Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-08-20, 11:23   #1
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie Trening sily u maga

No dobra, jeszcze nie tak dawno temu czlowiek robil maga ele, wbijal nim ~46 lvl, stawial enta i trening sily szedl elegancko. Obecnie majac 28 sily stoje z tym entem 40min powinno wpasc jakies 8% a tu kibel 0%. Rozumiem ze komus to nie pasowalo ze mag tak easy trenuje sile, no spoko maga i tak najszybciej sie maxuje wiec wywalmy mu trening sily na summonie. Grajac rok temu niedokonczylem treningu tejze sily, chcialem dobic do 30. To co teraz, na czyims summonie sie da skilowac? Macie jakies dobre sposoby na trening sily u maga na obecne czasy?
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-08-20, 14:14   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

ent i postac musza sie ruszyc raz na 10min, nowy system przeciw skillowaniu.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-08-20, 14:46   #3
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

testowalem, u mnie nie dziala

swoja droga smieszne rzeczy sie tu dzieja, cos dziala wiele lat i nagle tego nie ma albo w druga strone
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-20, 15:46   #4
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaderon Zobacz post
testowalem, u mnie nie dziala

swoja droga smieszne rzeczy sie tu dzieja, cos dziala wiele lat i nagle tego nie ma albo w druga strone
jak pregusia sam do konca nie wie co zrobil z tym skillowaniem to co sie dziwisz xd
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-20, 21:52   #5
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Nie dziala, testowalem dwa razy, za drugim razem 2h, ruszalem sie co chwile, co kilka minut, co 10,15 etc nie wiem ile minut, biegalem z nim i nic.

To znaczy ze juz sie tak nie da czyli co, rok temu wyskilowalem jednego maga do 28 sily na drugim magu mam 21, chcialem dobic 30 u obu zanim rozdam pny, to teraz musze siedziec x godzin pod miastem i klepac szczury? Albo na kurniku (przynajmniej piorka bede mial aczkolwiek wbijanie tam tej sily potrwa x tygodni/miesiecy wiecej).

Hmm, w takim razie nie wiem, zostaje troche doskilowac obecna sile i rozdac pny albo poczekac, moze sie cos ruszy w temacie za jakis czas.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-20, 03:10   #6
1906
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 41
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 1906
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaderon Zobacz post
Nie dziala, testowalem dwa razy, za drugim razem 2h, ruszalem sie co chwile, co kilka minut, co 10,15 etc nie wiem ile minut, biegalem z nim i nic.

To znaczy ze juz sie tak nie da czyli co, rok temu wyskilowalem jednego maga do 28 sily na drugim magu mam 21, chcialem dobic 30 u obu zanim rozdam pny, to teraz musze siedziec x godzin pod miastem i klepac szczury? Albo na kurniku (przynajmniej piorka bede mial aczkolwiek wbijanie tam tej sily potrwa x tygodni/miesiecy wiecej).

Hmm, w takim razie nie wiem, zostaje troche doskilowac obecna sile i rozdac pny albo poczekac, moze sie cos ruszy w temacie za jakis czas.
Po co Ty będziesz skillował jak ostatnio Selbo mówił na discordzie, że niedługo reset. Nie szkoda Ci tracić czasu na marne jak zaraz będziesz musiał robić to od nowa?
1906 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-20, 11:38   #7
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał 1906 Zobacz post
Po co Ty będziesz skillował jak ostatnio Selbo mówił na discordzie, że niedługo reset. Nie szkoda Ci tracić czasu na marne jak zaraz będziesz musiał robić to od nowa?
Selbo mówił, że wypuści Kogar w grudniu 2017. Poza tym Selba już nie ma, a serwer będzie stał do upadłego.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-20, 23:29   #8
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Gosciu pierdol to skilowanie siły na magu. na CHui
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-03-21, 18:35   #9
grypasjonats
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Postów: 2
Domyślnie

Skillowanie bez sensu, obecnie jest to wręcz bolesne..sam miałem podobny pomysł, ale zrezygnowałem.
grypasjonats jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin