Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-01-13, 12:32   #11
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Jak utrudniają ? Tym ze zwiad bije , jak to powiedziała ostatnio przyjaciolka z tibi . Zwiad leje jak z karabinu.
Legolas jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 14:42   #12
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Nie łatwo mi się wypowiedzieć w tym wątku, bo nie mam jeszcze aż tak dużo doświadczenia w grze (raptem 74 poziom). Niemniej jednak przyrównując rycerza do maga i zwiadowcy nie trzeba długo rozmyślać, aby stwierdzić, że te klasy postaci dzieli przepaść, prawie pod każdym względem.

Ja, rycerz
Wybrałem rycerza, gdyż najzwyczajniej w świecie lubię dużo capa, dużo hp i mało czarów na hotkeyach. Godzę się z tym, że w PvP nie będę się równał ze zwiadowcami i magami, ale PvE powinno wyglądać zdecydowanie inaczej. Tymczasem rycerz dłużej skilluje, rycerz wolniej expi, rycerz ma dużo mniejszy dmg (przy czym rozstrzał hitów jest wręcz absurdalny), rycerz ma trudniejsze dzienne questy (na starcie), dodatkowo oczywiście w PvP jest "ciapą".

Rycerz 2h
Ostatnio postanowiłem sobie wypróbować rycerza 2h, bo ponoć jest trochę lepiej. Jednak na razie nie mogę przebrnąć przez skilowanie. Na 36 poziomie mam 38 skilla broni 2h. Myślicie zapewne "eee pewnie tylko expisz' - niestety właściwie robię tylko questy a resztę czasu skiluję. Miałem plan dobić do 50 skilla 2h i rozdać PN, ale już widzę, że byłaby to syzyfowa praca...

Rycerzy już nie ma...
To nie prawda są, ale ich ilość jest naprawdę tragicznie mała. W godzinach szczytu stojąc w depo nie raz czuję się rodzynkiem. Za to Altaron zalewany jest coraz to nowymi postaciami zwiadowców, których falę można by określić mianem tsunami.

Zmiany
Nie mam pomysłu co zmienić, bo zapewne każda proponowana zmiana wymagałaby dokładnego przeanalizowania, aby przy wprowadzeniu nie spowodować szeregu innych błędów. Propozycje Myzaela wydają się być w porządku, zwłaszcza ta dotycząca paraliżu i broni drzewcowych. Jeśli chodzi o mnie to jedyną propozycją (właściwie od czapy) byłoby zmniejszenie czasu odnawiania dziennych questów. Gra moim zdaniem traci dużo ze swojej "grywalności" , bo masa osób wchodzi tylko i wyłącznie po to ,aby zrobić te dosyć schematyczne questy. Sam mam maga, którym poza zabiciem 100 szczurów i 300 czerwi (razem z kolegą) nie ubiłem nic poza potworami z questów. Po miesiącu przy zerowym wysiłku i grą kilkanaście minut dziennie mam 36 poziom (nie gram codziennie i robię 1 czasem 2 questy). Nie będę podawał nicków, ale widziałem maga, który w kapkę ponad 2 tygodnie wbił z 1 na 52 poziom (grając bez blokera). Oczywiście, nie twierdzę, że to za szybko, bo różnie ludzie grają ale uważam, że efekty nie są adekwatne do włożonego wysiłku. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłaby zmiana, aby questy te odnawiały się co 24h wtedy z czystym sumieniem można by to nazwać "questami dziennymi".

Tyle z mojej strony...na chwilę obecną :P. Pozdrawiam.
Siupek jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 15:28   #13
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

"Oczywiście, nie twierdzę, że to za szybko, bo różnie ludzie grają ale uważam, że efekty nie są adekwatne do włożonego wysiłku."

Wiesz grałem wiele lat w tibie tutaj gram przeszło rok lub 2 lata.
Nie będe się rozpisywać co do szbkości expa. Zaloznie było takie aby Altaron byl bardziej klimatyczny ,opieral sie RPG i byl tudniejszy od Tibii.
Rzeczywistość z tego mixu (zmiany,upadte) jest taka ,że to własnie tibia jest trudniejsza i tam o wiele wolniej się expi.

Nię będe tu wypisywać 2tys znakow aby coś wam wyjasnić.
Ale porównajcie sobie 80 Tibijskiego Paladyna i Altarońskiego Zwiadoce.
Każdy kto grał w Tibie lub gra to ma porownanie.
Który lepiej bije? Oczywiście że Zwiadowca.
Mamy za kozackie postacie (nie mówie o rycerzach) same nasze sumy życia są kozackie.
Ja mam 1200 hp na 126 lvlu (Mag) w tibii 160 ma dopiero kolo tysiaca.
Wiec kto jeszcze mi powie ze tu nie gra sie latwiej i nie expi szybciej ?

Thali mowila ,że tu trudniej bo w Tibii wbili 100 poziom w tydzień.
Powiem tak 2 lub 3 ogarnietych ludzi,niech na test serwie dadza 40kk , jakiemus rycowi 200 poziom. I mozna sprobowac zrobic test zwiadowcy czy maga.
Jestem przekonany ze w zaskakujaco szybkim expie wbilibysmy 100. Grajac prawie ze 24/7 tak jak zrobili to tibijczycy. I mamy o wiele latwiej to wbic niz oni.
Nie no takiego testu nie bede robić nie chce grac 24/7 :D ale sami mozecie się wypowiedziec.
Legolas jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin