Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-10-14, 20:13   #1
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król Turniej 12 wyzwań - zapisy !

Jako, że moja propozycja spotkała się z ciepłym przyjęciem to czas wcielić plany w życie! Zapraszam Was wszystkich do wzięcia udziału w "Turnieju 12 wyzwań" odbywającym się dla wszystkich graczy z serwera NON-PVP. Wydarzenie to organizowane jest przeze mnie oraz Dunedaina.

Wstępnych słów kilka...


Turniej polegał będzie na jak najszybszym wykonywaniu wymyślonych przeze mnie oraz Dunedaina zadań. Wyzwań, jak sama nazwa turnieju wskazuje, będzie 12. Pojawiać się będą po trzy w tygodniu - w poniedziałki, środy i soboty pomiędzy godziną 17 a 20. Po wykonaniu danego zadania gracz zmuszony będzie w turniejowym temacie przedstawić dowód na jego ukończenie (screen, bądź film umieszczony na Youtubie). Pierwsze trzy osoby, które ukończą wyzwanie otrzymają punkty - pierwsza osoba -€“ 3 punkty, druga osoba - 2 punkty, trzecia osoba - 1 punkt. Dane wyzwanie, ukończyć można wyłącznie do momentu publikacji kolejnego tzn. po ogłoszeniu następnego zadania punkty za poprzednie nie będą już naliczane. Punkty te ze wszystkich zadań będą się sumować. Zwycięzca turnieju (mający ich najwięcej) rzecz jasna zostanie nagrodzony zarówno nagroda pieniężną jak i specjalnym przedmiotem stworzonym przez Administrację specjalnie na potrzeby tego turnieju.

Jak wziąć udział?


Wystarczy w tym temacie wpisać nick postaci, która weźmie udział w turnieju. Następnie z tejże postaci wysłać mi 12k będące wpisowym. Paczkę z wpisowym należy wysłać na nick "Liara" do Neolithu. Po co wpisowe? Już śpieszę z wyjaśnieniem. Każdy gracz uiszcza opłatę za udział w turnieju, opłata ta wynosi 12k, czyli 1k za każde zadanie. Pieniądze od każdego uczestnika zasilają pulę wygranej, którą zgarnia zwycięzca turnieju. Zatem im więcej uczestników tym większa pula pieniędzy do zgarnięcia. Zadania będą rozmaite, wymyślane w taki sposób aby można było je wykonać nawet na niższych poziomach bez względu na to jaką klasą postaci się gra. Aby jednak w niewielkim stopniu ułatwić nam wymyślanie zadań prosimy o zgłaszanie się do turnieju postaci o minimum 30 poziomie doświadczenia.

Do kiedy trwają zapisy?


Zapisy na "Turniej 12 wyzwań" trwać będą do 2 listopada włącznie. Turniej rozpocznie się od 3 listopada i trwać bedzie do 1 grudnia. Wezmą w nim udział wyłącznie osoby, które zgłoszą w tym temacie danego bohatera jako "zawodnika" i z tejże postaci wyślą mi wpisowe. Listę uczestników będę na bieżąco aktualizował. Ogłoszenie wyników nastąpi do 2 dni od zakończeniu turnieju. Wręczenie nagrody zwycięzcy nastąpi w najszybszym możliwym terminie, w którym zwycięzca i ja bądź Dunedain będziemy online. Z wręczenia nagrody opublikowany zostanie screen.

Dlaczego to robimy?


Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę. Fajnie byłoby stworzyć, coś czego w Altaronie jeszcze nie było, urozmaicić jakoś rozgrywkę no i zapisać się w historii tej gry :P. Poza tym jest to też dobra okazja aby porywalizować ze sobą jednocześnie integrując się jako społeczność serwera NON-PVP. Taka dodatkowa rzecz...od graczy dla graczy. :)

Wszystkie pytania proszę kierować do mnie na forum poprzez PW bądź w grze do postaci o nicku "Liara". W temacie będę aktualizował nie tylko listę uczestników, ale również treść - jeśli zajdzie potrzeba aby coś dokładniej wyjaśnić.

LISTA UCZESTNIKÓW:


1. Lilith Warhallyah
2. Marańcza
3. Wymiatacz
4. Lutzipher
5. Lord Hordan
6. Hajabuza
7. Laramlir
8. Xazax
9. Broom
10. Ark The Shadow
11. Marilyn
12. Bard

Zwycięzcy turnieju poza obiecaną pulą pieniędzy (144k) zostanie wręczony, specjalnie przygotowany przez Administrację, unikatowy przedmiot, którego nie będzie można nigdzie indziej zdobyć.


Bardzo proszę o merytoryczne wypowiadanie się w temacie. Proszę też Administrację o usuwanie wszelkich postów z tematem niezwiązanych. Serdecznie pozdrawiam!

Ostatnio edytowane przez Siupek ; 03-11-14 o 07:30
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-14, 21:09   #2
Lilit
Doradca
 
Avatar Lilit
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Skąd: Warszawa
Postów: 104
Domyślnie

Lilith Warhallyah
__________________
Każdy ma w oczach coś prócz pustki
Nawet jej oczy,
jasne i zimne.
Lilit jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-14, 21:11   #3
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Marańcza ;)

Ostatnio edytowane przez Marancza ; 26-10-14 o 11:11
Marancza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-14, 22:07   #4
Wymiatacz788
 
Avatar Wymiatacz788
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Szczecin
Postów: 303
Domyślnie

Wymiatacz :D
Wymiatacz788 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-14, 22:42   #5
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Lutzipher.
kaos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-14, 00:44   #6
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Lord Hordan
Chętnie wezmę udział, lecz bez sobót.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-14, 02:35   #7
lukaszptkwo
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Poznań PTKWO
Postów: 11
Domyślnie

Hajabuza
Dołanczam do tego :)
lukaszptkwo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-14, 10:52   #8
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Laramlir aka Lary xD mam nadzieję, że wyrobię się z czasem :)
brave12013 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-14, 11:41   #9
jopi
 
Avatar jopi
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 52
Domyślnie

Piszę się na to szaleństwo.
jopi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-14, 17:44   #10
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
Domyślnie

Ja... też się pisze.
brave jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin