Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-05-14, 02:06   #1
Przypomnienie oraz kilka zmian
Altrel Altrel jest nieaktywny 28-05-14, 02:06

Do gry wprowadzone zostały 4 zmiany podyktowane Państwa sugestiami:
  1. Zmiana w sile ataku puginału z 60 na 75,
  2. Zmiana w sile paraliżu potworów,
  3. Poprawki w manie wymaganej do przywołania drzewców oraz entów,
  4. Naprawa questloga w misji 'Czas Zbrojeń', przy czym Gracze, którzy misję już otrzymali, niestety posiadać będą ucięte informacje.

Dodatkowo chcieliśmy przypomnieć, tudzież zakomunikować 2 ważne sprawy:
  1. Jeżeli ktoś zakupił błogosławieństwo ekwipunku przed aktualizacją, niech skontaktuje się z Nami za pośrednictwem zgłoszenia w celu odzyskania jego kosztów, błogosławieństwa ekwipunku zakupione przed aktualizacją NIE DZIAŁAJĄ,
  2. Drugą kwestię stanowi sam system zgłoszeń, który jak zauważyliśmy nie dla wszystkich jest jasny. Administracja nie rozpatruje zgłoszeń w grze, wszelkie zgłoszenia wysyłane są na forum i pojawiają się w formie tematu, który może zobaczyć uprawniony Administrator oraz osoba, która dokonała zgłoszenia. Wasze zgłoszenia znajdziecie na tym forum.

Życzymy przyjemnej rozgrywki,
Administracja altaron.pl

Ostatnio edytowane przez pregusia ; 28-05-14 o 02:17.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 20208
Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-14, 10:07   #2
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Moje pytanie brzmi, a gdzie naprawienie błędu ze skilowania dualem? Mianowicie skill 1h idzie dużo wolniej używajac 2 broni jednocześnie niż skill z użycien 1 broni, to jest dziwne dlla mnie bo dual skoro używa 2x broń to skill 1h powinien iść szybciej, i tak ma przewalone bo musi wbijać duże ilości zręczności żeby nie otrzymywać przesadzonych kar do dmg. Jest jeszcze 1 problem, bo majac 70 siłki, 60 skill 1h, 106 zręczności bije więcej z 2x gladiusów niż 2x zaibatsu, moim zdaniem kary do dmg za 2 bronie sa przesadzone, chyba, że robie coś źle, dlatego proszę adminów o udzielenie info o dualu, bo spora część wojowników poszła w ślady tej techniki, i konkretne info by znacznie nam pomogło w rozpoczęciu przygody dualem, bo obecnie nawet nie wiadomo jaką subprofe do niego brać, jakie bronie na danym skillu nosić itp. pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelkie info.

Ostatnio edytowane przez Adrondil ; 28-05-14 o 10:25
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-14, 11:00   #3
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Morał z tego jest krótki i wszystkim znany, skilluj ile możesz, aż Ci spadną majtki!
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-14, 11:25   #4
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Moje pytanie brzmi, a gdzie naprawienie błędu ze skilowania dualem? Mianowicie skill 1h idzie dużo wolniej używajac 2 broni jednocześnie niż skill z użycien 1 broni, to jest dziwne dlla mnie bo dual skoro używa 2x broń to skill 1h powinien iść szybciej, i tak ma przewalone bo musi wbijać duże ilości zręczności żeby nie otrzymywać przesadzonych kar do dmg.
Przyznam, że nie zauważyłem podobnej zależności. Jesteś pewien, że idzie dużo wolniej? Na pewno leci wolniej niż zręczność, ale nie sądzę, by leciał wolniej niż przy trenowaniu z tarczą.

Cytat:
Jest jeszcze 1 problem, bo majac 70 siłki, 60 skill 1h, 106 zręczności bije więcej z 2x gladiusów niż 2x zaibatsu, moim zdaniem kary do dmg za 2 bronie sa przesadzone, chyba, że robie coś źle, dlatego proszę adminów o udzielenie info o dualu, bo spora część wojowników poszła w ślady tej techniki, i konkretne info by znacznie nam pomogło w rozpoczęciu przygody dualem, bo obecnie nawet nie wiadomo jaką subprofe do niego brać, jakie bronie na danym skillu nosić itp. pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelkie info.
Czy kojarzysz może od którego poziomu przed aktualizacją można było używać zaibatsu? To nie jest tak, że teraz postoisz godzinę pod depo, potrenujesz, i będziesz mógł latać z dwoma gromami. Poziom również jest ważny, bo dzięki poziomowi i misjom dostajesz pny, które wydajesz na odpowiednie skille, które pozwalają efektywnie używać broni.
Z jaką bronią latają inni gracze na 15 poziomie, 1h?

Co do dmg z puginałów... mam nadzieję, że to dobrze przetestowaliście. Wczoraj zwiadowca nekromanta bez problemu zbijał mi połowę życia jednym combo.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-14, 11:33   #5
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Potwierdzam, przy uzywaniu Duala skille 1h ida duzo wolniej. :)
Z 90-91 idzie jakos 1min 45sec, a przy uzyciu 1h+shield około 1min 3sec. To tyle. :)

Pozdrawiam, RubSon.
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-14, 12:21   #6
Ide Boso
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 9
Domyślnie

Morał jest z tego, że się skilluje jedną bronią, a nie dwoma dlatego zostało to zmienione aby szybciej skille nie rosły 1h proste.
Ide Boso jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-14, 13:47   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Walka oburącz zależy głównie od zręczności, dlatego ta umiejętność wbijana jest szybciej niż walka bronią jednoręczną, nie jest to błąd.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-14, 16:45   #8
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Hurra :) Zwiadowcy jeszcze silniejsi. Altaron - czyli jak zostać zwiadowcą. Szczerze nie mam nic przeciwko ich sile. Szkoda tylko, że zapomina się przy tym o magach. Trochę płaczu, jeden temat o puginałach i PACH - naprawione. Lament magów przez cały czas od kiedy wszedł update - zero reakcji.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-14, 16:49   #9
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nekromanci biją z "SD" ponad 1000, zwiadowcy z puginałów po 700.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-14, 16:50   #10
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Na jakim poziomie biją ponad 1000?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin