Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: j.w
reset charów 40 35.40%
powiększenie xp potrzebnego na lvl 12 10.62%
nic nie trzeba robić 61 53.98%
Głosujących: 113. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-08-13, 17:41   #31
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Ciekawi mnie, czy za restetem zagłosował jakiś 100 lvl+, bo z tego co widzę, ludzie którzy chcą resetu, mają po 20ste lvle, więc o czy my rozmawiamy?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 17:49   #32
davido1616
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Ciekawi mnie, czy za restetem zagłosował jakiś 100 lvl+, bo z tego co widzę, ludzie którzy chcą resetu, mają po 20ste lvle, więc o czy my rozmawiamy?
W samym temacie wypowiedziały się takie trzy osoby - może przeczytasz najpierw temat zamiast pisać głupoty?
davido1616 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 17:57   #33
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Pisanie głupot, to moje hobby
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:01   #34
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
O ile wiem było zamierzenie, aby skille nie spadały, ale nie potrafili tego zrobić, więc nie widze problemu.
Attax tylko, że chodzi o to, że ktoś zdobył dajmy na to 1mln expa teraz, czyli zabił dajmy na to 10 mobów który każdy dał mu 100k expa, skoro odejmiemy 20% expa to tak jakby zabił 10 mobów ktore dały mu 80k expa, więc bedzie mial go 1mln.
Jeżeli zostanie to w ten sposób odjęte, to NIKT nie bedzie na -, czy na +...

A ty policzyłeś % z lvla, zamiast z expa ;)
I tak nie widze w tym całym procederze sensu. Ktoś duzo/dlugo gra to ma i duzy lvl po co drążyć. Jak macie kombinować coś z tym to najlepiej powiedzcie juz teraz graczom. Tak zamierzamy coś z tym zrobić, aby niektórzy gracze do których się zaliczam nie marnowali więcej czasu na Altaron. Przez takie posty jakie piszecie odechciewa się grać, oraz przez brak stanowiska Administracji w tym całym bajzlu.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:01   #35
Amara12
 
Avatar Amara12
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Kraków
Postów: 34
Domyślnie

Przecież reset charów to tylko kwestia czasu.
Amara12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:10   #36
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Kurwa attax człowieku. Tak Ci strasznie zależy na lvl widać. Bo jakbyś stracił nie jako jednostka a całe społeczeństwo -20% wyszloby to na + serverowi. Kto przyjedzie tu grać jak będą biegały same 300 teraz? Myślę,ze Ty sam nie utrzymasz servera na którym nikt nie będzie grał bo będzie za nudno. Wprowadzając -20% Administracja ma czas na reklamę i zachęcenie nowych graczy. Spójrz teraz na to. Dziś gość padł o 8 na 111 poziomie czyli miał 110. O godzinie 13 ma już 113. 5h to taki maniak? Niesadze...

-20% i trochę większe straty po.śmierci i w ta grę znów będzie się chciało grać,walczyć,expic.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:12   #37
davido1616
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Kurwa attax człowieku. Tak Ci strasznie zależy na lvl widać. Bo jakbyś stracił nie jako jednostka a całe społeczeństwo -20% wyszloby to na + serverowi. Kto przyjedzie tu grać jak będą biegały same 300 teraz? Myślę,ze Ty sam nie utrzymasz servera na którym nikt nie będzie grał bo będzie za nudno. Wprowadzając -20% Administracja ma czas na reklamę i zachęcenie nowych graczy. Spójrz teraz na to. Dziś gość padł o 8 na 111 poziomie czyli miał 110. O godzinie 13 ma już 113. 5h to taki maniak? Niesadze...

-20% i trochę większe straty po.śmierci i w ta grę znów będzie się chciało grać,walczyć,expic.
Straty po śmierci? Kogo stać na blessy i tak ma wyje**ne, a reszta niech się męczy. No i powraca genialny system PN - brakuje Ci jeden procent do przykładowo mlvla, ale i tak go nie odrobisz, musisz wydać PN.
davido1616 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:17   #38
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał davido1616 Zobacz post
brakuje Ci jeden procent do przykładowo mlvla, ale i tak go nie odrobisz, musisz wydać PN.
Jeden? Jeden odrobisz. Osobiście to sprawdziłem. Zrobiłem kilka tysięcy plecaków run na manasach(nie przesadzam) i 1% urósł, robiłem to z 3 tygodnie, bo bez przerwy to za nudno.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:23   #39
davido1616
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Jeden? Jeden odrobisz. Osobiście to sprawdziłem. Zrobiłem kilka tysięcy plecaków run na manasach(nie przesadzam) i 1% urósł, robiłem to z 3 tygodnie, bo bez przerwy to za nudno.
Na 50 mlvlu zrobienie 50 bp run dało mi 2% - średnio opłacalne, skoro do mlvla brakuje mi przykładowo 50-60%.
davido1616 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 18:30   #40
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Kurwa attax człowieku. Tak Ci strasznie zależy na lvl widać. Bo jakbyś stracił nie jako jednostka a całe społeczeństwo -20% wyszloby to na + serverowi. Kto przyjedzie tu grać jak będą biegały same 300 teraz? Myślę,ze Ty sam nie utrzymasz servera na którym nikt nie będzie grał bo będzie za nudno. Wprowadzając -20% Administracja ma czas na reklamę i zachęcenie nowych graczy. Spójrz teraz na to. Dziś gość padł o 8 na 111 poziomie czyli miał 110. O godzinie 13 ma już 113. 5h to taki maniak? Niesadze...

-20% i trochę większe straty po.śmierci i w ta grę znów będzie się chciało grać,walczyć,expic.
5h to mało na wbicie 1 poziomu co mu da 10 zycia ? A kto ma Ci przyjść grać dlatego, że dostałem - 20% do lvlu. xD nie rozumiem kogo to by interesowało o jakiej Ty reklamie mówisz, chcesz grac przy 500 osob online to zmień gre. Chcesz przeprowadzać rewolucje obcinając ludziom poziom. No kurwa, chyba coś nie tak, w WoWa gra 10 milionów ludzi a nikt tam nikomu poziomów nie obcinał. W tibie grało swojego czasu po 30k online i tez tam lvlu nie obcinali, a ludzie przestali grac nie dlatego ze ktos mial 500 czy 600 lvl tylko ze bylo coraz wiecej botów. Jak Cie boli, że biegasz za typem żeby go zabić a on po 5h ma ten lvl z powrotem nie oznacza że wbił cały lvl. Mógł przecież miec 50% do 112 stego a spadl na 110 to po pierwsze. Po drugie, po chuj zmieniać kazdemu exp itp skoro chodzi Ci o fragi to raczej jakis system PVP a nie system expienia. Bo gdybyś zabił kogos i ktoś by stracił z 5 poziomów to raczej by odrobił to w tydzien. Ale sorry w Altaronie jest tak prosto kogos zabic, że takich strat byc nie moze.


next please, Argument, że nikt tu nie chce grać bo lataja tu ludzie z 200+ pokaż mi chociaż 10 postów kogoś kto napisał "E NIE GRAM TU BO TU SĄ JUŻ HLVLE więc gra sensu nie ma". Nie ma tu ludzi bo nie ma reklamy. Jebnij reklamę na TVN po faktach to jutro zobaczysz tu 500 online, zapytaj kumpla czy wie co to Altaron ? Odpowie Ci że nie a zapytaj czy wie co to World of Tanks czy WoW , Diablo , Tibia itp itd. Chodzi o reklame nie o jakieś smieszne stwierdzenia, że jakby ludzie mieli mniejsze lvle i innaczej expili to by wiecej ludzi tu grało. Każdemu normalnemu człowiekowi nie przeszkadza to, że ktoś ma wysoki lvl. Czy przeszkadza Ci taki bill gates, który jest miliarderem? Przecież powinni mu zabrać cały majątek żeby zaczynał tak jak Ty od 0 albo co najmniej te 20%

Ostatnio edytowane przez Attax ; 27-08-13 o 18:48
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin