Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-01-14, 12:32   #1
M3lina
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 1
Domyślnie Kusza zwiekszenia zasiegu +2 nie dziala

Widzisz kusze (+2) (Zasieg:5, Celnosc% +4). Z tego przedmiotu prawidlowo korzystac moze gracz o poziomie 45 lub wyzszym. Wa¿y 40.00 uncji. Zwiekszenie predkosci ataku o 0.245 s. Zwiekszenie zasiegu o 2.


Sprawdzcie co jest nie tak bo zasieg jest dalej na 5 kratek
M3lina jest nieaktywny  
Stare 21-01-14, 15:38   #2
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

Sprawdziłem.

Faktycznie w słowie "Zasieg" brakuje ogonka w literze "e" ( prawidłowa forma to "ę"). Na pewno to wpłynęło na brak zgłoszonego przez Ciebie zasi"ę"gu.
ksz ksz bez odbioru :)
Kubush jest nieaktywny  
Stare 21-01-14, 19:41   #3
M3lina
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 1
Domyślnie

Chce dodac jeszcze ze kusza ktora zdobylem miala 7% celnosci ulepszylem zwojami na +1 bylo co zwiekszylo celnosc do 9% probowalem ulepszyc na +2 po czym spalila sie na 0 czy czasem kusza nie powinna Miec dalej 7% celnosci tak jaka Ja zdobylem?
M3lina jest nieaktywny  
Stare 21-01-14, 20:34   #4
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Po spaleniu zniknął bonus z kuszy? ;o
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 21-01-14, 20:48   #5
M3lina
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 1
Domyślnie

Tak zlocilem kusze ktora miala 7% celnosci ulepszylem na +1 zwojem blogo bylo 9% probowalem na +2 spalilo i bylo 0% celnosci chyba powinno byc dalej 7 bo taka kusze zlocilem wiec nie wiem czy tak powinno byc czy jakis problem tak samo z tym zasiegiem pisze ze zagieg zwiekszony o 2 a dalej z 5 kratek strzela ;/
M3lina jest nieaktywny  
Stare 21-01-14, 20:50   #6
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Swoją drogą czy to takie szczęście, że udało Ci się zdobyć kuszę z takimi atrybutami tak szybko czy być może po prostu za łatwo da się wydropić takie rarytaski?
No bo takie bonusy to już nie byle co...
Obles jest nieaktywny  
Stare 21-01-14, 20:56   #7
M3lina
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 1
Domyślnie

co mi z tych bonusow skoro to tylko pisze ze niby zasieg jest na 2 kratki wiecej skoro to nie dziala i co to za rar z celnoscia kuszy na 7% skoro to mozna spalic bezsensu to tak jak zlocic zbroje ktora ci daje 3 pancerza wiecej podczas ulepszajac tej zbroi wbijasz na +1 i na +2 spalasz i ten bonus sie wypala chyba nie do konca dopracowane te bonusy sa ...
M3lina jest nieaktywny  
Stare 21-01-14, 21:25   #8
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Faktycznie cos jest z tym nie tak :P Jednakze musiales miec sporo szczescia w locie ja lacznie expilem 1h na szeregowcach i 3h na inkwizycji na przeszlosci i z najlepszych kusz to spadly mi 2x na +2 ataku i 2x +5% celnosci. Probowalem ulepszac te na +2 ataku i bonus sie nie tracil przy spaleniu bonusu zwojem.
Wicher jest nieaktywny  
Stare 21-01-14, 21:35   #9
M3lina
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 1
Domyślnie

no nie spadl ci bonus z tymi na +atak mi jedynie co sie spalilo to Celnosc bonusy takie jak zasieg na 2 kratki i szybkostrzelnosc zostala po to sie ulepsza zwojami blogo zeby zadne bonusy nie dalo sie spalic podczas ulepszania
M3lina jest nieaktywny  
Stare 21-01-14, 23:22   #10
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał M3lina Zobacz post
no nie spadl ci bonus z tymi na +atak mi jedynie co sie spalilo to Celnosc bonusy takie jak zasieg na 2 kratki i szybkostrzelnosc zostala po to sie ulepsza zwojami blogo zeby zadne bonusy nie dalo sie spalic podczas ulepszania
uzywaj interpunkcji, bo tego nie da sie czytac.
Voltix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin