Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-03-16, 08:24   #21
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Gdzie są Ci ludzie którzy głosowali w ankiecie kilka tygodni temu na temat balansu i stwierdzili że wszystko z balansem jest dobrze. GDZIE ONI SĄ? CZEMU NIE GRAJĄ, DLACZEGO?

Co do tematu uważam że jest bezsensu połączyć serwer pvp npvp po co? Akurat to że jest serwer pvp i npvp to jest wielki plus.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.

Ostatnio edytowane przez corkarypto ; 14-03-16 o 08:42
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-16, 14:30   #22
Vulpes
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Postów: 12
Domyślnie

Istnienie dwóch serwerów PVP i NPVP ma jak największy sens ale przy dużej ilości graczy, w tej chwili na pvp gra max 10 osób i to jest naprawdę max a na npvp około 30 z tego co wiem. Gdy przychodzą nowi gracze na serwer a takich już widziałem, wspomniałem już o tym w pierwszym poście, wyobraźcie sobie, że na serwer przychodzi nowy jak i stary gracz i widzi pustkę w depo co robi? wychodzi momentalnie z gry lub ma chęć ale szybko ją traci ponieważ nikt nie lubi grać samemu oczywiście zdarzają się wyjątki, druga sprawa gdy nowy gracz przychodzi ma wybór serwer pvp albo npvp i tutaj kolejny dylemat. Gdy serwery będą połączone gracz wejdzie na główny serwer nPVP z systemem walk, pojedynków itd. i zobaczy w depo około 5+ osób nabierze większej ochoty oraz nie będzie miał dylematu gdzie zagrać na pvp gdzie prawie nikt nie gra? czy na npvp gdzie gra więcej ludzi? ale większość nie lubi grać na npvp.

Więc uważam, że ten temat ma jak największy sens jedynym brakiem sensu są gracze którzy nie chcą nic zdziałać w tej sprawie, drugą sprawą może być a nawet gorszą jest właściciel serwera, który nie zamierza płacić za pracę swoim współpracownikom. Bez administracji możemy pisać i mieć tylko nadzieję, że ruszą głową i zrobią coś w kierunku poprawy serwera. Możliwe, że może im się to nie opłacić więc wolą mieć wbite we wszystko. Dlatego ten pomysł jest jak najbardziej na miejscu ponieważ nie wymaga dużej pracy jedyne co to przeniesienie postaci z pvp na npvp i zrobienie systemu jaki zaproponowałem, można zmienić balans w przedmiotach np. maksymalnie 2 wnęki w 1 przedmiocie i 2% na bonus tak żeby cały zestaw dawał maksymalnie 20% bonusu, do tego ewentualna poprawa balansu w postaciach, z tego co mi gracze mówili 150 mag nekro z łatwością pokona 150 rycerza nekro ponieważ bije po 700+ z pocisku śmierci dmg mogło by zostać zmniejszone o jakieś 20%. Nie wymagajmy takich zmian które by postawiły altaron na nogi w takim stopniu, że odżyje dla 200 graczy, może w przyszłości były by takie zmiany po wprowadzeniu wyżej wymienionych, krok do kroku i do celu.
Vulpes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-16, 21:14   #23
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Cytat:
Napisał corkarypto Zobacz post
Gdzie są Ci ludzie którzy głosowali w ankiecie kilka tygodni temu na temat balansu i stwierdzili że wszystko z balansem jest dobrze. GDZIE ONI SĄ? CZEMU NIE GRAJĄ, DLACZEGO?
Zrezygnowani uciekli po tym jak Carla robił balans na test serwerze i to, że administracja brała pod uwagę te jego chore wymysły. Uciekli, bo nie chcieli zmian, a administracja pokazała tym, że ma gdzieś tą część graczy. Tą część, która regularnie kupowała statusy. Hejty niedzielnych graczy spowodowały, że administracji się odechciało, a to z kolei miało dalsze konsekwencje, które wszyscy widzimy.
__________________
"Słuchajcie ciszy... Usłyszcie Mądrość. Odnajdziecie Spokój. Właściwy dystans do spraw, ludzi i przedmiotów. Znajdziecie czas, którego Wam brakowało. Słuchajcie ciszy. Mówcie ciszej. Ciii... Szaa!"
oczywaszki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-16, 21:50   #24
aleksy5885
 
Avatar aleksy5885
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Zrezygnowani uciekli po tym jak Carla robił balans na test serwerze i to, że administracja brała pod uwagę te jego chore wymysły. Uciekli, bo nie chcieli zmian, a administracja pokazała tym, że ma gdzieś tą część graczy. Tą część, która regularnie kupowała statusy. Hejty niedzielnych graczy spowodowały, że administracji się odechciało, a to z kolei miało dalsze konsekwencje, które wszyscy widzimy.





Ostatnio edytowane przez aleksy5885 ; 14-03-16 o 21:57
aleksy5885 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-16, 22:49   #25
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Zrezygnowani uciekli po tym jak Carla robił balans na test serwerze i to, że administracja brała pod uwagę te jego chore wymysły. Uciekli, bo nie chcieli zmian, a administracja pokazała tym, że ma gdzieś tą część graczy. Tą część, która regularnie kupowała statusy. Hejty niedzielnych graczy spowodowały, że administracji się odechciało, a to z kolei miało dalsze konsekwencje, które wszyscy widzimy.
Ale zamknij ten swoj pusty leb ktory porastaja blond wlosy prosze . Smiesz twierdzic, ze ludzie uciekli bo jakis Carla cos tam sobie dzialal na test serwerze zalosne. Nie osmieszaj sie przed wszystkimi. Chodz i tak juz wiele razy to zrobilas.

Uwaga ludzie uwaga
Na pvp nikt nie gra bo carla robil cos na test serwerze Haahaahhfahaahahahah juz dawno nikt tak nie dojebal, nie wiem czy w ogole ktos byl by w stanie napisac cos na tak niskim poziomie .
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-16, 22:57   #26
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Z wypowiedzi wynika zarzut że nijaki Carla zjebał balans. Czytelnie Ci to wyłożyłem?
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-16, 22:59   #27
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Tak.
To przez niego administracja postanowila opuscic ten projekt. Smutne, ale prawdziwe...
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-16, 23:00   #28
Vulpes
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Postów: 12
Domyślnie

Wy naprawdę nie macie co robić tylko się wyzywać? szkoda myślałem, że coś będzie z tego tematu, ale jednak lipa :P
Vulpes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-16, 23:02   #29
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Nie, to przez "hejty niedzielnych graczy". Czytaj uważnie.

Ja uważam że ogólnie przez destruktywną krytykę, nie tylko niedzielnych graczy, administracja mogła stracić chęć rozwijania tego projektu i utrzymywania kontaktu z wiecznie niezadowolonymi graczami.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-16, 23:08   #30
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Wszytko łączy się w logiczną całość, przejrzałem na oczy!
Carla Ty chuju coś narobił, teraz nie mogę grać. ;/////////
To był mój ostatni post na tym forum (chyba).

@Vulpes to co proponujesz jest do dupy.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.

Ostatnio edytowane przez corkarypto ; 14-03-16 o 23:36
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin