Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-11-11, 22:30   #21
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

Ta... tylko ze tu chodzi tez o wyciagniecie tego 400k/h chociaz a nie 100 na ps... bo takie bicie meiczem to jest zal.... zaden zwiadowca nie bije tylko beltami tylko zawsze doklada do tego odes kpiro a co do wspolnych huntow to wspolnie hunce od kad pamietam .... i nikt mi nie wmowi ze tu sa super expy dla teamu bo NIE ma....
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 22:51   #22
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Po co robić rycerza skoro można zrobić zwiadowce blokera. leczenie po 1200+ dmg bardzo duży.
Będąc ryckiem na kościastych smokach i mając 2 na klacie prawie padlem bo uh zadziałał tylko za 400hp.
Każdy narzekał na początku na zwiadowce a wyszło jak wyszło.
Barrbosa jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 23:04   #23
Darkmaster Gandling
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 0
Domyślnie

Ja tutaj ;D jeszcze coś dodam od siebie.
Gram 2-handem
1.Skille dista lecą podobnie do 2-handa.Hmmm to może bd grał Wojownikem i biegał z kusza dobre rozwiązanie.

2.Śmierć =skille Nie do odrobienia.

3.Wolniej lecą niż 1-hand ok rozumiem ale bez przesady mam 31 lvl skille 39 ? To chyba jest coś nie tak poświęciłem na skillowanie z 20h + i cały czas expiłem z 2-handem.Wojownicy grający bronią jednoręczną podczas samego expienia do 30 lvlu wbiją 65+.Czyli taki sam dmg jaki mam teraz. Bez sensu.
4.Dla mnie wizja 1handa a 2handa wygląda tak
1hand Typowy tank.
2 hand Mele DMG Dealer nie mówię żeby bił jak mag ale żeby było widać różnice w dmgu. Coś jak taki Berserker.

5.Mówisz że skille tak wolno lecą bo w two handzie daje się w 1 skill okey
rozumiem ale powiedz mi na jakich skillach mam rozdać pny 45 ?

Przepraszam za taki Chaos ale się śpieszyłem.


Z poważaniem Gandling.
Darkmaster Gandling jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 09:12   #24
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Dodam, że wojownik 1h, jeżeli trochę potrenujemy(bo nim chociaż mamy taką możliwość) nie bije słabiej niż wojownik 2h, a dodatkowo ma tarczę.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 10:04   #25
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

@agri zawsze możesz jak masz milion talarów bić czarnoksiężniki 'najtem'. Agri ma rację minusów jest sporo. Uważam ,że rycerz duchowny to powinien być taki "tank" trochę. Zmiencie czar "daarfa" na jakies bonusy do hp syte.
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 15:00   #26
PtaaQ
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

W końcu trochę ludzi się wypowiedziało.. Co do wizji robienia z najta bosa jest bez sens, trzeba 'pogorszyć' inne profki. Czar palków 'odes kpiro' powinien być bardziej wymagający.. bo co mu z tego ze straci 100 many skoro zadaje taki damage?
PtaaQ jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 15:26   #27
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Odes kpiro 100 zwiadka w kościanego zadaje około 1k hp, i bierze 100 many. Odes rago max 400 hp.
To samo można powiedzieć o innych mobkach i porównać to do graaty, która bierze 5 razy więcej many, daje 5 razy dłuższy colldown, zadaje 5 razy mnie HP i zżera czaszeczkę :confused:
Agri jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 15:31   #28
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał PtaaQ Zobacz post
W końcu trochę ludzi się wypowiedziało.. Co do wizji robienia z najta bosa jest bez sens, trzeba 'pogorszyć' inne profki. Czar palków 'odes kpiro' powinien być bardziej wymagający.. bo co mu z tego ze straci 100 many skoro zadaje taki damage?

w końcu ktoś trzeźwo myśli bo czytając te wszystkie wypowiedzi wcześniej to się uśmiałem mega tu problemem jest paladyn który jest za mocny za bardzo mocny za dobrze się leczy czarem po 1k+ [lepiej jak mag duchowny co dla mnie jest parodią] a na odes kpiro powinien być większe exhausted lub powinien ten czar brać o wiele więcej many jak dotychczas. Niby ta gra miała być wymagająca ale wcale taka nie jest bo paladyn w tej chwili jest lepszym tankiem jak knight do szczęścia brakuje mu tylko "oreh wrek" i jest mega tankiem :)
bilsom jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 16:08   #29
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

HMM... Po waszych wypowiedziach śmiem twierdzić, że najlepiej palkowi zabrać odes kpiro, albo niech zjada many po 1k, bo to jest taki pro czar że pogrom. Tapen tawis powinno dawać po 5hp a nie po 1k i to by było na tyle. A i najlepiej jakby 100 wzmocnionych bełtów zamiast 4k kosztowało 10k bo palek tyle zarabia w porównaniu do knighta, że szkoda.
Po 2 magowi powinno się zabrać ue bo w pvp jest za dobry, albo niech bije 1 hit tylko... Sdki powinny być od 100 lvl bo knight jest poszkodowany.

Nikt wam NIE KAZAŁ grać knightem, więc nie płaczcie na forum że taki cienki jest, bo ja żeby się obkupić dobrze na exp wydaje 60k wracam z 70k (dawno tak nie miałem). Jeśli nie jesteście noobami i ogarniacie, to dacie rade grać knightem. Agri gra nadal i nie marudzi. Jedyna lipa to to wasze haper rago i odes rago powinni coś wam lepszego zrobić.
Palladin jest po środku knighta i maga. Czyli leczy się i bije 2x słabiej od maga ale 2x lepiej od knighta. Nie moja wina że nie ogarniacie... Myślicie że knightem sobie będziecie sami na demy chodzić. Knight to bloker. A kasy dużo zarabia. Spójrzcie na temat "Barbossy" (srry jak błąd popełniłem) zarabia po 100k na wyjściu na kościane. Trzeba umieć grać, a nie ciągle narzekać.

Dobrze że sobie przerwę od tej gry zrobiłem... :confused:

P.S O boże moja składnia....
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 16:14   #30
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Teverix, to jest temat o Rycerzach tak dla przypomnienia :).
Tak, gram, bo co mam zrobić, założyć nową postać palka/maga i poświęcić kolejne 6 miesięcy na wyexpienie go na 100+ ? ;x
I te ciągłe powtarzanie " to po co nim gracie / nikt Wam nie kazał robić knighta " ... tego się już słuchać nie da. Z Waszego rozumowania wynika, że najlepiej żeby rycerz wyginął i NIKT nim nie grał bo po co.. Skoro są 3 profesje to wszystkie 3 powinny mieć takie same szanse na godną grę, a nie idąc Waszym tokiem myślenia, całkowicie zaprzestać gry tą profesją..
Agri jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin