Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-11-11, 18:42   #1
PtaaQ
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie Balans postaci

Nie mam zbytnio czasu, aby przeglądać forum w celu znalezienia podobnego posta, także zrobiłem nowy. Chciałbym zasugerować, żeby ludzie związani z tą grą wraz z doradcami przemyśleli (i to bardzo dokładnie) zbalansowanie postaci. Myślę, że fakt szybkiego expienia palków i magów jest przegięty. Rycerz w tej grze jak i podczas expienia, jak i PVP nie istnieje ;). Mam nadzieję, że zrobicie z tym coś jak najszybciej ;).

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-11-11 o 10:01
PtaaQ jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 19:39   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Rycerz niedługo dostanie parę bonusów.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 19:40   #3
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Co za problem zrobić zwiadowce lub maga ...
Total jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 20:35   #4
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Kiedy mają być wprowadzone bonusy dla knighta??
Jak zauważyłem u siebie jest bardzo duża różnica w zadawanych obrażeniach
odes rado 80-450
hoxe alp od 0 do 170
leczenie uhem.
Barrbosa jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 20:54   #5
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

Nie grałem tu nigdy rycerzem, ale z tego co wiem w pvp jest całkiem dobry (bomby, repito, konstelnar);p i patrząc na liczbę rycerzy na serwerze to jest ich całkiem sporo. Wiem ze ze expem sobie gorzej radzi. Mam nadzieję że mag duchowny też coś dostanie bo czuję się jak bym sam grał tą profesją tu:D
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 21:12   #6
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Widzę, że dzisiejsza rozmowa w depo Cię poruszyła do tego stopnia że postanowiłeś coś z tym zrobić i bardzo dobrze, bo nikomu innemu się nie chce :d. Minusów rycerza w porównaniu do innych profesji jest tak dużo, że nawet nie chce mi się o tym pisać. Jest to zdecydowanie najnudniejsza i najgorsza postać zarówno na expie jak i pvp. Nawet mając milion talarów i taką samą ilość osób do pomocy, chyba nikt obecnie nie wyciągnąłby ponad 500k/h, a taki mag i zwiadek ? Lajtowo po 1kk na czarnoksiężnikach czy to z kpiro czy SD w przypadku maga. Następnie czary.. , a w zasadzie ich brak. Skoro graata zżera czarną czaszkę to dlaczego kpiro czy inny odpowiednik pozostałych postaci nie zżera powiedzmy SDka, albo kuszy ? W dodatku bierze 500 many, oraz tworzy chyba z 10 sekund cooldownu dla odes rago, czy nawet bomby :F!.
Dalej.. Repito ? Ten czar jest chyba stworzony tylko po to żeby dolecieć na expa, bo jeśli ktoś mi powie że jest to czar pod pvp to otwarcie go wyśmieję. Nim nawet PZta nie można podtrzymać, bo blokuje totalnie wszystko prócz biegu...
Kostelnaar akurat jest dobry i przydatny, oraz całkiem ciekawy - brawo dla jego pomysłodawcy.
Jeszcze jedna rzecz która jest niesprawiedliwa. Dlaczego zwiadowca czarujący bolty/strzały , zadaje 100% obrażeń z danego żywiołu, a rycerz czarujący miecz tylko jakiś tam procent (nie wiem dokładnie ile, ale przypuszczam że około 15%).
Krysia, nie grałeś rycerzem to się nie wypowiadaj ( :* ). W pvp, to ewentualnie może dokleić bombę na combo, albo zrobić trapa. I tyle.
A co do liczby rycerzy, fakt najwięcej wysokopoziomowych postaci to rycerze, ale powiem Ci skąd ten fakt. Jest tak dlatego, że grają oni od 1 dni altaronu, a logicznie rzecz biorąc, każdy gracz który zaczyna przygodę z jakimś nowym RPG, robi postać najprostszą do ogarnięcia, czyli wojownika/rycerza/knighta itd.. Jestem przekonany że co najmniej połowa wysokopoziomowych rycerzy Altaronu, miałaby teraz maga, bądź pala w przedziale (150-200lvl), niestety większość pokończyła grę ze względu na monotonność rycerza i brak gospodarki (Waski, Jinkin, Trianos też już nie loga). W zasadzie wysokopoziomowym knightem w tej grze nie da się robić nic oprócz wastowania 1h dodatkowej staminy dziennie i wylogowania się ;x. Questy dawno się pokończyły, expowisk brak, itd.
Na koniec chciałbym zasugerować władzom, żeby również jakiś gracz, bądź dwóch, z wysokim lvl , oraz szeroką wiedzą na temat balansu, oraz wad wysokopoziomowej postaci altaronu dostali pozycję doradcy (dla Ciebie panie magistrze inżynierze doktorze Kaelu dodam, iż nie sugeruję tutaj siebie), bo jak na razie to Wasza ekipa troszczy się tylko o nowych graczy, a o starych wyjadaczach już dawno zapomniano.
Pozdrawiam ;p
Agri jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 21:27   #7
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

Nom jestem za zrobcie cos z tym wojem bo to co sie dzieje jest troszeczke dziwne ;d
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 21:29   #8
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Ja gram wojem, gra mi się bardzo przyjemnie, gdzie nie pójdę jestem na plus. Jeżeli Wasza gra polegała by na myśleniu/team huncie z sioherem a nie bezmyślnym waleniu z odes rago i wastowaniu wszystkich pieniędzy to może i byście wbijali poziomy wolniej, ale mieli pieniądze. Ta gra jest tak zbudowana - albo masz pieniądze, albo masz expa, w szczególnych przypadkach i expa i kase.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 21:30   #9
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Ten szczególny przypadek to Zwiadowca duchowny , czyli obecnie +-60% społeczności altaronu =)
Agri jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 21:32   #10
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Ten specjalny przypadek to expienie wojownikiem na kultystach, oraz od halloween expienie na bagiennych smokach, mieczem a nie odes rago.
Mervakis jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin