowiadania się głównie zwiadów :P.
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-03-18, 14:55   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Równie dobrze, można oddać mu nerfa na bicie z paru kratek.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-03-18, 15:02   #3
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Równie dobrze, można oddać mu nerfa na bicie z paru kratek.
Nie wiem dlaczego skoro zwiad jest aktualnie chyba najgorszą z profek ;x
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-03-18, 15:00   #4
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Osobiście jestem jak najbardziej za, mimo tego, że nie gram zwiadowcą, lecz widać to znacznie, gdy idzie się ze zwiadowcą na expa. )
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-03-18, 15:02   #5
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Jestem za, zwiad nie powinien być tak mocny jak na pierwszych edycjach ale i też nie tak słaby jak na tej.
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-03-18, 15:27   #6
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Zwiadowca dobry jest i nie potrzebuje żadnych zmian, najgorsze profesje do grania to są rycerze 1h i 2h nekro alchemicy ze zmianami vampirze ostrze. Kpiro chcesz używać od samego startu to pierw zarób sobie hajs na gryfach i wydawaj proste. Zwiadowca bije mniej bo blokada i stąd widać różnie bo tak by sobie każdy skillował i umiejetności podciagał a co za tym idzie by expił się jak burza. Teraz nastała Era aby mieć coś trzeba wbijać lvle a wcześniej na odwórt skille i stąd też dużo ludzi pkowało.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-03-18, 15:52   #7
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Zwiadowca dobry jest i nie potrzebuje żadnych zmian, najgorsze profesje do grania to są rycerze 1h i 2h nekro alchemicy ze zmianami vampirze ostrze. Kpiro chcesz używać od samego startu to pierw zarób sobie hajs na gryfach i wydawaj proste. Zwiadowca bije mniej bo blokada i stąd widać różnie bo tak by sobie każdy skillował i umiejetności podciagał a co za tym idzie by expił się jak burza. Teraz nastała Era aby mieć coś trzeba wbijać lvle a wcześniej na odwórt skille i stąd też dużo ludzi pkowało.
Nikt nie mówił o jakim lvlu zwiadowców mówimy i skoro twierdzisz, że zwiad jest dobry to widać, że mało grałeś zwiadem albo biegałeś na TH bo ludzie wolą brać maga do party z niższym lvlem niż high lvl zwiada to raczej coś znaczy o.o
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-03-18, 16:32   #8
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zaabsorbowany Zobacz post
to raczej coś znaczy o.o


o czym niby?

Ile razy byłeś na teamhuntach w których odmówiłeś zwiadowcy uczestniczenia?

I jakiego zwiadowce braliście?

Nie wydaje mi się, aby najbardziej zręczna postać (kryty/wycinanie łap górskich) która nie pada od 2 hitów hydry/profana była taka słaba.

Ja bym bardziej powiedział, że to zwiadowca który może biegać w okół własnych krzaków z mocniejszymi mobami was zlał niż Wy go.



/

Jak będą jakieś twarde argumenciki to sam będę walczył o zwiadowce ale póki co to bezsens, był buff na x kratek i to powinno cieszyć bardziej niż ten 1 bełt który bije x mniej.



p.s

najgorszą z profek jest stały wyspiarz

spalić licor
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-03-18, 21:25   #9
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Ja bym bardziej powiedział, że to zwiadowca który może biegać w okół własnych krzaków z mocniejszymi mobami was zlał niż Wy go.
Wolimy solo expić, bo magowie sie śmieją z naszego dmg xD

Te krzaki szybko znikają i są strasznie drogie, w dodatku nie na każdym expie jest miejsce żeby jest na szybko postawić i wokół nich biegać. Może nie jestem wystarczająco pro by latać z gargami solo wokół krzaków, ale wydaje mi sie że to nie ten balans.

Zwiad zbytnio odstaje od maga, przyznają to rycerze i magowie. A mag przecież oprócz dmg punktowego, ma też dobry obszarowy.

Dodatkowo wydaje mi sie że przez wrażliwości smoków/gargów i innych mobków na mrok, zwiad nekro-alch ze swoim 108% zbytnio wyprzedza innych zwiadowców, stąd chyba niektórzy piszą że jest ok.

Chodzi o to że takie smoki są bardziej wrażliwe na mrok niż lód, a jednocześnie zwiad NEKRO ALCH ma najlepszy w porównaniu do innych zwiadowców dmg punktowy. Mnożnik * wykładnik - daje znośny dmg. Ci którzy mówią że zwiad ok, właśnie takim połączeniem grają i zawdzięczają to chyba dobrym wrażliwościom na mrok, może sie myle, ale tak to sobie tłumacze.

Powiem jeszcze że mi sie zwiadem gra dobrze, dopóki nie zaczynam sie porównywać do innych profesji na podstawie zdawanych przez ludzi relacji.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-03-18, 19:54   #10
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Zwiadowca dobry jest i nie potrzebuje żadnych zmian, najgorsze profesje do grania to są rycerze 1h i 2h nekro alchemicy ze zmianami vampirze ostrze. Kpiro chcesz używać od samego startu to pierw zarób sobie hajs na gryfach i wydawaj proste. Zwiadowca bije mniej bo blokada i stąd widać różnie bo tak by sobie każdy skillował i umiejetności podciagał a co za tym idzie by expił się jak burza. Teraz nastała Era aby mieć coś trzeba wbijać lvle a wcześniej na odwórt skille i stąd też dużo ludzi pkowało.
Trochę na inny temat- możesz rozwinąć myśl o 2h nekro-alchemiku? Planowałem zrobić takiego rycka :| Czemu wg Ciebie to najgorsza profa?
Może ktoś inny też się wypowie?
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin