Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-14, 16:48   #21
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

3) bonusy, czy bonus? bo z tego co wiem dziala tylko na celnosc. Pan Altrel powiedzial wprost, ze bonus na atak nigdy nie dzialal.

Voltix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 16:53   #22
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

hahaha dobre to co się tu dzieje

Cytat:
Napisał Voltix Zobacz post
Probowales expic an wzmocnionych? nie zauwazylem roznicy pomiedzy rozrywajacymi, a wzmocnionymi.
wiem właśnie według tabelki powinno się mocniej bić z rozrywających a tej różnicy nie ma to coś ta tabelka nie działa
8741531 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 16:54   #23
pregusia
niby admin
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Domyślnie

Cytat:
Napisał 8741531 Zobacz post
Tylko szkode że teraz to pokazaliście o trochę pnów straciłem i już w siłę nie mogę dać. A te wykresy to moim zdaniem powinny być na stronie głównej albo gdzieś w zakładce żeby każdy miał do nich dostęp aby wiedzieć jak rozdać pny i nie zepsuć chara
Wszystko co zostalo zmienione jest napisane w https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10449 i news do tego linkowal.
Mozna na tej liscie przeczytac, ze
1) odnosnie umiejetnosci sily
Cytat:
atak broni jednoręcznych, dwuręcznych, dystansowych - siła wpływa na mnożnik tego ataku, w sensie każdy 1pkt siły powoduje że atak używanej broni jest większy o 0.1%
2) pokazany jest ten wykres, ktory zalaczyliscie z ktorego mozna wywnioskowac, ze dmg broni sie blokuje i ta blokada jest powiazana z atakiem broni.

Idac dalej, wynika z tych dwoch podanych przeslanek, ze

bede sobie dodawal jakiegos skilla (w waszym przypadku dist). dodam troche, zobacze jak bije. jesli nie bedzie widac roznicy, to znaczy ze juz osiagnalem maximum. wtedy (na podstawie przeslanki 1) logicznym pkt jest powiekszenie swojej sily, badz tez bonusy do ataku. powiekszylem sile, widze ze bije wiecej, powiekszam dalej dist. i tak w kolko az pnow starczy.


@Voltix
bo bonus do ataku nie dzialal wczesniej, po tej aktualizacji wszystkie bonusy dzialaja juz prawidlowo.
pregusia jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 16:59   #24
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał pregusia Zobacz post
Wszystko co zostalo zmienione jest napisane w https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10449 i news do tego linkowal.
Mozna na tej liscie przeczytac, ze
1) odnosnie umiejetnosci sily

2) pokazany jest ten wykres, ktory zalaczyliscie z ktorego mozna wywnioskowac, ze dmg broni sie blokuje i ta blokada jest powiazana z atakiem broni.

Idac dalej, wynika z tych dwoch podanych przeslanek, ze

bede sobie dodawal jakiegos skilla (w waszym przypadku dist). dodam troche, zobacze jak bije. jesli nie bedzie widac roznicy, to znaczy ze juz osiagnalem maximum. wtedy (na podstawie przeslanki 1) logicznym pkt jest powiekszenie swojej sily, badz tez bonusy do ataku. powiekszylem sile, widze ze bije wiecej, powiekszam dalej dist. i tak w kolko az pnow starczy.


@Voltix
bo bonus do ataku nie dzialal wczesniej, po tej aktualizacji wszystkie bonusy dzialaja juz prawidlowo.
Wczesniej tez administracja sie upierala, ze wszystko dziala. Powinnismy teraz wam wierzyc po tym wszystkim?

Tak ogolnie, to ktora ma Pan na mysli aktualizacje? raport i odpowiedz widniejaca na zdjeciu byla po ostatniej duzej aktualizacji.

Ostatnio edytowane przez Voltix ; 26-05-14 o 17:06
Voltix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 17:01   #25
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał pregusia Zobacz post



Poprostu nie opyla sie dawac bezmyslnie wszystko w dista z nadzieja ze bedzie sie bilo wiecej. Bedzie sie bilo wiecej, ale do pewnego stopnia. Na obrazenia wplywaja rozniez inne umiejetnosci jak widac.
Witam, a czy taka sytuacja odnosi sie również do innych profesji ?

Precyzując chodzi mi o rycerza, czy skill (1h,2h) powyżej 150 będzie wpływał widocznie na obrażenia zadawane ręcznie oraz zadawane za pomocą czarów (odes rago) ?
krrystian jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 17:03   #26
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał krrystian Zobacz post
Witam, a czy taka sytuacja odnosi sie również do innych profesji ?

Precyzując chodzi mi o rycerza, czy skill (1h,2h) powyżej 150 będzie wpływał widocznie na obrażenia zadawane ręcznie oraz zadawane za pomocą czarów (odes rago) ?
Rycek ma znacznie wiecej broni, wiec po zdobywaniu coraz lepszych bedziesz mial podniesiona poprzeczke. Chyba, ze tu tez cos jest spierdzielone, ale mysle pozytywnie.
Voltix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 17:04   #27
pregusia
niby admin
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Domyślnie

Cytat:
Napisał krrystian Zobacz post
Precyzując chodzi mi o rycerza, czy skill (1h,2h) powyżej 150 będzie wpływał widocznie na obrażenia zadawane ręcznie oraz zadawane za pomocą czarów (odes rago) ?
To ~150 wynika z tego ze belty rozrywajace maja 44 ataku. Takze jak uderzasz mieczem ktory ma 44 ataku, to w tych okolicach ci sie zablokuje. Jak uderzasz czyms, co ma wiecej ataku to zablokuje sie pozniej.
pregusia jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 17:05   #28
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

tak czy siak nawet przy 100 siły i +2 do ataku zatrzymuje się coś na ~180 a max dist to jakoś 250, nieprawdaż?
cewix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 17:11   #29
pregusia
niby admin
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
tak czy siak nawet przy 100 siły i +2 do ataku zatrzymuje się coś na ~180 a max dist to jakoś 250, nieprawdaż?
1) 100 sily to nie jest maximum dla zwiadowcy
2) +2 to tez nie jest maximum. da sie zloocic kusze z +3, +4 do ataku (niezwykle zadko, ale taka mozliwosc istnieje) oraz ulepszyc ja znowu zwojami, takze +7, +8 da rade. i przy takim polaczeniu w pelni bedzie mozna wykorzystywac wbity dystans.
pregusia jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 17:12   #30
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Też dla mnie to wszystko jest dziwne. Skoro amunicja ma wymagania XX, to powinno się po spełnieniu tych wymagań używać jej poprawnie. Na serio, kto by na to wpadł, że spełniając wymagania na amunicję XX możemy bić o wiele lepiej ze słabszej amunicji YY, albo że tyle i tyle siły modyfikuje atak o tyle i tyle? Albo jasno określić wymagania na daną amunicje, ale nie robić z tak błahej rzeczy czegoś tak skomplikowanego.
Moje zdanie! :)


@Florek
Bonusy nie działały, ale te nowe działają w 100%.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 26-05-14 o 17:17
tomakeo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin