Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-06-13, 21:22   #21
piotrekmistrz
 
Avatar piotrekmistrz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 17
Domyślnie

W altaronie każda DOBRA propozycja zawsze spotyka się z negatywną krytyką szerokiego grona hejterów :\.

Pomysł spoko
piotrekmistrz jest nieaktywny  
Stare 03-06-13, 22:56   #22
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

A ja proponuję dodać czary! I potwory! I budynki! I grafiki, przedmioty nowe, zbroje i miecze. I sety też. I nowe miejsca. I miasta. I jeszcze inne potwory i subprofesje. Jakie? A nie mam pomysłu, ale może ktoś wymyśli.

Tak na serio, to proponuję zamknąć ten temat, z powodów oczywistych.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 03-06-13, 23:52   #23
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

@up ZAPOMNIAŁEŚ - kłesty ! Nie zamykajcie tematu ! :) Przynajmniej jest co czytać ;d
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 04-06-13, 08:55   #24
tenio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 100
Domyślnie

Widzę, że wszystkie pomysły, które są nowe a nawet te które się powtarzają zostają HEJTOWANE przez reszte. Spoko, jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to niech go zapoda a nie pier!@###$@# o du!@@## Marynie i hejtowanie. Uiop co z tego ze proponujesz zamknąć temat, jak on i tak dalej będzie drążony.
Moim zdaniem. Chcesz czegoś nowego? Chcesz rozwoju? Napisz coś.
Ja w swojej propozycji opisałem po części wykorzystywanie zręczności, która w tym momencie daje nam możliwość zbierania składników na mikstury i co? A gdyby budować samemu dom? Gdyby starać się o reputacje, szacunek czy zaufanie u władz miasta? A może zrobić coś nowego bardziej na myślenie, a nie zero rozwoju? Po co wbijać tylko lvl i zbierać rary? A może tak by płacić rzemieślnikom za ekwipunek czy alchemikom za mikstury żywnością lub składnikami? A może uczyć się nowych umiejętności przez tydzień? Chcecie hejtujcie "bo nie podoba mi się to" ale, czymś takim nie polepszycie gry, a tym bardziej nie rozwiniecie fabuły.
tenio jest nieaktywny  
Stare 04-06-13, 14:56   #25
mwrobie
 
Avatar mwrobie
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 81
Domyślnie

mam tylko 1 pytanie do administracji, czy zamierzacie wprowadzić nowe profesje lub subprofesje?
__________________
Sygnatura gracza wicked"14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ...."
Tron-admin w altaronie przypadek?Spragniony prawdziwej poezji? Kliknij tutaj!
mwrobie jest nieaktywny  
Stare 04-06-13, 15:20   #26
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał mwrobie Zobacz post
mam tylko 1 pytanie do administracji, czy zamierzacie wprowadzić nowe profesje lub subprofesje?
Kiedyś - kto wie? W tej chwili nie mamy takich planów. Lepiej doszlifować obecne profesje niż dokładać nowe.
Tron jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin