Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-02-18, 11:07   #21
Kajtek
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 53
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
No siemka Kajtek.
Większość newbie ma taką mentalność jak ja, a do tego łatwiej sie zraża, bo nawet nie zdążą poznać smaku altaronu.

Druga sprawa jest taka, że ostatnie edycje to był nieformalny war ots i tak już niektórym zostało, rpg gdzieś się w tym wszystkim dawno zgubiło niestety, a szkoda bo to uniwersum jest niepowtarzalne.
Siemka,
Nie obraź się (lubię Cię mimo wszystko :), ale siejesz ferment.
Cały czas piszesz posty typu "reprezentuje npvp" "większość newbie", ale jakoś nie widzę postów popierających Twoje zdanie.
Ja i tak raczej zrezygnuję z gry. Chłopaki mi już nie odpuszczą (a szkoda, po pewnie w przyszłości organizowałbym ruch oporu przeciwko nim i mielibyśmy wspólnie trochę zabawy :), a nowej postaci na npvp mi się nie chce robić.

P.S Tylko mnie nie poprawiaj, że to nie będzie npvp, bo strefa ochronna w mieście to koszmar - w miastach często wywiązują się najlepsze walki :)
__________________
Pozdrawiam
Kajtek
Kajtek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-18, 11:09   #22
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Spokojnie kupiec. Nawet na non ci powieksze odbytnice.
Btw, Selbo to Leszek a nie Seba.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-18, 11:15   #23
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kajtek Zobacz post
Nie obraź się (lubię Cię mimo wszystko :), ale siejesz ferment.
Cały czas piszesz posty typu "reprezentuje npvp" "większość newbie", ale jakoś nie widzę postów popierających Twoje zdanie.
No nie obraże sie, bo Cie rozumiem. Początkowo bylem jedynie za zaostrzenie systemu pvp.
Też mi szkoda, że większość osób nie pisze tutaj tego co myśli, ale może po prostu nie czują się na tyle pewni i nie mają wystarczająco szerokiej perspektywy.


Cytat:
Napisał Kajtek Zobacz post
Ja i tak raczej zrezygnuję z gry. Chłopaki mi już nie odpuszczą (a szkoda, po pewnie w przyszłości organizowałbym ruch oporu przeciwko nim i mielibyśmy wspólnie trochę zabawy :)
Problem w tym, że to ludzie którzy znają te gre na 100%, mają wysokie zdolności manualne i potrafią jej poświęcać mnóstwo czasu, jak ja, tylko oni go lepiej wykorzystują.
Sam widzisz jak jest, mi nie zależało na takich strefach, przez 3 miesiące grało sie dobrze i nie było żadnego random pk, ale roszczeniowe bydło weszło i zrobiło chlew.
A najbardziej mnie odrażają wypowiedzi po zpkowaniu jakiegoś ziomka "jakie gówno".
Miałem i mam niezły ubaw z tego, że ich działanie ma całkowicie odwrotny skutek od zamierzonego xD
No po prostu nie można było inaczej, z terrorystami sie nie idzie na układy.
Może kiedyś te strefy non będą zniesione, ale na razie trzeba naprawić community w tej grze, pozwolić się oswoić nowym graczom.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-18, 11:32   #24
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomusex Zobacz post
czli całe przenoszenie postaci itak jest bezsensu bo ludzie utracą pny za questy. lepiej juz od nowa zacząć grać pozdro.
No to właśnie ten zajebisty pomysł Selba
dzigidzag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-18, 11:35   #25
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

@up
Dokładnie postacie z non pvp do kosza, można o od nowa ale po co? :)
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-18, 11:50   #26
chinczykbeatdzg
 
Avatar chinczykbeatdzg
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Zgorzelec
Postów: 12
Domyślnie

Jak czytam te Wasze posty to zastanawiam sie ile macie lat, bo rozmowy dorosłych ludzi raczej tak nie wyglądają. Nonpvp(NIE MÓWIĘ, ŻE WSZYSCY) to jedne wielkie rakowisko...
chinczykbeatdzg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-18, 11:58   #27
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie

Cytat:
Napisał chinczykbeatdzg Zobacz post
Jak czytam te Wasze posty to zastanawiam sie ile macie lat, bo rozmowy dorosłych ludzi raczej tak nie wyglądają. Nonpvp(NIE MÓWIĘ, ŻE WSZYSCY) to jedne wielkie rakowisko...
Rakowisko? Czyżbyś mówił jednym z bardziej żenujących slangów młodzieżowych, o wielki dorosły?
dzigidzag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-18, 12:04   #28
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Chinol co jest dziecinnego w mojej wypowiedzi? że postacie z non pvp nie nadają się do dalszej gry na "nowym" serwerze? czy może mam być masochistą i trenować postać od 0 która i tak nie dorówna innym i mam się z tego cieszyć? XD
Ewentualnie stworzyć kolejną postać i expić na tych samych mobach tyle że trudniej? xD
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-18, 12:04   #29
Kajtek
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 53
Domyślnie

Cytat:
Napisał dzigidzag Zobacz post
Rakowisko? Czyżbyś mówił jednym z bardziej żenujących slangów młodzieżowych, o wielki dorosły?
Daj mu spokój, jest z Zgorzelca
__________________
Pozdrawiam
Kajtek
Kajtek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-18, 12:27   #30
chinczykbeatdzg
 
Avatar chinczykbeatdzg
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Zgorzelec
Postów: 12
Domyślnie

Używam zwrotów odpowiednich do Waszego poziomu, który reprezentujecie na tym forum.

Chcecie argumentów?

1. Wielki płacz o SS, który ponoć został zakupiony na nonpvp, a jak dobrze wiemy SS jest na całe konto - nie na jeden świat. (Poza tym nikt do zakupu Was nie namawiał)

2. Selbo przenosi Wam postacie(UWAGA! nie JEDNĄ, a DWIE), za które dostajecie talary. Bez problemu kupicie eq, bo u nas raczej tętni handel życiem.

3. Wiele miejsc zostanie objęte strefami chronionymi, to dla Was i tak za mało?!

4. Jak można płakać tak za pixelami?! Nie rozumiem

5. Swoim narzekaniem nic nie zrobicie, oprócz narażania się graczom pvp - im więcej narzekacie tym większy oni zrobią pogrom w piątek.

6. Ostatni punkt mojej wyliczanki kierowany do Kajtka :)
Co z tego, że jestem ze Zgorzelca? Argument na poziomie podstawówki :)



1,2,3.... Proszę bardzo wylewajcie swoje żale dalej i tak Wam już nie odpowiem.
chinczykbeatdzg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin