Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-06-14, 08:38   #21
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Nie rozumiem dlaczego wy wszystko przekładacie na ten zj***ny PvP. Mnie ten serwer nawet nie obchodzi i równie dobrze Mustafa może go wysadzić w powietrze razem z wami. Mnie interesuję PvE gdzie mag nie istnieje na tle reszty klas, a jesli chcesz się spierać, to popatrz na expiącę się postacie, a jeśli dalej uważacie że balans jest ok (bo 160 mlvl mag nekro alch wali po 2k) , to niech wam będzie, z tym że zobaczycie, że za rok w update, znerfią rycka albo polepszą maga bo jest jak mówie.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 08:46   #22
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Sunflure jak widze co ty wypisujesz na temat maga nekro(najlepsza profesja w tym momencie) to proponuje Ci zagrac zwiadowca duchownym.
Magiem na 20lv robi sie teraz 300k/h, malo?

W momencie zniesienia ograniczenia na mlv,mag na 70 lv to kosiarka,nie mowiac o wyzszych poziomach.

Ps.Zao na gorskich trollach expi magiem od 55lv i sobie chwali...
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 08:51   #23
heroes133
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Nie mogę się doczekać aż ktoś zrobi jakiegoś bekowego mema. Temat do kosza, co to ludziom do głowy wpada :D walnął ryckiem kryta za 1300 i myśli, że jest lepszy niż mag nekro walący z sd po 2k w moby (przy średnim mlvl) co 2 sec

@Merv od skilla 2h też zależy jak mocno walnie z kryta



skoro walisz kryty po 1300 to obstawiam, że normalnie bijesz po 400-500, jak już pisałem znajomy mag nekro 37(?)lvl bez rozdanych pnów, po 400-500 hity w ludzi :)
37lvl w ludzi po 500? Z czego i jaki ma mlvl?


Osobiście już na maga nie narzekam, po "łatce" która zniosła limit mlvl jest grywalny.

Ale prawda jest taka, że na średnim poziomie 50-100+? różnica obrażeń zadawanych mobom między Wojownikiem a Magiem jest znikoma (pociski, gfb, wave / broń, odes rago, rago tote) przy czym Wojownik ma kilka razy większą żywotność.

Porównuje tutaj 85+ Mag Duch/Ele z 85+ Wojownikiem Duch/Ele. Z którym chodzę na hunty.

Nie wiem jak to się ma na 500lvl, także się nie wypowiadam.
heroes133 jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 08:57   #24
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Chociaz jeden ktory zrozumial o co mi chodzi.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 09:24   #25
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@heroes133
z efo owla za 320-400+ rózga, mlvl ma 81
Jaki masz mlvl na tym 85 magu a jaki rycek ma skill?
Tak woj ma kilka razy większą żywotność, ale musi się wbijać między moby, mag może utrzymać dystans(co nie jest łatwe, ale jeśli ktoś ogarnia...) Choć faktycznie duchem możesz nie widzieć różnicy dmg pomiędzy magiem a wojem.
cewix jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 16:21   #26
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Magowie są profesją bijącą najwięcej, nie mają takiego rozrzutu obrażeń jak pozostałe profesje, obrażenia krytyczne nie zostaną wprowadzone do czarów/run.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin