Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy mag powinien mieć odblokowany mlv po 100lv?
Tak 30 66.67%
Nie 15 33.33%
Głosujących: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-01-17, 23:39   #121
Vito Corleone
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Weźcie sobie na teście 5 magów z 150 lvlem i 5 zwiadów nekro z 150 lvlem i bijcie 150 rycka. Podzielcie się potem wrażeniami.

Jak nie magami to kim, chcecie zabijać takich 150 ryców? Zwiadami, serio? Posmyracie ich co najwyżej. Tak samo mnie, chociaż ja mam przewagę lvlową, ale wystarczy, że będę spamował saim atro. Ringi na niewidkę nic wam nie dadzą jbc. Kpiro jak będziecie bić to samym tapenem wylecze 10 zwiadów.

To co ma bułe, jest 5 magów z 150lvlem, którzy łącznie maja combo 2800 na ture, to jest buła. Obecnie mam 3.1k hp z sumem, więc na dobre odliczenie spływam od 6 magów. To słabo? 10 magów z 150 lvlem buła za 5.5k, 300 zwiad spływa, to słabo? Macie 30 osób w teamie, ciężko wam wyexpić się czy co. Nefalem i Maćko nie expią za dużo, tu kicki, tam studia, nie chce się, a i tak 130lvle i potrafią wbić 5 lvli w dzień, to słabo?

Problem nie leży w magu, ale w osobach, które nimi grają.

Bułe liczyłem bez seta do mroku oraz z marnym kosturem na +3. Zrobić seta na 150 lvlu to izi sprawa, u nas pewnego 120 maga stać już na conajmniej 2 takie sety.

Jbc magia również wpływa na dmg z kosturu, % od mroku też.
560 z sd na 150 lvlu powiadasz? chyba gramy w inna gre :) moze wtedy dopiero ta gra sie zaczyna, ale szkoda ze do 130 lvla króluje zwiadowca :) tu nie chodzi o wyzsze lvle tylko o przedzial 90-130.
Vito Corleone jest nieaktywny  
Stare 31-01-17, 04:58   #122
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

80-90 kostur 460-480~ sd.

560 z sd to walniesz z setem 16%. 620~ na 170lvlu z aurą. Około 650 + 150 z kosturu jest max

Trudno. Do 60-70 lvla króluje mag, od 100 do 130 w przypadku nekro, króluje zwiad. Od 150 do xxx lvla króluje rycerz 2h. Jeśli patrzysz tylko na cyferki oczywiście. Każda profa ma swoje wady i zalety. Jeśli myślisz inaczej, to pograj nimi.


Ale można odblokować co nieco magię, by magia od 100 lvla w raz każdym lvlem zwiększała się o 2. Tylko dlatego, żeby zakończyć ten płacz osób, dla których 130 lvl to wysoki ;/

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 31-01-17 o 06:18
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 31-01-17, 09:21   #123
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Tak czy siak z 100 lvl ilość PN skończy się gdzieś do 150-160 mlvl, trzeba było rozdać trochę PN w siłę, większość nie ma wszystkich misji, brak skilowania mlvl by trochę zaoszczędzić ; ) Lepiej 2 mlvl co lvl niż całkowicie odblokowanie mlvl jak na moje ; )
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 31-01-17, 11:39   #124
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Tak czy siak z 100 lvl ilość PN skończy się gdzieś do 150-160 mlvl, trzeba było rozdać trochę PN w siłę, większość nie ma wszystkich misji, brak skilowania mlvl by trochę zaoszczędzić ; ) Lepiej 2 mlvl co lvl niż całkowicie odblokowanie mlvl jak na moje ; )
Oj, nie wiem czy nie wcześniej - koło 140 m lvla w najlepszym wypadku.
Na teście m lvle zostały 'przeliczone' wg jakichś nowych wartości i mój mag mający 170 m lvl spadł na 138 bodaj.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 31-01-17, 16:03   #125
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Oj, nie wiem czy nie wcześniej - koło 140 m lvla w najlepszym wypadku.
Na teście m lvle zostały 'przeliczone' wg jakichś nowych wartości i mój mag mający 170 m lvl spadł na 138 bodaj.
Nie były przeliczane, na teście miałeś starą bazę i sobie każdy zmieniał mlvle. Poza tym PN zależą tylko i wyłącznie od tego jaki jest max mlvl możliwy ustawiony, nie da się z palca ich liczby modyfikować, więc Keavira jest bliższy prawdy. ;p Tak czy inaczej macie na poprzedniej stronie propozycję (w sumie to 2 wcześniej) odblokowania na zasadzie większych przyrostów, na pewno nie będzie to na zasadzie odblokowania całkowitego po lvlu X.

/Zamykam
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 31-01-17 o 16:26
Mervakis jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin