Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-11-15, 14:58   #61
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny  
Stare 05-11-15, 15:14   #62
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Wasza nieudolna próba znienawidzenia przez serwer robi się tak żałosna, że aż śmieszna. Chcecie, by was znienawidzono, by ludzie się oburzyli, by zechcieli walczyć, wytępić was i pokazać gdzie wasze miejsce. Zamiast tego się z was śmieją i pokazują, że wasze miejsce jest wszędzie, byle nie przed komputerem. Ale wy dalej swoje xD
Sposób na głupotę? Unikać jej i właśnie taki wywołaliście efekt ;)
Mówi to osoba , która spędza równie tyle czasu przy kompie co inni . Chce grać rpg , chronila jakis tam neutrali a kto nie był w klanie hertagon to naganiała ludzi by go zabili ^^ . M.in. przez tą osobe rozpadł się team 40 osobowy ale to sie nie liczy , ona nie ma winy tylko kręgi ;/;/ ojojo uwazaj ,bo jeszcze nam przemowisz by było jak ty chcesz
Trixis jest nieaktywny  
Stare 05-11-15, 21:41   #63
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Nudzą już mnie te wasze wymysły, wymyślcie coś nowego.

Carla widzę, że na Twoje niskie ego nawet tatuaż nie pomogł :) Biedna bezbronna Beatka, ciśnijmy ją, może się załamie xD

Ostatnio edytowane przez oczywaszki ; 05-11-15 o 22:02
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 08-11-15, 23:23   #64
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Nudzą już mnie te wasze wymysły, wymyślcie coś nowego.

Carla widzę, że na Twoje niskie ego nawet tatuaż nie pomogł :) Biedna bezbronna Beatka, ciśnijmy ją, może się załamie xD
. Nie licz na to , ze wygra za Ciebie 40 osob wojne tak jak to było do tej pory . Pokaż ,że jesteś kimś i nie płacz juz , że jesteśmy grupą ludzi która chce się wyżyć bo to też juz sie robi nudne . Tak narzekaliście ,ze jest w altaronie nudno , nie ma co robić . Dajemy szanse na to by wkońcu coś się działo . Jak ma się coś zmienić przy stanie 2 dominujących gildii na serwerze ? Ma być tak jak zawsze ? Jedni grają 2 miesiące , odechciewa im sie i enemy gildia wraca na empty serwer ?? My swoje zrobiliśmy , czekamy teraz na was aż łaskawe zaczniecie grać i dotrze do was wkońcu fakt , że juz nigdy nie bedzie tak jak kiedyś . Popatrzcie na to z innej strony , co by było gdyby 3 czy nawet teraz 4 gildie zaczęły normalnie grać . Ale nie po co , lepiej pisać jaki to Exoreniuss jest zły , zbuntował ludzi i w ogóle teraz wszystko jest bleee , rozwala ten serwer od środka itp itp itp . Sranie w banie . Teraz może być lepiej , ale po co grać jak ma się w teamie 10-15 osob , przeciez musi nas być czterdziestu !!!!!!! Piszesz o moim ego , a nie popatrzysz na siebie , i nie zastanowisz sie na chwile , czemu ludzie nie chcą grać w starym teamie . Gołym okiem bylo widać ,ze nie jest dobrze . Wszystko było pod kluczem u Artezona , vc było Twoje i Artezona robiliście sobie co chcieliście np. akcja ze spejsonem gdzie chyba tylko wy chcieliscie go wyjebac . Talary które były od Ypkisa leżały bezsensownie i nikt nic z nimi nie robił tylko były kupowane z nich "suple wojenne hahaha) . Poczujcie wkońcu coś nowego w tym altaronie . Nie dziwie się wam ,ze tak cieżko do czegoś przywyknąć jak robiło się to kilka lat nie zastanawiając się jak bedzie dobrze dla wszystkich . Warto się też zastanowić ,czemu tak dużo osób się na was wypieło . Wszyscy oni są tacy blee i wogóle nie mają zastad itp itp ? Chyba problem nie tkwił ani nie tkwi w tych osobach co odeszli , raczej w kim innym .
Pozdrawiam i chill troche , warto na niektóre rzeczy spojrzeć troche z innej strony
Trixis jest nieaktywny  
Stare 09-11-15, 02:09   #65
Shakyo
 
Avatar Shakyo
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 57
Domyślnie

Jak czytam te posty to coraz bardziej jestem skłonny powiedzieć: SPALIĆ PVP a nie Licor. Przepraszam was bardzo, ale na tym forum jest więcej problemu pvp, niż ogólnych problemów obu serverów. Najlepszym rozwiązaniem było by.... hmmm
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
usunięcie pvp i to by zakończyło owe spory.
__________________
Nic nie daje takiej przewagi nad innymi, jak opanowanie i zimna krew w każdej sytuacji.
Shakyo jest nieaktywny  
Stare 09-11-15, 06:23   #66
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
. Nie licz na to , ze wygra za Ciebie 40 osob wojne tak jak to było do tej pory . Pokaż ,że jesteś kimś i nie płacz juz , że jesteśmy grupą ludzi która chce się wyżyć bo to też juz sie robi nudne . Tak narzekaliście ,ze jest w altaronie nudno , nie ma co robić . Dajemy szanse na to by wkońcu coś się działo . Jak ma się coś zmienić przy stanie 2 dominujących gildii na serwerze ? Ma być tak jak zawsze ? Jedni grają 2 miesiące , odechciewa im sie i enemy gildia wraca na empty serwer ?? My swoje zrobiliśmy , czekamy teraz na was aż łaskawe zaczniecie grać i dotrze do was wkońcu fakt , że juz nigdy nie bedzie tak jak kiedyś . Popatrzcie na to z innej strony , co by było gdyby 3 czy nawet teraz 4 gildie zaczęły normalnie grać . Ale nie po co , lepiej pisać jaki to Exoreniuss jest zły , zbuntował ludzi i w ogóle teraz wszystko jest bleee , rozwala ten serwer od środka itp itp itp . Sranie w banie . Teraz może być lepiej , ale po co grać jak ma się w teamie 10-15 osob , przeciez musi nas być czterdziestu !!!!!!! Piszesz o moim ego , a nie popatrzysz na siebie , i nie zastanowisz sie na chwile , czemu ludzie nie chcą grać w starym teamie . Gołym okiem bylo widać ,ze nie jest dobrze . Wszystko było pod kluczem u Artezona , vc było Twoje i Artezona robiliście sobie co chcieliście np. akcja ze spejsonem gdzie chyba tylko wy chcieliscie go wyjebac . Talary które były od Ypkisa leżały bezsensownie i nikt nic z nimi nie robił tylko były kupowane z nich "suple wojenne hahaha) . Poczujcie wkońcu coś nowego w tym altaronie . Nie dziwie się wam ,ze tak cieżko do czegoś przywyknąć jak robiło się to kilka lat nie zastanawiając się jak bedzie dobrze dla wszystkich . Warto się też zastanowić ,czemu tak dużo osób się na was wypieło . Wszyscy oni są tacy blee i wogóle nie mają zastad itp itp ? Chyba problem nie tkwił ani nie tkwi w tych osobach co odeszli , raczej w kim innym .
Pozdrawiam i chill troche , warto na niektóre rzeczy spojrzeć troche z innej strony
To już powoli zaczyna przypominać chorobę - bez obrazy, piszę co myślę.
Wybacz, gram tutaj dłużej niż Ty i z całym przekonaniem sądzę, że ten "wielki przewrót" czy jak to nazwać, nie jest niczym świeżym i nowym, co sprawiłoby, że serwer pvp będzie miał się lepiej. Tu nie chodzi o to, jakie będziecie robić roszady, podziały i sprzeczki między sobą. Tutaj chodzi jedynie o ilość graczy. Dzielcie się nawet na 10 drużyn po 5 osób, koniec końców i tak stworzą się dwie drużyny ~25 osobowe jak zawsze, bo na obecne realia Altarońskie taka liczba jest optymalna i w zupełności wystarczająca do wygrania każdej wojny.
Myślę, że dopisywanie jakiejś szerszej ideologi do tego co zrobiliście jest na siłę.
Nie chcę wyciągać brudów, bo nie o to chodzi, ale sianie propagandy w tym stylu i wciskanie jakiego to dobra się nie chcę dla serwera w momencie, gdy działania przynoszą efekt odwrotny od zamierzonego, jest przynajmniej śmieszne.
Wystarczy spojrzeć obiektywnie na to co się dzieje w ostatnimi czasy, to suche fakty - ogromna część serwera pvp przenosi się na npvp (tak, tłumaczycie to tak jak wam wygodnie - strachem i brakiem sił do walki, prawda niestety jest taka, że nikt nie będzie męczył się niepotrzebnie na wyjałowionym serwerze, gdzie hipokryzja i obłuda jest na porządku dziennym, skoro może grać na npvp, gdzie przywitają go z otwartymi rękoma). Druga sprawa - zauważcie jak aktywność ludzi co zostali na pvp spadła, Alos nawet odszedł.
Nie wiem co jeszcze musi się wydarzyć, żebyście zrozumieli, że wasze działania są destruktywne, cóż... traktujcie dalej Altaron jak war-ots a niedługo zostanie tylko n-pvp - to mogę zapewnić.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Stare 09-11-15, 07:49   #67
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shakyo Zobacz post
Jak czytam te posty to coraz bardziej jestem skłonny powiedzieć: SPALIĆ PVP a nie Licor. Przepraszam was bardzo, ale na tym forum jest więcej problemu pvp, niż ogólnych problemów obu serverów. Najlepszym rozwiązaniem było by.... hmmm
.
..
.
.
usunięcie pvp i to by zakończyło owe spory.

MÓWIŁEM O TYM DAWNO ŻE PVP TO DNOi 2 METRY MUŁU.

MÓWIŁEM ADMINISTRACJI ŻE PRZEZ NICH MAMY ZJEBANE GRANIE, ALE NIE! ;/ TRZEBA CIĄGNĄC ZA SOBĄ TO ŚMIERDZĄCE GÓWNO.
ZMIANA LECZENIA Z PARALIŻU TAK UTRUDNIŁA ROZGRYWKĘ I PO CO ? BO PVP!!!
I setki innych powodów których nie chce mi się wymieniać mozna isc do tematu Non pvp i pvp.
Dather jest nieaktywny  
Stare 09-11-15, 08:14   #68
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Jasne wbijesz 150 poziom zwiedzisz każdy resp po kilkanaście razy i tyle cie tu zobaczymy bo nie będziesz miał co robić
Trixis jest nieaktywny  
Stare 09-11-15, 08:18   #69
Mod Forum
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 0
Domyślnie

Zamykam ten temat w związku z tym, że wyczerpał potencjał merytoryczny i co zostało, to widać.
Mod Forum jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin